0

Raczej dostał piłką niż wybronił.

8

Tu nie dzieje się nic na siłę. Karny był ewidentny.

14

Jakoś o skokach do wody CRa nie pamiętają i dają się nabierać od lat...

0

Te pazie dostały u siebie 0-4 z Atletico...

2

Tak.

0

Od 17 masz wolne.

0

Poczytaj sobie opinie Powstańców o tym "dziele".

0

Widzisz, trochę starszy już jestem. Niestety skończyłem "tylko" polibudę i wiedzę o języku polskim czerpię z tego, czego nauczyli mnie w szkole średniej kilkanaście lat temu. Jak widać poziom był tam wyższy niż na szlachetnym UW.

0

Post wcześniej zadałem ci 2 pytania. Jedno o interpunkcję, drugie o znaki ę, ą. Nie wiem dlaczego połączyłeś je w jedno.
Nawet bym nie zareagował na twój post, ale wyskoczyłeś z tą polonistyką i nienaganną pisownią i zwróciłeś moją uwagę. Jak na polonistę, to popełniasz co najmniej dziwne błędy, typu "na prawdę"(we wcześniejszym poście).
Druga sprawa - googlowanie nie zajęło mi tyle czasu, po prostu nie siedzę bez przerwy na "fcbarca.com", moje życie nie ogranicza się do komputera i internetu.

0

Przed tobą też sporo nauki - ę, ą, ź to nie wyrazy diakrytyczne lecz znaki diakrytyczne. Na tej polonistyce powinni przede wszystkim nauczyć cię szacunku do języka, a nie wymówek w postaci słownika w telefonie. Co mają znaki ę, ą, ź do interpunkcji?
Zaczynanie zdania od "więc" też zaproponował ci słownik w telefonie?

0

Skończyłeś polonistykę? Czy o interpunkcji tam uczyli? Pokazywali kiedy używać ę, ą, a kiedy e,a?

0

Zakazy stadionowe orzekają sądy. Żeby mogło się stać jak piszesz należałoby najpierw zmienić ustawę. Klub może nałożyć swój zakaz na maks. 2 lata(chyba, bo słyszałem też o 5).
Naprawdę myślisz, że ci imbecyle się uspokoją, bo ktoś inny dostał zakaz? Jedyna opcja to pokrycie przez nich strat finansowych klubu, ale do tego naszego prawo jest zbyt słabe i nie ma szans ściągnięcia kasy nawet jak byłby wyrok sądu.

1

Jakie to ma znaczenie?
Banda troglodytów po raz kolejny pokazała, że bliżej im do Azji niż Europy.

2

Pierwsze 3 sezony są całkiem spoko, niestety 4 bardzo odstaje od poprzednich.

1

To właśnie na takich meczach wygrywa się pieniądze, a nie na kursach 1.25

0

Jeżeli chcesz zobaczyć magię futsalu to poogladaj sobie wyczyny Falcao.

3

Myślisz, że u nas nie ma tej żywności?

0

Za dużo napisałeś i zmęczyli się w połowie.

4

Dramat to jest jak się rodzi dziecko, które ma szansę pożyć maksymalnie kilka dni, a rodzina musi patrzeć na jego męki bo jakiś "pan doktor" nie miał sumienia przerwać kilkutygodniowej ciąży.
Jak można do takich spraw podchodzić na zasadzie 0-1?

2

Tu jest mowa o limitach. Skoro nam spadł to znaczy, że pogorszyła się sytuacja finansowa Klubu. Za co chcesz chwalić zarząd?

2

Może wreszcie któraś nich będzie przyznawana za grę, a nie bdzie wynikiem plebiscytu popularności, medialności i lobbingu medialnego.

1

Tylko, że to chyba FIFA chciała rozdziału nagród, a nie France Football.

0

Co to całej sytuacji ma mentalność lidera?

0

I kto miałby grać w tej trójce obrońców skoro Alba w pomocy.

1

Ile znaczy trener pokazują wyniki Legii w naszej lidze. Leje ją każdy jak chce, brak stylu, zrozumienia i pewności siebie. To wszystko w drużynie, która została mistrzem. Zauważ, że Hasi dostał tych zawodników, których chciał i nie potrafi tego poukładać. Czerczesow przyszedł i zrobił mistrzostwo z tego co dostał, a też jakimś wybitnym trenerem nie jest.
Inna sprawa - porównaj sobie grę Reprezentacji Polski za czasów Benhakera i przed nim, teraz za Nawałki i "wyczyny" Fornalika.

0

Akurat Franco Klub dojechał i to mocno. Doszło m.in. do tego, że w Madrycie wybierano prezydenta i zarząd Barcelony (był taki prezydenta Enric Llaudet, który bardzo pilnował, żeby nikt FCB nie wychylał się ze swoim przywiązaniem do Katalonii ).

0

Można strzelać kilka goli "nie z rzędu"? Kilka z rzędu to może być meczów z golem, a nie goli.

0

Z jakiegoś powodu Roma gra w Lidze Europy, a nie w LM. Tam Legia nie grała aż tak źle, to zupełnie inny poziom rozgrywek.

0

Sprawdź co oznacz słowo "nacja".

0

Po co? Przecież mają linię bramkową. Tutaj problemem jest brak jaj u sędziów, którzy nie reagują nawet w ewidentnych sytuacjach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?