mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To samo było z Morientesem w Legii. Niestety taki mamy poziom dziennikarstwa sportowego.
0
Niestety mecz z Atletico jest jeszcze w trakcie sezonu turystycznego. Kiedyś analizowałem ceny na poszczególne mecze, to w listopadzie czy grudniu można było kupić bilet za 30euro, a we wrześniu na Malagę najtańsze były po 110.
0
Socios w większości mają karnety.
2
Jakiego sponsora ma Legia? Póki co to klub utrzymuje się z tego co zarobi.
0
Dzisiaj Kubiak był najsłabszy w naszej drużynie.
0
W tym neczu jakoś tej walki nie widziałem. Było za to dużo nieporozumień i podowania piłki Amerykanom zamiast porządnego serwisu.
0
Odjidja to na razie nie jest lepszy od graczy z polskiej 1 ligi. Koleś jest kompletnie nie przygotowany do gry.
0
Staraj się, u mnie jest ponad 4600 :)
0
Chwilą? Może jednak chwilom?
1
Kontuzjogenna? Wiesz co to znaczy, pomijając fakt, że nie ma takiego słowa?
0
Mamy zostać bez żadnej zmiany na całą drugą połowę?
1
Kumatych już to nie śmieszy.
0
W jakim klubie coś gra trzeci bramkarz? Ciesz się, że siedzi cicho pomimo braku minut.
4
On za młody, a Ty masz bardzo wybiórczą pomięć.
1
Który trener przy takiej drabince by nie awansował ?
0
To był pustak, czy jednak stał obrońca?
2
Wychodzi na to, że w zasadzie nie odszedł.
31
To są gazety sportowe, a nie piłkarskie...
0
Ile razy w tamtym sezonie Arda zagrał na skrzydle? Jeżeli już grał to za Iniestę albo Rakiticia.
0
Odpadła Radwańska i Kawęcki - czyli jakieś 20% naszych szans na medale.
3
Przecież para Fularczyk-Kozłowska/ Madaj już płynęła w półfinale i go wygrała...
0
Badał go ktoś na tym euro?
0
Wczoraj jeszcze było można...
3
Superpucharu Europy nie zdobył.
2
Tak, bo w pozostałych drużynach grają liliputy...
Busquetsa nawet nie powinno być w Twojej wyliczance, bo akurat o grze głową to nie ma pojęcia (to chyba jego jedna z niewielu wad).
0
Spoko, ale artykuł jest o drużynie olimpijskiej...
0
Thiago Silva i Luis Gustavo grają na igrzyskach?
3
Jest za młody na opaskę kapitana? Przecież to jest reprezentacja U23, tylko Douglas Costa i Weverton są starsi od Niego.
1
Zagrał jeden dobry mecz w Realu - a ile miał ich zagrać? Koleś w wieku 19-20 lat ciągnął całą grę Espanyolu, a wcześniej był jednym z najlepszych w Mallorce. Lepiej nie dało się zainwestować tych 4,5mln...
0
Co by się nie działo już jest wart więcej niż Douglas i to się raczej nie zmieni. Jak się nie sprawdzi w Realu, to ci go pewnie sprzedadzą za 20-25mln.