7

Małecki dałby kadrze więcej niż Peszko, który jest powoływany tylko dlatego, że kumpluje się z Lewym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Zastrzeżenie numeru Messiego będzie skutkowało możliwością zgłoszenia tylko 24 zamiast 25 zawodników do sezonu ligowego.

0

Jak można pisać, że stracili 3 punkty przez gola ze spalonego?
To był gol na 1-0 i cała masa czasu do grania. Gdyby sędzia wtedy zagwizdał, to mecz potoczyłby się inaczej i może skończyłoby się np. 0-5.

0

Z ekonomicznego punktu widzenia pewnie już się spłacił.
Sportowo to chyba tylko Messi jest wart te 100mln.

2

Komentarz usunięty

1

To tylko świadczy o tym z jakimi potęgami grali.

1

Od 8 godzin jest o tym artykuł.

0

Problem polega na tym, że na razie więcej im zawala niż ratuje.

0

Ekonomistów jest już u nas wystarczająco dużo, a połowa z nich na bezrobociu albo pracuje poza zawodem.

0

7 dni - 9.59zł
30 dni - 19.24zł

Tak, najpierw trzeba założyć konto (do czegoś to premium muszą Ci przypiąć).

0

Przecież Ci wyraźnie napisali, że nie masz wykupionego "premium", więc oglądasz maks. 3h.
Załóż konto, wykup i wszystko gra.

2

Jodłowiec przyzwoicie? Był najgorszy na boisku obok Kuchego.

0

Nie kłocił się, że nic nie było tylko o to, że to jego pierwszy faul.

1

Karmy to na ogół błąd obrońcy, ale trzeba do niego doprowadzić.

0

Klub sprzedał im bilety, więc jak coś odwalą na stadionie to oberwie za to Legia.

0

Czekać trzeba, bo póki co zgodnie z przepisami nie można go do Barcelony ściągnąć.

0

Może dlatego tylko ich widać, bo reszta naszych klubów od lat kilku w zasadzie nie gra w pucharach.
Takich patoli mają też Holendrzy, Włosi, czy Anglicy, ale ich już nauczyli, żeby nie robić syfu we własnym kraju.

0

Taki "element" mają wszystkie polskie kluby. Przecież nasi nawet euro we Francji się tłukli między sobą. Łysi z Wisły, Lechii, Ruchu i Śląska urządzili sobie spotkanie w centrum miasta.

1

Ten klub nazywa się RasenBallsport Lipsk(oficjalnie).
W Niemczech nie możne być nazwy sponsora w nazwie klubu, dlatego używają wersji RB Lipsk.

1

To, że Arsenal ma taki bilans ze Stoke (wiem, że podałeś tylko przykład) wynika ze słabości Arsenalu i całej "czołówki" PL, a nie z siły drużyn z dołu tabeli.

0

"są ograniczeni do pokazania spalonego i kto aut wyrzuca" ?

0

Taktyczny mecz? Totalny brak pomysłu na grę, oni tam nie potrafią 3 podań wymienić.

0

Jak przekonasz się do obejrzenia 2 połowy to Cię podziwiam.

0

Marlon też miał być kolejnym Douglasem.

0

Liniowi są odpowiedzialni za to samo co główny.

0

Nic takiego nie powiedział.

0

Jeszcze Go nie zawiesili, więc po co ta histeria?

0

Prawonożny Jędrzejczyk całkiem dobrze radzi sobie na lewej obronie, więc czemu tutaj miałoby się nie udać?

0

Iniesta, Gomes lub inny gracz grający na 6?
Przecież u nas na 6 gra Busquets.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?