1

U Neymara najbardziej irytuje olewanie w grze Digne'a. Podaje mu tylko w sytuacji, gdzie już nie ma wyboru i musi. Zero zagrań w tempo, zero odegrań z pierwszej piłki. Kiedyś identycznie robił Messii z Montoyą.

1

To, że Real mógł grać tak jak grał było spowodowane głownie tym przypadkowym golem. Gdyby utrzymywało się 0-0 Real musiałby się otworzyć i wtedy Atletico miałoby więcej miejsca w ataku. Cóż, stało się tak jak się stało i tyle.
Poza tym to już nie jest to samo Atletico co w poprzednich sezonach. Myślę, że formuła Simeone się trochę wyczerpała i już mogą nie wrócić do tego co grali wcześniej.

0

W Barcelonie każdego oduczą strzałów z dystansu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Stwierdził Wisniaaa w 1/3 sezonu...

0

Co takiego dzisiaj zakombinował? Jedynie Ivan mógł grać od początku.

8

To jest tekst Szaranowicza z czasów gdy NBA była w TVP, c+ tylko to powiela.

1

Widać to w posiadaniu piłki i ilości podań :)

4

To była liga dla facetów 15 lat temu, gdy grali tam głównie wyspiarze. Teraz jest taki sam teatr jak wszędzie.
PS
Symulujesz?

1

Brakuje też składnych akcji, strzałów i nawet jak na PL tego ich "sławnego tempa meczu".

9

Człowieku, oni kupili upadający klub w 5 lidze. Co Ty porownujesz?

3

Na czym oni trzepią kasę? Póki co inwestują, nie kupują wielkich nazwisk, wolą młodych. Mają możliwości żeby kupić niemal każdego, ale tego nie robią.

1

Ludzie piszą o tym od tygodnia.

0

Paliwo BP jest z rafinerii Orlenu, więc raczej nie jest lepsze niż na stacjach Orlenu. Statiol kupuje paliwa w Lotosie. Tak było w 2015 roku, nie wiem czy na 2016 też podpisali umowy, ale to nie zmiani faktu, że zagraniczne stacje sprzedają "polskie" paliwa.

1

Genialny to był pierwszy, reszta to tylko kopiowanie pomysłu.

0

Coś pokręciłeś...

0

Spokojnie. Te wracanie zajmie Mu jeszcze 3-4 miesiące.

0

Obejrzyj SoA.

1

Ona nie jest głową państwa ani teoretycznie ani praktycznie.

5

Powiedział, powiedział. Jak jeszcze prowadził "Asa wywiadu" na SportKlubie.

0

Niekoniecznie. Pytania w tym programie niewiele wykraczają poza program szkoły średniej(tej sprzed reform), nie ma tam "wiedzy fachowej".

0

Racja, coś zamotałem :)

0

Akurat Masche to "szaleje" tam w pomocy, a nie w obronie.

0

Jak w Hiszpanii jest 16 to w Japonii jest 2 w nocy, więc trochę kiepsko na oglądanie meczu.

0

Zagrał w 149 meczach, więc miał kiedy strzelać...

0

Piszczek wie na czym polega gra w obronie, Roberto to średnio wychodzi i gra tylko dlatego, że sprawdza się w akcjach ofensywnych.

0

Gdyby Messi podał dalej niż na 5 metr, to podanie byłoby niecelne i nikt by tego nie strzelił.

0

Wiesz, powinni to oni grać o 1 miejsce w grupie :)

0

Bezpośrednio 4, piąta gra baraż.

0

Teraz powinni pogonić Bauzę, jest czas do marca, żeby to wszystko jeszcze poukładać. Tylko kto będzie chciał się tego podjąć?
Nie wiem, czy nawet powrót Martino nie byłby lepszy od tego co jest teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?