mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Twoje źródło to takie same przemyślenia jakiejś osoby jak te podane przez Mario.
0
Góralski i Krychowiak grali w linii, jak dwie 6. Zieliński w parze z Krychowiakiem gra jako 8, czasem 10 więc jak można porównywać Go z Góralskim?
0
Akurat Bereszyński nie gra źle.
0
Teoretycznie mogłeś spojrzeć na tabelę, reszta to matematyka na poziomie podstawówki :)
0
Fuks.
0
W tych eliminacjach zagrali 4 mecze, w 2 strzelali tylko w pierwszej połowie. Wczoraj pierwszy raz wyrównali w końcówce. Trochę naciągana teoria, na siłę nawiązująca do 2004 roku(tak myślę) i to niesłusznie, bo tam nie zdobyli ani jednego gola w końcówce.
0
Akurat Kieirrison to nigdy nie dostał nawet cienia szansy na pokazanie się.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
32
Krytykujesz? Ludzie, uczcie się odmiany!
1
9 to napastnik, Ci obok to skrzydłowi...
2
9 to co? Bramkarz?
2
Dawno ten mecz był.
0
On nie jest komentatorem, tylko kumplem komentatora.
6
Ile bym dał za możliwość wyłączenia głosu jednego komentatora...
0
Ci w kominiarkach na mordach to te rodziny z dziećmi?
0
Przejęli władzę to już swoich bojówek do zakłócania marszu nie muszą wysyłać.
4
Policja w Polsce zawsze podaje liczebność takich imprez zgodnie z życzeniem aktualnej władzy.
0
Gdyby miało tak być to już dawno któryś z nich byłby w 1 drużynie.
0
Trener jest tam potrzebny od zaraz, a nie w 2018.
0
Kiedy Polska ostatnio wygrała mecz o punkty na wyjeździe? Nie licząc przeciwników pokroju Gibraltaru.
2
Też tak macie, że jak wpadnie Wam skrót jakiegokolwiek El Clasico to kończycie na obejrzenie kilkunastu innych?
0
Wtedy Barcelonie brakowało bardzo dużo do tego miana.
0
Nie wiesz jakim stałby się człowiekiem, gdyby jego kariera potoczyła się inaczej.
0
To akurat pamiętam, jak się nie udało z CR wybrali Quaresme. Przyznaję, że wtedy myślałem, że Ricardo okaże się lepszy od Ronaldo :(
10
Alves w Barcelonie zarabiał około 9 mln, w Juve dostaje chyba 3,5-4mln, więc raczej nie kasa była problemem.
0
To było jeszcze częściej.
0
Barca musiała ten projekt zaakceptować.
3
Przy hiszpańskich gamoniowatych sędziach nie jest to wcale takie niemożliwe.
5
Gdzie jest logika grania fragmentu meczu w 10 tylko dlatego, że przeciwnik faulował?
1
Te 2% PKB każdy kraj ma inwestować we własną armię, a nie płacić jakieś składki.