mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Małecki dałby kadrze więcej niż Peszko, który jest powoływany tylko dlatego, że kumpluje się z Lewym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zastrzeżenie numeru Messiego będzie skutkowało możliwością zgłoszenia tylko 24 zamiast 25 zawodników do sezonu ligowego.
0
Jak można pisać, że stracili 3 punkty przez gola ze spalonego?
To był gol na 1-0 i cała masa czasu do grania. Gdyby sędzia wtedy zagwizdał, to mecz potoczyłby się inaczej i może skończyłoby się np. 0-5.
0
Z ekonomicznego punktu widzenia pewnie już się spłacił.
Sportowo to chyba tylko Messi jest wart te 100mln.
2
Komentarz usunięty
1
To tylko świadczy o tym z jakimi potęgami grali.
1
Od 8 godzin jest o tym artykuł.
0
Problem polega na tym, że na razie więcej im zawala niż ratuje.
0
Ekonomistów jest już u nas wystarczająco dużo, a połowa z nich na bezrobociu albo pracuje poza zawodem.
0
7 dni - 9.59zł
30 dni - 19.24zł
Tak, najpierw trzeba założyć konto (do czegoś to premium muszą Ci przypiąć).
0
Przecież Ci wyraźnie napisali, że nie masz wykupionego "premium", więc oglądasz maks. 3h.
Załóż konto, wykup i wszystko gra.
2
Jodłowiec przyzwoicie? Był najgorszy na boisku obok Kuchego.
0
Nie kłocił się, że nic nie było tylko o to, że to jego pierwszy faul.
1
Karmy to na ogół błąd obrońcy, ale trzeba do niego doprowadzić.
0
Klub sprzedał im bilety, więc jak coś odwalą na stadionie to oberwie za to Legia.
0
Czekać trzeba, bo póki co zgodnie z przepisami nie można go do Barcelony ściągnąć.
0
Może dlatego tylko ich widać, bo reszta naszych klubów od lat kilku w zasadzie nie gra w pucharach.
Takich patoli mają też Holendrzy, Włosi, czy Anglicy, ale ich już nauczyli, żeby nie robić syfu we własnym kraju.
0
Taki "element" mają wszystkie polskie kluby. Przecież nasi nawet euro we Francji się tłukli między sobą. Łysi z Wisły, Lechii, Ruchu i Śląska urządzili sobie spotkanie w centrum miasta.
1
Ten klub nazywa się RasenBallsport Lipsk(oficjalnie).
W Niemczech nie możne być nazwy sponsora w nazwie klubu, dlatego używają wersji RB Lipsk.
1
To, że Arsenal ma taki bilans ze Stoke (wiem, że podałeś tylko przykład) wynika ze słabości Arsenalu i całej "czołówki" PL, a nie z siły drużyn z dołu tabeli.
0
"są ograniczeni do pokazania spalonego i kto aut wyrzuca" ?
0
Taktyczny mecz? Totalny brak pomysłu na grę, oni tam nie potrafią 3 podań wymienić.
0
Jak przekonasz się do obejrzenia 2 połowy to Cię podziwiam.
0
Marlon też miał być kolejnym Douglasem.
0
Liniowi są odpowiedzialni za to samo co główny.
0
Nic takiego nie powiedział.
0
Jeszcze Go nie zawiesili, więc po co ta histeria?
0
Prawonożny Jędrzejczyk całkiem dobrze radzi sobie na lewej obronie, więc czemu tutaj miałoby się nie udać?
0
Iniesta, Gomes lub inny gracz grający na 6?
Przecież u nas na 6 gra Busquets.