1

O ile pamiętam, to Barca dawała 6mln, w Juve dostał 3,5mln. Problemem nie była kasa, ale długość kontraktu.

0

Wjechał na prostej nodze? Przecież tam nawet wślizgu nie było, po prostu go nadepnął. Chamskie to było, ale daleko tu do "wjazdu".
Wjazd to zrobił Ramos Messiemu, całe szczęście nie trafił.

0

Zobacz jak niewiele trudu trzeba żeby złamać rękę jak Adrian Błąd 2 dni temu.

1

Skąd MarcinVeB4 ma wiedzieć o Telegrafie czy Art-B? Przecież o tym w TVP nie usłyszy, nie poczyta "wSieci". Sam pisze o wpływie TVN na innych, a ma tak wyprany mózg, że nie chce widzieć faktów.
Tego, że Antoni obiecał 8 helikopterów do końca 2016roku też nie pamięta...

1

Już dawno był news, że z Mathieu zostanie rozwiązana umowa, żeby mógł łatwiej znaleźć nowy klub.

3

Asensio to wychowanek RCD Mallorca. Szkółkę Realu widział chyba tylko z zewnątrz bo od razu po transferze wylądował na wypożyczeniu w Espanyolu.

1

No faktycznie, u nas pewnie grałby więcej :)
Prędzej tam wygryzie Coentrao niż u nas Digne'a.

0

Komu Barca odnawiała kontrakt co sezon?

2

Moi znajomi właśnie wrócili ze Szwecji, mieli tam dom i dobrą pracę, ale zwyczjnie się boją co tam będzie w najbliższej przyszłości. Ciapaci są tam ponad prawem, kobiety boją się wychodzić same z domu. Szwecja zaciagnęła kredyt bo nie mają już kasy na social, ale boją się go ograniczyć.

9

Temat sprzed prawie 2 miesięcy. WP jak zwykle się obudziło po fakcie.

0

Brak Peszko to akurat wzmocnienie.

0

Co wielkiego w obecnej piłce może osiągnąć Athletic grając tylko Baskami? Wyobraź sobie Barcelonę grającą tylko Katalończykami - walka o miejsce dające prawo gry w Lidze Europy to maks, chociaż obecnie to pewnie walka o utrzymanie.

0

Jak widać można przegrać 3 finały w ciągu 3 lat.

0

Akurat Lech i Jaga też potrafili odpadać z amatorami.

1

On się ośmiesza w każdej wypowiedzi.

0

Dodaj, że ten trener boi się gry w pucharach.

0

Od zawsze w boksie atak męczy bardziej niż obrona.

0

Racja, z pamięci cytowałem.

1

Tam ocenia to komputer, mają algorytm i tyle

1

To taki prosty chłopaczek spod trzepaka jest. Tekst "przyjdź, połamiesz rakietę a ja Ciebię" pokazuje jego poziom.

0

Trzeba to jakoś skalować...

1

Brawo. Twój najgłubszy komentarz w tym tygodniu.

3

To oni zaczęli bezsensowne przeplacać kilka lat temu. Zaczęły się petrodoladry i lawina ruszyła.

0

Ty tak na serio?

1

Wszystko zaczęło się od Chelsea Romka.

0

Sprawa Misia pokazuje jak wiele musi się stać, żeby Antek chociaż o krok ustąpił. To jak traktuje prezydenta ukazuje jego siłę w partii.

0

Po prostu ipla.

5

Jak zrozumiesz, że drugiego Xaviego nie będzie to będzie Ci się żyło lżej.

0

Może Tomek jest w cugu?

0

Antoni jest nie do ruszenia. Koleś robi co chce, widać, że ma haki na prezesa...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?