mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co mają do tego podatki piłkarzy?
0
Powinni zacząć od sejmu i senatu.
2
Za faul na Neyu nie było czerwonej, bo w myśl najnowszych przepisów przy faulu w polu karnym nie każe się drużyny podwójnie (karny+wykluczenie). Sędzia nie popełnił tutaj błędu.
0
Racja, gola nie było, ale chyba karny dla nas nie był zasługą Vidala :)?
0
Teksy "Newsweeka" nie stwierdza, żeby były to "polskie obozy koncentracyjne", ale stawia pytanie jak je traktować i nazywać. O tym, że takie obozy faktycznie istniały chyba wiesz?
3
Jaka propaganda tak twierdzi? Tylko nie pisz mi czegoś w stylu "TVN i inne lewackie media" bo akurat w naszych stacjach(jakie zły by one nie były) nikt nie lansuje "polskości" obozów.
0
Obaj nie potrafią grać w obronie. Wczoraj gol padł po stracie Vidala jak się zamotał przy linii i już nie zdążył za akcją.
Co nie zmienia faktu, że obecnie Vidal to lepsza opcja niż Roberto.
0
Becik to takie okrycie wierzchnie dla niemowląt, więc nijak się to ma do tego co napisałeś wcześniej.
0
Co ma tutaj konsekwencja do rzeczy? Moim zdaniem, Federer to taki bufon, który z założenia ma się za lepszego od innych i dużo bliżej mu z tym do CR niż do Messiego.
Jakoś Nadal zawsze kojarzył mi się z typem prawdziwego sportowca, a Federer to taki paniczyk z dobrego domu, którego mamusia wysłała na lekcje tenisa.
0
Coś czuję, że jak zamknie się okienko transferowe to Vidal wróci na trybuny.
13
Przeczytaj to jeszcze raz i potem znowu. Może zrozumiesz, czego i komu on życzy.
0
Już w grudniu mieliśmy ich roznieść...
0
Miałem wrażenie, że Aspas sabotuje wszystkie akcje Celty.
0
Oficjalnie Real też należy do socios.
0
Skoro masz tyle pytań, to może zdefiniuj różnicę między jednymi, a drugimi. Kto bardziej zasługuje na miano kibica? Ten kto chodzi regularnie na mecze(nie mówię, że na wszystkie), kupuje bilety, wspiera klub swoją kasą i dopingiem, czy może ten, który stadion widział na obrazku, a jego "kibicowanie" to leżenie na kanapie z browarem w ręku i lampienie się w tv.
1
Dokładnie opisałeś różnicę między kibicem a fanem.
Kibice są na stadionie, fani przed telewizorami.
0
W tej chwili Szwecja to wyjazd do przyszłego kalifatu...
2
Piszesz o tym Olympique, którego prezes (Bernard Tapie) opłacił zawodników drużyny przeciwnej(nie pamiętam jakiej), z którą grali przed finałem LM, żeby ci się za bardzo nie starali i nie męczyli graczy OM?
1
No popatrz, a wg SJP:
- solenizant «osoba obchodząca danego dnia swoje imieniny albo urodziny»
To, że akurat obchodzi okrągłą rocznicę urodzin nie powoduje, że użycie słowa "solenizant" jest błędne.
2
W tym przypadku rzeczywiście oba określenia są poprawne. Gdyby kończył 29 lub 31 lat to trudno mówić o jubileuszu i nazywać Go jubilatem.
1
Real robi dla Chape dokładnie to samo. Gue?
0
To raczej nie jest tłumaczenie.
0
Gdzie robią takie cuda?
0
Akurat kasę z praw do transmisji Barca i Real mają większą niż czołówka PL.
3
Oni nie wygrali 40 spotkań.
6
Jak można mówić "zamiast" skoro grają na zupełnie różnych pozycjach?
0
Interbrand nie ma nic wspólnego z klubem Inter.
1
Przecież to nie był rzut wolny.
1
Dowcip na poziomie tego prostaczka.
1
Co musi zrobić Ronaldo żeby dostać kartkę?