0

Termalica to jeden z niewielu klubów w Polsce, który działa na zdrowych zasadach i nie żeruje na kasie miasta/gminy.

0

Na 9 Alexis, a Suarez gdzie? Na skrzydle?

2

Braku dziur najbardziej dowodzą 4 setki stworzone przez Celtę w ostatnim meczu :)

0

Robił wszystko, żeby Tetteha i Trałki nie wyrzucić.

0

Forfang miał wiatr z jednego kierunku.

0

Jest teraz, a nie rok temu...

0

"nigdy nie miał prawdziwych problemów" - skoro nie znasz historii jego życia to po co to durne stwierdzenie?

0

Gdzie ja coś pisałem o Isco i Ramosie? Isco był na spalonym - sytuacja jak większość w tym meczu, odgwizdana na odwrót.

0

Dwóch spalonych Moraty po prostu nie było, a nie były dyskusyjne.

0

Napisał "Na Ekstraklasę przychodzi..." czyli w domyśle obecny sezon. Gdzie jest Zawisza? W b-klasie?

7

Nie dostał drugiej żółtej, to była bezpośrednia czerwona.

3

Na przykład na jakie mecze? Nawet w Niecieczy przychodzi więcej.

0

Sadurnien czy Sadurni?

0

Prezydent uefa powiedział, że być może nie będą mogli zagrać, a nie że nie zagrają.

0

Bramkarz powinien takie rzeczy kontrolować. Obejrzyj powtórki, on nie zamknął oczu w ostatniej chwili, ale na ślepo wychodził do piłki.

0

Są tak robione, żeby nie przekroczyć dopuszczalnej normy (chyba 85dB). Chyba tylko po to je montują, bo i tak wszyscy jeżdżą bez. Mój kumpel kiedyś montował silencer na drodze jak go zatrzymało ITD.

1

Moim zdaniem ter Stegen mógł się lepiej zachować przy golu. Gdyby nie zamknął oczu(widać to na powtórkach) to miałby szansę na reakcję.

0

To kup coś z wyjmowalnym silencerem żebyś nie miał problemów na przeglądzie. Te "sportowe" są na ogół zbyt głośne.

0

Przede wszystkim kup tłumik dedykowany do swojego modelu samochodu, a nie jakiś uniwersalny "zwiększający moc silnika". Nie wiem jakie są WM-y, ale sam miałem Ulter Sport i nie mogę narzekać.

0

W niedzielę w fazie obronnej na prawą stronę schodził Roberto i graliśmy 4 obrońców. Ustawienie 3-4-3 funkcjonowało tylko jak Barca miała piłkę.

1

Malarz go uleczył...

0

To nic nie da. Jak Real sprzedawał Ozila do Arsenal, to wpisali w umowie, że jeżeli Arsenal sprzeda go Barcelony, to będą musieli zapłacić dodatkowo Realowi 30mln. Głównie na tym polega klauzula anty-Barca, chcą mieć kontrolę nad zawodnikiem jeszcze po tym jak od nich odejdzie.

25

Pewnie chodzi o mecze grane w niedziele, przynajmniej tak wynika z wpisu BracaInfo.

1

Wszystkie strzały w niego.

17

Niedawno gadał, że Go zarząd oszukiwał, więc wątpię, żeby chciał wracać.

3

Jak wygramy wszystko(więc też z Realem) to wystarczy jeszcze tylko jedno ich potknięcie.

1

Gol i asysta raczej nic nie mówią o grze obronnej tych graczy. Tutaj wyszło jedynie to , że dobrze grają na skrzydłach.

1

Pomimo błędów jakie wymieniłeś trzeba napisać, że był to chyba w tym sezonie jego najlepszy mecz pod względem gry obronnej. Pewnie taki jednorazowy wyskok. Moim zdaniem nic nie przemawia za ściąganiem go do Barcelony dopóki jest Vidal. W ataku Vidal wydaje się lepszy, a obronie obaj są na niskim poziomie.

0

W Hiszpanii nie gra się o majstra.

0

Nie zrozumiałeś przekazu.
PS.
To nie jest fotka CRa z dzisiejszego meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?