mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak zwykle u nas. Chlało pół drużyny, oberwie dwóch.
0
W Japonii będzie 2 w nocy :)
0
Tak się załatwili, że mają pełne stadiony...
7
No tak, bo Adamczyk to nie jest skomercjalizowany.
0
W Madrycie chyba mają 48% podatku, więc dostanie trochę ponad 10mln.
3
Moim zdaniem Krychowiak w PSG się nie przebije do pierwszej 11.
Już to kiedyś pisałem, ma za mało czysto piłkarskich umiejętności żeby wygryźć np. Motte. We Francji PSG ma taką przewagę, że w każdym meczu głównie atakują, a w kreowaniu akcji Grzesiek najlepszy nie jest. Obawiam się, że popełnił błąd wybierając PSG. Lepiej by się sprawdził w Anglii, tam każda drużyna potrzebuje typowego DM w starym stylu, czyli z dobrym odbiorem, siłą, ambicją i chęcią do walki przez 90 minut - czyli kogoś kto odbierze piłkę rywalowi i poda do najbliższego kolegi z drużyny.
0
Fabian miał piłkę na ręce, więc mógł to wybronić (może nie zabrakło umiejętności, ale trochę szczęścia).
Co do Zielińskiego, to zgodzę się, że nie był najsłabszy na boisku, ale na jego pozycji zawodnik musi być cały mecz pod grą, a nie mieć 1 czy 2 przebłyski przez 90 minut.
0
Kiedy on pomógł drużynie w czasie meczu albo w przerwie. Zmiany niemal zawsze nietrafione lub ich brak. Od meczu ze Szwajcarią lecimy na farcie, na koniec 10 piłkarzy Armenii tworzy sobie 3 "setki" na naszym stadionie, my grając przeciwko 8 graczom ustawionym na 16 metrze nie oddajemy strzałów z dystansu. Gdzie tu pomysł na wygranie meczu? Wrzutki na aferę to ma być styl tej drużyny ?
0
W Sevilli on głownie rozbijał ataki rywali, grali inni, ale wtedy chociaż był formie. Teraz to cień piłkarza.
0
Jak nie jest w formie to jego miejsce jest na ławce.
2
Bo te 3 drużyny jej na to nie pozwolą i mają trenerów z pomysłem na grę, a nie liczeniem, że ich gwiazda coś strzeli.
2
Jeszcze ktoś się dziwi dlaczego Krychowiak tak mało gra w PSG? Przecież poza walką i ambicją nic nie wnosi, jak trzeba grać w piłkę to wygląda jak kawał kloca.
0
Nigdy nie rozumiałem i już chyba nie zrozumiem zachwytów nad Nawałką. To jest po prostu średni trener, który tylko poprawił atmosferę po partaczu Fornaliku.
0
Dwie żółte były na nim.
0
Kartkę dostał w Kazachstanie, a nie ostatnio.
0
Co ma do tego ręka Heńka?
34
Naważył bigosu?
5
Wszedł Linetty i gramy w 10. Po co była ta zmiana ustawienia? Mógł wprowadzić Teodorczyka.
0
Moim zdaniem dobry system jest w np. siatkówce. Jest sezon reprezentacyjny i sezon klubowy. Jest ciągłość treningu i mniej podróży na linii klub-reprezenatcja.
3
Każdy duży klub umiałby ich kupić, ale tacy młodzi chcą iść do Borussii bo tam mają duże szanse na granie. W Barcelonie, Realu czy Bayernie pewnie prawie by nie grali.
0
Powinien strzelić co najmniej 3.
0
20.45 polsat sport
0
Dużo lepsza jakość transmisji niż z beznadziejnie oświetlonego stadionu Celty.
0
Po mln km to są w stanie zrobić diesle z lat 80-tych, a nie te wyroby samochodo-podobne produkowane później.
0
Jakie sprawy organizacyjne chciałbyś mieć na wf-ie?
2
Jego umiejętności w zupełności wystarczały na Sevillę...
1
Zerknij ilu Traore biega po ziemi :)
W ligach Europy jest ich ze 3x więcej niż Dembele :)
0
Zrobi jedną zmianę w 89 minucie, Teo ma szansę.
0
Po co mieszasz Izrael do sprawy wyjście WB z UE. Jakie to ma znaczenie w kwestii gry ich klubów pucharach?
Tak, wiem że jak się ktoś uprze to politykę podczepi do wszystkiego, ale póki co Brytyjczycy nie przenoszą się do Azji, czy Afryki - nadal będą mieszkać w Europie, a więc automatycznie nadal będą należeć do UEFA, nie trzeba do tego żadnych rezolucji, traktatów i innych politycznych pierdół.
0
Polityka nie ma tutaj znaczenia. WB nie występuje z UEFA, a sądząc po tym, że się tutaj udzielasz, to piłką się raczej interesujesz.