27

Typowe zachowanie małego człowieczka...

0

Mówię o sytuacji tu i teraz, nie za 3 lata. Zbyt wcześnie wyjechał i tyle.

0

Tak to jest jak się stawia przeciwko drużynie, która jeszcze nie przegrała na swoim boisku.

0

Dla Kapustki to wszystko powyżej naszej ligi to za wysokie progi.

1

Są w gazie to może zagrają otwartą piłkę, a wtedy nasze szanse rosną.

0

Ta szkólka powstała bez udziału FCB i nie Klub ją zakładał. Jak za rok nie przedłużą licencji to ją zamkną? Nie, będą działać dalej.

1

Ty nie rozumiesz, że Barcelona ma jedną szkółkę? Reszta to twory marketingowe. Załóż szkółkę na odpowiednim poziomie i wystąp o licencję. Escola w Warszawie to prywatny biznes, nie tworzyła jej FCB. Zobacz z jakim logiem koszulkę do studia przyniósł prezes, to wiele wyjaśnia. Nie myl licencji z franczyzą.
PS
Przykład bramkarza Bułki. Zgadnij ile kasy z jego transferu trafiło do FCB. Odpowiedź: zero. Przelew poszedł na konto "Escola Varsovia", a nie nawet "FCB Escola Varsovia". Ta szkółka realizuje jedynie program FCB dla wybranych roczników. Te dzeciaki nawet nie są zawodnikami Barcelony, Klub nie ma do nich żadnych praw. Reszta to chwyt marketingowy, na który dałeś się nabrać.

0

Ty znowu swoje. Słyszałeś co mówił prezes szkółki? Dzisiaj współpraca z Barcą jest, jutro może jej nie być . Na 1600 dzieciaków, 800 trenuje w systemie Barcelony.
I jeszcze cytat z wywiadu dyrektorem Escoli z listopada 2015(artykuł z fcbarca.com):
- "My płacimy za licencję roczną i w ramach tej opłaty mamy na miejscu dyrektora z Barcelony"

0

To nie jest szkółka Barcelony. Mają z FCB popisaną umowę o współpracy i to wszystko.
PS
Właśnie to potwierdził prezes - jest współpraca z Barceloną, ale nie wiadomo jak długo potrwa;

0

Trump jeszcze nie jest prezydentem. Wychodzi na to, że Obama na koniec się spisał.

0

Przecież tego mema mógł zrobić jakiś sześciolatek...

0

Roberto to bardziej obrońca?

0

Kiedy Ty Keirrisona(nie Kerrisona) w meczu Barcelony widziałeś?

2

Lepsi od pierwszej 4 pewnie będą, ale o lepszego od Messiego będzie bardzo trudno. Tamci byli różni, ale na podobnym poziomie, Leo to inna bajka.

0

To nie jest premiera, nadawali go już z pół roku temu.

3

Problem polega na tym, że dla większości się nic nie zmieni. Już wiedzą, że przeszarżowali z obietnicami i na wszystko nie wystarczy kasy. Dlatego najpierw odwlekali zwiększenie kwoty wolnej od podatku, a teraz robią tak, żeby dotyczyło to jak najmniejszej ilości ludzi.

0

Jestem fanem Barcelony prawie tyle lat ile Ty żyjesz, więc osobiste wycieczki zachowaj dla siebie...

0

Tak, wślizg (raczej wskok) dwoma nogami w biegnącego prosto na ciebie przeciwnika to bardzo mądre zagranie...

Znaleźliby się sędziowie, którzy za sam impet tego zagrania daliby kartkę. Widzę, że podjarka Marlonem działa...
PS
Już widzę burzę jaką wywołałby taki wślizg robiony przez Pepe na Messim. Połowa tej strony żądałaby zawieszenia.

0

Zainspirował, a nie namówił :)

1

U nich to zależało o czym była mowa. Jak problem było kto lepszy, Barca czy Real to pisali, że Barca bez Messiego nic nie znaczy. Jak chodziło o porównanie Leo i CRa to aktualna była wersja, że gdyby Messi nie grał z Xavim i Iniestą to by nic nie ugrał. Ot, taki urok notatnika.

0

Na top 10 raczej szansy nie ma. Nie gramy meczów o stawkę z żadnymi czołowymi drużynami, a tylko za takie mecze są duże ilości punktów.

0

Jak zagramy rezerwami to Messi sam wiele nie zrobi i sobie nie postrzela...

0

Losowanie Reali jest tu wałkowane od kilku miesięcy. Nie znudziło się wam jeszcze? Czasu nie cofniecie, było jak było i tyle.

0

Akurat ten wślizg to była głupota. Mała pomyłka i czerwona w debiucie chwile po wejściu na boisku.

9

Najbardziej denerwuje to jak ostentacyjnie pomija w grze Digne'a, który bardzo często wychodzi na wolne pole. Jak na boisku jest Alba to sytuacja wygląda zupełnie inaczej.

6

Właśnie powinni grać i jak wynik będzie korzystny to pod koniec meczu powinni się wykartkować. Mecz z Borussią będzie już o nic, a oni będą czyści na fazę pucharową.

1

Przede wszystkim to Borussia nie zagra tak jak Real.

0

Pinto może i pewny nie był, ale miał masę szczęścia i zawsze jakoś wybronił lub pomogli mu koledzy.
Co do Marca, to mam wrażenie, że broni to co powinien obronić, ale nic ponad to. Nie można powiedzieć, że wyciąga piłki, które inni by puścili. Mam nadzieję, że wraz z nabyciem ogrania to się zmieni i da nam jeszcze wiele radości.

1

Kto miałby te piłki do Neya na "9" podawać, skoro on jako jedyny kreował grę?

1

Na pozycji Ardy grał Neymar, to niby gdzie miał grać Turek?
Tak wina trenera - nieuznana bramka, brak 2 karnych, spartolona "setka" Neya. Gdyby to wyszło byłyby 3-4 bramki i wtedy taktyka byłaby super?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?