mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złotego Buta dostał Suarez. Nie pisz bredni.
0
"futballu "
Tej wersji tego słowa jeszcze nie widziałem :)
0
Jak widzę taki "slang" to dochodzę do wniosku, że likwidacja gimnazjów to jednak dobry pomysł.
0
Nie musi, może wylądować bez telemarku, ważne żeby nie podparł.
0
Ładnie się sędzia o....ał.
2
Ciekawa konstrukcja zdania...
0
Z trenerem, który uważa, że gra w pucharach to pocałunek śmierci dla jego drużyny?
2
Jest coraz mniej ludzi w wieku produkcyjnym, społeczeństwo się starzeje, wielu młodych wyjechało i tam płacą składki. ZUS już teraz jest niewypłacalny. Mnie bardziej interesuje to co tu będzie, a nie co jest teraz. Ty myślisz jak pis - ważne jest "teraz", bo teraz są potrzebne głosy.
Inne kraje wypłacą emerytury swoim obywatelom, bo przygotowują zmiany widząc w jakim kierunku zmierza sytuacja, u nas dzieje się odwrotnie.
0
Urocza to jest Adriana Nechita z Rumunii...
2
Cała Europa podnosi wiek emerytalny, niektóre państwa do 67 lat. My obniżamy, nas na to stać... Kto będzie pracował na te emerytury?
To najbardziej populistyczna zmiana w ostatnich latach, ale pis o tym nie myśli, liczy się tu i teraz, później niech martwią się inni.
0
Kukiz, który lada dzień się rozpadnie?
0
gazetom...
0
Pracownik kontraktowy już bardziej, jak odpowiednio spiszesz umowę .
0
Mają już Trofeo Bernabéu, więc w niedzielę może być tryplet.
0
Tak twierdzą tylko ci, którzy nie zdali za pierwszym razem.
0
Przemycali kokainę z haszyszu? :)
1
Brutto...
0
Gdzie napisałem, że ktoś jest głupi? Zaślepiony, owszem.
0
Myślę, że jednak więcej piłkarzy goni za kasą niż zostaje legendami jak Ci, których wymieniłeś.
10
Niestety wyznawcy Jarka nie wytłumaczysz, że nie każdy komu nie podoba się obecna władza od razu musiał wcześniej "siedzieć przy korycie".
4
Już to pisałem. Czemu służy kariera piłkarza? Jak w każdym zawodzie, celem jest zarabianie kasy. Lavezzi to piłkarz, który nie miał szans na grę w Barcelonie, Realu czy Chelsea więc poszedł tam gdzie chociaż zarobi. Może za parę lat się okaże, że chińska liga to potęga, a on będzie mógł powiedzieć, że był jednym z tych pierwszych, którzy ją tworzyli...
0
Z drugiej strony kariera piłkarza służy zarabianiu pieniędzy, więc robi to tam gdzie płacą lepiej.
0
Skoro się przełamał to już się narodził :)
2
Nie zrozumiałeś. Podobnie jak Kolega wyżej nie znasz znaczenia tego słowa.
17
Wigilii czego? Co się wydarzy 14.12?
1
Jakie to ma znaczenie? W środku i tak będzie to samo i zepsuje się pół roku po gwarancji...
0
Na Thani bin Jassim Stadium, skoro nie doczytałeś :)
0
Po prostu Eleven (czyt. Bein Sport) dysponuje kasą, której na ten moment nikt w Polsce nie przebije.
0
Nie sądzę żeby w Anglii grali o "majstra"...
3
Zaczęło się od tego, że Morata miał jakieś wąty do Tytonia...