0

Po co? Przecież mają linię bramkową. Tutaj problemem jest brak jaj u sędziów, którzy nie reagują nawet w ewidentnych sytuacjach.

3

Nie wierzę, że można zadać takie pytanie.
Widzę dwie opcje, albo kompletnie nie masz pojęcie o piłce, albo miałeś jakieś chwilowe zaćmienie.

0

Przecież mówił, że po 1 połowie.

5

Trochę to niemiarodajne w stosunku do Leo. On gra tu od dzieciaka, na początku dużo wchodził z ławki. Reszta wchodziła do zespołu jako w pełni ukształtowani gracze.

0

Grał 3 z tyłu to dużo powiedziane.
Próbował tego w kilku meczach, ale słabo to wyglądało i zawsze wracał do swojego systemu.

4

"7" spędzająca 90% czasu gry na "9". Przecież on na "7" stoi tylko na grafikach przedmeczowych.

0

Na wymienione przez Ciebie tematy nic nie było, ale było dużo o trybunale :)

0

Nie myślałeś o tym, żeby jednak zacząć od języka polskiego?

1

Oni od kilku sezonów są w stanie zapłacić każdą kwotę za zawodnika i opłacać kontakt jaki np. jaki taki Messi czy CR sobie zamarzy. Efektów nie widać.

0

Po spalonym? Tak.

3

Co to ma do tego meczu?

28

Ten mecz to kwintesencja angielskiej ligi, od 70 minuty hektary wolnego miejsca i totalna bieganina.

0

Za dużo przy tej piłce to nie są:)

0

U nich nie wygrywa się "majstra".

0

Jemu za to "mówienie" płacą, więc to trochę zmienia postać rzeczy.

0

Który z nich to def. pomocnik? Krychowiak musi wygryźć ze składu Motte, który jak mało kto łączy grę na "6" ze wspieraniem ofensywy.

0

Jaką konkurencję ma Casemiro na swojej pozycji? Poza tym on gra często na ósemce, niemal w linii z Modriciem (za nim asekuruje Ramos) i dobrze mu to wychodzi.

1

Czego się spodziewałeś? Krycha ma bardzo mało zalet w graniu "do przodu", a trafił do drużyny, która głownie atakuje. Waleczność, siła i odbiór to trochę za mało na taki klub.

0

Widziałeś chociaż jeden ich mecz?

1

Wiesz, że dzwoni, ale nie wiesz, w którym kościele .

1

To właśnie jest "Més que un club". Nie zachowanie zawodników na boisku, ale właśnie takie akcje Klubu.

0

Wtedy to nie Pro trenował Bayern.

0

Na kompie tak, na telewizorze już niekonicznie.

0

"W sieci" albo "niezależna" by Ci pasowało?

3

Widziałeś coś poza częścią dla turystów? Przecież ten stadion to ruina, standardem nie jest nawet zblizony do obecnych wymagań.

0

I co zrobisz jak zmienią nazwę? Obrazisz się?

0

Łączenie transferu Asensio z transferem Douglasa jest bez sensu. Przecież Douglas nie przyszedł zamiast Hiszpana, sprowadzono go na kompletnie inną pozycję.

0

Jakie całe życie? Spędził w Barcelonie niecałe 5 lat, wcześniej zaliczył chyba 4 kluby, m.in. Atletico.

0

Dania nie miała farta (poza awansem), grali wtedy na luzie i bardzo ofensywnie. Nie to co obecny mistrz.

0

Pamiętam mecz z San Marino wgrany 1-0 po golu strzelonym ręką, chyba przez Furtoka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?