mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Termalica to jeden z niewielu klubów w Polsce, który działa na zdrowych zasadach i nie żeruje na kasie miasta/gminy.
0
Na 9 Alexis, a Suarez gdzie? Na skrzydle?
2
Braku dziur najbardziej dowodzą 4 setki stworzone przez Celtę w ostatnim meczu :)
0
Robił wszystko, żeby Tetteha i Trałki nie wyrzucić.
0
Forfang miał wiatr z jednego kierunku.
0
Jest teraz, a nie rok temu...
0
"nigdy nie miał prawdziwych problemów" - skoro nie znasz historii jego życia to po co to durne stwierdzenie?
0
Gdzie ja coś pisałem o Isco i Ramosie? Isco był na spalonym - sytuacja jak większość w tym meczu, odgwizdana na odwrót.
0
Dwóch spalonych Moraty po prostu nie było, a nie były dyskusyjne.
0
Napisał "Na Ekstraklasę przychodzi..." czyli w domyśle obecny sezon. Gdzie jest Zawisza? W b-klasie?
7
Nie dostał drugiej żółtej, to była bezpośrednia czerwona.
3
Na przykład na jakie mecze? Nawet w Niecieczy przychodzi więcej.
0
Sadurnien czy Sadurni?
0
Prezydent uefa powiedział, że być może nie będą mogli zagrać, a nie że nie zagrają.
0
Bramkarz powinien takie rzeczy kontrolować. Obejrzyj powtórki, on nie zamknął oczu w ostatniej chwili, ale na ślepo wychodził do piłki.
0
Są tak robione, żeby nie przekroczyć dopuszczalnej normy (chyba 85dB). Chyba tylko po to je montują, bo i tak wszyscy jeżdżą bez. Mój kumpel kiedyś montował silencer na drodze jak go zatrzymało ITD.
1
Moim zdaniem ter Stegen mógł się lepiej zachować przy golu. Gdyby nie zamknął oczu(widać to na powtórkach) to miałby szansę na reakcję.
0
To kup coś z wyjmowalnym silencerem żebyś nie miał problemów na przeglądzie. Te "sportowe" są na ogół zbyt głośne.
0
Przede wszystkim kup tłumik dedykowany do swojego modelu samochodu, a nie jakiś uniwersalny "zwiększający moc silnika". Nie wiem jakie są WM-y, ale sam miałem Ulter Sport i nie mogę narzekać.
0
W niedzielę w fazie obronnej na prawą stronę schodził Roberto i graliśmy 4 obrońców. Ustawienie 3-4-3 funkcjonowało tylko jak Barca miała piłkę.
1
Malarz go uleczył...
0
To nic nie da. Jak Real sprzedawał Ozila do Arsenal, to wpisali w umowie, że jeżeli Arsenal sprzeda go Barcelony, to będą musieli zapłacić dodatkowo Realowi 30mln. Głównie na tym polega klauzula anty-Barca, chcą mieć kontrolę nad zawodnikiem jeszcze po tym jak od nich odejdzie.
25
Pewnie chodzi o mecze grane w niedziele, przynajmniej tak wynika z wpisu BracaInfo.
1
Wszystkie strzały w niego.
17
Niedawno gadał, że Go zarząd oszukiwał, więc wątpię, żeby chciał wracać.
3
Jak wygramy wszystko(więc też z Realem) to wystarczy jeszcze tylko jedno ich potknięcie.
1
Gol i asysta raczej nic nie mówią o grze obronnej tych graczy. Tutaj wyszło jedynie to , że dobrze grają na skrzydłach.
1
Pomimo błędów jakie wymieniłeś trzeba napisać, że był to chyba w tym sezonie jego najlepszy mecz pod względem gry obronnej. Pewnie taki jednorazowy wyskok. Moim zdaniem nic nie przemawia za ściąganiem go do Barcelony dopóki jest Vidal. W ataku Vidal wydaje się lepszy, a obronie obaj są na niskim poziomie.
0
W Hiszpanii nie gra się o majstra.
0
Nie zrozumiałeś przekazu.
PS.
To nie jest fotka CRa z dzisiejszego meczu.