mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na tym właśnie polega sztuka takich akcji, zrobić zwód do słabszej nogi, tego obrońca się nie spodziewa.
0
Zobaczymy co powiesz jak zremisują z Celtą.
0
Granie z FMRTE trochę mija się z celem.
3
Odrzucił ofertę kontraktu, bo che więcej kasy.
6
Pod warunkiem, że mecze byłyby po 15 minut.
0
Ta śmieszna Ekstraklasa ma największą oglądalność.
2
Morientes podobno wreszcie wylądował na Okęciu.
2
Oby tak było. Może się jednak zdarzyć, że w grudniu będą tu ludzie wyzywać, że znowu nie mamy pomocy. Moim zdaniem Roberto powinien tam grać, ale bardziej nadaje się na pozycję środkowego pomocnika grającego po prawej stronie niż typowego rozgrywającego.
3
Szkoda przede wszystkim tego, że z takimi ogórami przegraliśmy 2-1.
3
W czym przejawia się ta genialność Roberto w rozegraniu? Zrobieniem rajdu przez pół boiska? W środku musi grać ktoś kto umie regulować tempo gry, decydować o kierunku akcji. Roberto tego nie potrafi.
0
Lux to meczu życia nie grał, szczególnie przy 1 golu jak odchylił się od piłki.
0
Co to znaczy kontuzjogenny?
0
Zaraz biali zrobią hałas, że tam był faul i nie powino być gola.
0
Sterling ma w lidze 6 goli i 11 asyst, więc ciężko stwierdzić, że jest lepszy od Hazard. Nazywanie Leo skrzydłowym to nieporozumienie.
0
Właśnie, to muzeum IIWS, a nie wojny na ziemiach polskich. Znajdź wywiad z nowym dyrektorem to zobaczysz, że jego głównym celem jest zmiana tej wystawy w obraz ukazujący tylko martyrologię Polaków.
20
15 goli i 5 asyst w lidze to bardzo dobry wynik. Widzę, że patrzysz na niego przez pryzmat zeszłego sezonu, który mu nie wyszedł jak całej drużynie.
8
Akurat taktycznie to był wielki chaos z obu stron.
2
Trzeba się spieszyć żeby to jeszcze zobaczyć, bo ta wersja historii nie podoba się władzy.
0
Bale też był gotowy.
0
Myślisz, że ludzie z Katalonii nie potrafią wejść na stronę Marki i zagłosować w ankiecie?
1
Po prostu nie jest obrońcą.
0
3 mecze to powinien dostać za sam faul.
0
Byłby walkower za samo wpisanie Go do protokołu.
1
Saganowski wrócił...
3
Przecież oni przyznają się do wszystkich tego typu ataków, nawet jak nie mają z nimi nic wspólnego.
0
Nie pamiętasz Barcelony Gasparta prawda? Zawsze na szczycie?
10
Dlaczego nie podałeś meczu z Chelsea granego w Barcelonie w sezonie 08/09? Nie pasował Ci do założeń? W tamtym dwumeczu sędziowie mylili się w obie strony i nie wiem czy bardziej nie ucierpiała Barcelona.
0
Wlasnie, piłka. Zobacz gdzie jest noga Ronaldo.
0
Gdyby obrońcy zawsze zachowywali się tak jak powinni to nie byłoby pewnie większości goli.
1
17-18m to nie jest daleko :)