mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po co mają kupować swojego zawodnika?
6
Tak, Messi wyjechał do Europy w wieku 13 lat, bo nie podobały Mu się konflikty i długi federacji. To była główna przyczyna Jego "emigracji"...
2
Tam jest liczba mnoga tych fri-kiksów :)
4
Kabaretem jest też głosowanie Lewego...
0
"nie chcę się narazić kolegą" ?
0
Wolę jednak żeby przed meczem, w którym trzeba odrabiać straty zawodnicy skupiali się na treningu, a nie na lataniu po galach.
5
Przecież byli Bartomeu, Jordi Mestre, Silvio Elias, Oscar Grau, Albert Soler, Robert Fernández oraz Raúl Sanllehí. To chyba wystarczy...
1
Z ile metrów strzela się karnego? Z 40, czy może 15?
21
Może gdyby dwie z tych akcji nie były zatrzymane ręką to nie musiałbyś pisać tych głupot. Tak ma to teraz wyglądać? Barca musi sobie stworzyć 5 setek żeby strzelić 1 gola, bo 4 razy będzie faul albo ręka, których sędzia "nie zauważy"?
0
Kolego, pisałeś o prowadzeniu w lidze, nie o awansie :)
0
Alcoyano też wygrało, więc Barca tylko utrzymała pozycję(przewagę), a nie ją wzmocniła.
0
Akurat Busi przy presingu rywala robi najwięcej błędów.
1
Ten Thiago, który przez cały 2016 rok był kontuzjowany łącznie przez 10 dni.
0
To, że nie widzieli mogło się zdarzyć, ale dlaczego takie rzeczy dzieją się głównie w Hiszpanii i to na ogół w przypadku tych samych kilku sędziów?
9
Tak, przypadek...
0
W Hiszpanii nie ma kar jeżeli sędzia nie napisze nic w protokole.
1
I co z tego? Rakitic też umiał, ale przyszedł do Barcelony i Go nauczyli, że to nie wypada...
0
To nie jest pozycja dla Messiego...
0
Bez przesady. Nie dostał w krtań, tylko w klatę. Fakt, że akcja aduriza chamska...
0
Pewnie, że nie. Przecież Real nie chce.
0
Ty głuchy jesteś albo masz urojenia...
3
Temat wałkowany już milion razy - spalonego nie było.
0
Chłopak na 19 lat, talentem w tym wieku to się nazywa kolesi w polskiej lidze. W poważnej piłce prawdziwe talenty już wchodzą do pierwszych zespołów. On jest za słaby na 3 ligę w Hiszpanii, na co czekać?
0
Który to już "drugi Messi"? Każdy 11-latek, który 2 razy kopnie prosto piłkę to od razu nowy Ktostam.
0
Guardiola swoim "niezmiennym" stylem, który tak negujesz, w ciągu trzech lat dwa razy wgrał Ligę Mistrzów, a nie tylko był w finale :)
3
Faktycznie, Cholo wcale nie trzyma się jednego stylu... :)
1
Fakt, całkiem niezły z niego mecz.
0
Peaky Blinders
0
Bellerin odszedł bo w Barcelonie wtedy nie mógł dostać zawodowego kontraktu(wtedy w Hiszpanii musiał mieć 18 lat), a w Anglii mu go dali. To samo wcześniej było z Fabregasem.
2
Qatar jest sponsorem a nie właścicielem Klubu. Widzisz różnicę?