mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co? Przecież mają linię bramkową. Tutaj problemem jest brak jaj u sędziów, którzy nie reagują nawet w ewidentnych sytuacjach.
3
Nie wierzę, że można zadać takie pytanie.
Widzę dwie opcje, albo kompletnie nie masz pojęcie o piłce, albo miałeś jakieś chwilowe zaćmienie.
0
Przecież mówił, że po 1 połowie.
5
Trochę to niemiarodajne w stosunku do Leo. On gra tu od dzieciaka, na początku dużo wchodził z ławki. Reszta wchodziła do zespołu jako w pełni ukształtowani gracze.
0
Grał 3 z tyłu to dużo powiedziane.
Próbował tego w kilku meczach, ale słabo to wyglądało i zawsze wracał do swojego systemu.
4
"7" spędzająca 90% czasu gry na "9". Przecież on na "7" stoi tylko na grafikach przedmeczowych.
0
Na wymienione przez Ciebie tematy nic nie było, ale było dużo o trybunale :)
0
Nie myślałeś o tym, żeby jednak zacząć od języka polskiego?
1
Oni od kilku sezonów są w stanie zapłacić każdą kwotę za zawodnika i opłacać kontakt jaki np. jaki taki Messi czy CR sobie zamarzy. Efektów nie widać.
0
Po spalonym? Tak.
3
Co to ma do tego meczu?
28
Ten mecz to kwintesencja angielskiej ligi, od 70 minuty hektary wolnego miejsca i totalna bieganina.
0
Za dużo przy tej piłce to nie są:)
0
U nich nie wygrywa się "majstra".
0
Jemu za to "mówienie" płacą, więc to trochę zmienia postać rzeczy.
0
Który z nich to def. pomocnik? Krychowiak musi wygryźć ze składu Motte, który jak mało kto łączy grę na "6" ze wspieraniem ofensywy.
0
Jaką konkurencję ma Casemiro na swojej pozycji? Poza tym on gra często na ósemce, niemal w linii z Modriciem (za nim asekuruje Ramos) i dobrze mu to wychodzi.
1
Czego się spodziewałeś? Krycha ma bardzo mało zalet w graniu "do przodu", a trafił do drużyny, która głownie atakuje. Waleczność, siła i odbiór to trochę za mało na taki klub.
0
Widziałeś chociaż jeden ich mecz?
1
Wiesz, że dzwoni, ale nie wiesz, w którym kościele .
1
To właśnie jest "Més que un club". Nie zachowanie zawodników na boisku, ale właśnie takie akcje Klubu.
0
Wtedy to nie Pro trenował Bayern.
0
Na kompie tak, na telewizorze już niekonicznie.
0
"W sieci" albo "niezależna" by Ci pasowało?
3
Widziałeś coś poza częścią dla turystów? Przecież ten stadion to ruina, standardem nie jest nawet zblizony do obecnych wymagań.
0
I co zrobisz jak zmienią nazwę? Obrazisz się?
0
Łączenie transferu Asensio z transferem Douglasa jest bez sensu. Przecież Douglas nie przyszedł zamiast Hiszpana, sprowadzono go na kompletnie inną pozycję.
0
Jakie całe życie? Spędził w Barcelonie niecałe 5 lat, wcześniej zaliczył chyba 4 kluby, m.in. Atletico.
0
Dania nie miała farta (poza awansem), grali wtedy na luzie i bardzo ofensywnie. Nie to co obecny mistrz.
0
Pamiętam mecz z San Marino wgrany 1-0 po golu strzelonym ręką, chyba przez Furtoka.