mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardziej chodziło mi o to, że i tak liczy się to kto wygra w finale/finałach. Myślisz, że np. Messi dostanie ZP jeżeli przegramy finał PK i ewentualnie finał LM? Na ten moment Leo jest najlepszym strzelem LM i La Liga - to nie będzie miało znaczenia jeżeli Barca nie wygra LM i mistrzostwa Hiszpanii. To, że gra się cały sezon to oczywiste...
1
Isco nigdy nie walnął tekstem "Je...ć Real", Zielińskiemu o Barcelonie już się zdarzyło.
0
Sezon kończy się za 3 miesiące i to co zdarzyło się do tej pory ma niewielkie znaczenie.
0
Kiedyś Jan Nowicki stwierdził, że "Gajos jedną miną zagrał więcej niż Mroczek przez całe życie"...
0
Źródło takie, że autor nawet się nie podpisał (zrobił marne tłumaczenie) i wali babol w stylu "sąd stwierdził, że nie będzie w to ignorował". Ktoś nawet nie zna znaczenia słów, których używa.
Co nie zmienia faktu, że sytuacja jest chora.
Szkoda tylko, że u nas za pisanie biorą się gówniarze, którzy nie mają pojęcia o języku polskim (media narodowe?).
0
Od czasu jak Messi głównie rozgrywa to ciężko mówić o ustawieniu 4-3-3...
0
Skąd Mauricio Pochettino miałby znać "filozofię Klubu"?
4
Myślę, że Janusz Gajos jest o półkę wyżej niż reszta naszych gwiazd.
0
Połowa z tych 74% to granie obrońców do siebie nawzajem lub rozgrywanie pomocników 40m od bramki rywala. Co ma z tego wyniknąć? Kiedyś Barca trzymała piłkę pod polem karnym przeciwnika, potrafili wymienić 5-6 podań w samym polu karnym, ale to wymagało chęci i bycia w ciągłym ruchu, teraz nie ma ani jednego ani drugiego.
1
Dotyczy to tylko wolnych graczy lub tych z 1 i 2 ligi hiszpańskiej.
0
Aleix do nowego sezonu będzie już zdrowy.
0
To było 5 minut.
0
Często sam gwiżdże? Ile razy? Raz na sezon w całej lidze?
0
Jak sędzia zabramkowy ma ocenić spalonego?
0
Tam płacisz nie tylko za kanały sportowe, ale też za resztę pakietu. Nie sądzę żeby "11" stanęło na 40zł w przypadku gdy przejmą jeszcze ligę angielską.
17
Poczekaj aż eleven przejmie co chce,wtedy zobaczysz jaki abonament sobie zażyczą. Na pewno nie będzie to już 15-20 zł.
0
Po rak kolejny pokazał jaki z niego prostak...
0
Gomez gra w VFL...
3
Piszesz, że gniot i jednocześnie, że Cielecka musi grać w każdym lepszym serialu. Zdecyduj się, gniot czy jednak lepszy serial.
1
Kiedy ostatni strzeliliśmy coś ze stałego fragmentu (nie chodzi o strzały bezpośrednie)?
Jak nie ma formy to i stałe fragmenty nie wychodzą. Przy rogach nikt nie nabiega na piłkę, wszyscy stoją i czekają aż im spanie na głowę.
0
Kto w tym meczu haruje?
1
Logiczne było żeby wszedł Alena skoro już go wyciągnęli z rezerw. Wynik był pewny, lepszego momentu ne jego wejście nie mogło być.
0
Jak sprzedany do Barcelony skoro gra w Wolfsburgu? (PS. pytał o gomez, nie gomes...)
6
Nemyar jeszcze nie rzucił tekstem w stylu, że powinien zająć 5 pierwszych miejsc w rankingu sportowców swojego kraju albo "Nie potrzebuję Złotej Piłki by wiedzieć, że jestem najlepszy".
0
To zależy jak będzie sędziował. Jeżeli utrzyma poziom z poprzednich meczów LM to będzie ok. Jeżeli jednak będzie sędziował jak wiele razy w naszej lidze to może być kicha. Jak porównuję występy Marciniaka w pucharach z tymi w naszej lidze to mam wrażenie, że to dwaj różni sędziowie.
2
Tym sposobem żaden boczny obrońca nie będzie nic dawał w ataku...
0
Twoim zdaniem Valencia sprzeda zawodnika w środku sezonu bez możliwości ściągnięcia kogoś na zastępstwo?
0
Cancelo ma ważny kontrakt. Czytałeś artykuł?
1
Chcesz spalić chłopaka na starcie wystawiając go na innej pozycji niż gra?
0
W zaszłym sezonie Alba opuścił z powodu kontuzji 4 mecze ligowe. Faktycznie straszenie dużo...