4

Wielki mistrz Polski.
Lech lepiej by się zaprezentował z młodymi gniewnymi ;)

7

Trzymam kciuki za finał Lipsk - Lyon :D

2

@dominik127pl 1 mecz, w 4 rundzie będą dwumecze tylko

1

@Cou7_ley Nie ma

1

Dawno się tak nie nudziłem oglądając mecz. Dzięki Legla za dawkę adrenaliny

3

Linford gniecie Legie. Gdyby nie Król Artur to byłoby w dupe :D

4

30 minuta a oni nadal nie strzelili gola takim noobom :D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tobiasson92 Abrahama Lincolna

2

Miałem beke jak Daras czytał skład Lincolna

2

@FafitFCB Długo się zastanawiałem jaki Polak jest w PSG
Dopiero po chwili ogarnęłem, że to przecież Buła

2

W eliminacjach do Ligi Europy i Ligi Mistrzów jest dogrywka czy od razu karne?

15

@LoTo11 Nie bo tam nie ma zielonych, nie pójdzie na to

3

Ja wierzę. Legia w przyszłym sezonie będzie grała w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

3

@tobiasson92 Ty antypolaku ty

6

Zaczynamy jazdę bez trzymanki
Vamos Legia!

2

Lukaku to dzik, do tego szybki dzik.

2

Kuman gówno zrobi z tymi piłkarzami.
Tutaj jest połowa składu do wyj.. Pożegnania się.

2

@Comentateiro Dokładnie! Teraz w piątek po zwycięstwo! ;)

2

Messi dorośnij. Jak drużynie nie idzie to jedyne co potrafi to spuścić głowę. A teraz w najgorszym dla nas momencie grozi odejściem z klubu.
Taki LIDER z niego. To samo było w kadrze...

3

Gdzie Messi odejdzie, chorzy jesteście jak w to wierzycie. Kto inny da mu taki gruby hajs? Doi Barcę jak krowe

2

@VamosRakieta @VenoM sarkazm pany.
A właśnie czytałem newsa na notatniku - z tym przytoczeniem towarzyskiego meczu zniżyłem się do poziomu Mundo Deportivo

1

Austria Wieden upokorzona. Przegrywa z Borussia już 2:10!
Kto jest większym przegrywem roku?!

14

@MesQueUnClub_87 Wiesz wszystko o wszystkim? Tej, ty jesteś lepszy niż Wikipedia

2

@dawidos678 po co ma przechodzić aktualnie do słabszego klubu?

37

Kiedy ludzie piszą o snookerze, a ty nawet nie wiesz co to jest :v

7

Drużyny, które straciły 8 goli w jednym meczu Ligi Mistrzów:

Deportivo La Coruna
Besiktas
Malmö
Legia Warszawa
FC Barcelona

Brawo FC Pośmiewisko dołączyło do tego zacnego grona :')

8

Pierwszy raz w historii rozgrywek Ligi Mistrzów w półfinale zabraknie drużyny z Anglii, Hiszpanii lub Włoch.

2

Wielkie, potężne szejki xD
W dupe z Lyonem, brawo Pepciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?