0

To samo było z Morientesem w Legii. Niestety taki mamy poziom dziennikarstwa sportowego.

0

Niestety mecz z Atletico jest jeszcze w trakcie sezonu turystycznego. Kiedyś analizowałem ceny na poszczególne mecze, to w listopadzie czy grudniu można było kupić bilet za 30euro, a we wrześniu na Malagę najtańsze były po 110.

0

Socios w większości mają karnety.

2

Jakiego sponsora ma Legia? Póki co to klub utrzymuje się z tego co zarobi.

0

Dzisiaj Kubiak był najsłabszy w naszej drużynie.

0

W tym neczu jakoś tej walki nie widziałem. Było za to dużo nieporozumień i podowania piłki Amerykanom zamiast porządnego serwisu.

0

Odjidja to na razie nie jest lepszy od graczy z polskiej 1 ligi. Koleś jest kompletnie nie przygotowany do gry.

0

Staraj się, u mnie jest ponad 4600 :)

0

Chwilą? Może jednak chwilom?

1

Kontuzjogenna? Wiesz co to znaczy, pomijając fakt, że nie ma takiego słowa?

0

Mamy zostać bez żadnej zmiany na całą drugą połowę?

1

Kumatych już to nie śmieszy.

0

W jakim klubie coś gra trzeci bramkarz? Ciesz się, że siedzi cicho pomimo braku minut.

4

On za młody, a Ty masz bardzo wybiórczą pomięć.

1

Który trener przy takiej drabince by nie awansował ?

0

To był pustak, czy jednak stał obrońca?

2

Wychodzi na to, że w zasadzie nie odszedł.

31

To są gazety sportowe, a nie piłkarskie...

0

Ile razy w tamtym sezonie Arda zagrał na skrzydle? Jeżeli już grał to za Iniestę albo Rakiticia.

0

Odpadła Radwańska i Kawęcki - czyli jakieś 20% naszych szans na medale.

3

Przecież para Fularczyk-Kozłowska/ Madaj już płynęła w półfinale i go wygrała...

0

Badał go ktoś na tym euro?

0

Wczoraj jeszcze było można...

3

Superpucharu Europy nie zdobył.

2

Tak, bo w pozostałych drużynach grają liliputy...
Busquetsa nawet nie powinno być w Twojej wyliczance, bo akurat o grze głową to nie ma pojęcia (to chyba jego jedna z niewielu wad).

0

Spoko, ale artykuł jest o drużynie olimpijskiej...

0

Thiago Silva i Luis Gustavo grają na igrzyskach?

3

Jest za młody na opaskę kapitana? Przecież to jest reprezentacja U23, tylko Douglas Costa i Weverton są starsi od Niego.

1

Zagrał jeden dobry mecz w Realu - a ile miał ich zagrać? Koleś w wieku 19-20 lat ciągnął całą grę Espanyolu, a wcześniej był jednym z najlepszych w Mallorce. Lepiej nie dało się zainwestować tych 4,5mln...

0

Co by się nie działo już jest wart więcej niż Douglas i to się raczej nie zmieni. Jak się nie sprawdzi w Realu, to ci go pewnie sprzedadzą za 20-25mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?