michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wielki mistrz Polski.
Lech lepiej by się zaprezentował z młodymi gniewnymi ;)
7
Trzymam kciuki za finał Lipsk - Lyon :D
2
@dominik127pl 1 mecz, w 4 rundzie będą dwumecze tylko
1
@Cou7_ley Nie ma
1
Dawno się tak nie nudziłem oglądając mecz. Dzięki Legla za dawkę adrenaliny
3
Linford gniecie Legie. Gdyby nie Król Artur to byłoby w dupe :D
4
30 minuta a oni nadal nie strzelili gola takim noobom :D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tobiasson92 Abrahama Lincolna
2
Miałem beke jak Daras czytał skład Lincolna
2
@FafitFCB Długo się zastanawiałem jaki Polak jest w PSG
Dopiero po chwili ogarnęłem, że to przecież Buła
2
W eliminacjach do Ligi Europy i Ligi Mistrzów jest dogrywka czy od razu karne?
15
@LoTo11 Nie bo tam nie ma zielonych, nie pójdzie na to
3
Ja wierzę. Legia w przyszłym sezonie będzie grała w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
3
@tobiasson92 Ty antypolaku ty
6
Zaczynamy jazdę bez trzymanki
Vamos Legia!
2
Lukaku to dzik, do tego szybki dzik.
2
Kuman gówno zrobi z tymi piłkarzami.
Tutaj jest połowa składu do wyj.. Pożegnania się.
2
@Comentateiro Dokładnie! Teraz w piątek po zwycięstwo! ;)
2
Messi dorośnij. Jak drużynie nie idzie to jedyne co potrafi to spuścić głowę. A teraz w najgorszym dla nas momencie grozi odejściem z klubu.
Taki LIDER z niego. To samo było w kadrze...
3
Gdzie Messi odejdzie, chorzy jesteście jak w to wierzycie. Kto inny da mu taki gruby hajs? Doi Barcę jak krowe
2
@VamosRakieta @VenoM sarkazm pany.
A właśnie czytałem newsa na notatniku - z tym przytoczeniem towarzyskiego meczu zniżyłem się do poziomu Mundo Deportivo
1
Austria Wieden upokorzona. Przegrywa z Borussia już 2:10!
Kto jest większym przegrywem roku?!
14
@MesQueUnClub_87 Wiesz wszystko o wszystkim? Tej, ty jesteś lepszy niż Wikipedia
2
@dawidos678 po co ma przechodzić aktualnie do słabszego klubu?
37
Kiedy ludzie piszą o snookerze, a ty nawet nie wiesz co to jest :v
11
Nowa klawiatura
https://mobile.twitter.com/As_TomasRoncero/status/1294980310854176769
7
Drużyny, które straciły 8 goli w jednym meczu Ligi Mistrzów:
Deportivo La Coruna
Besiktas
Malmö
Legia Warszawa
FC Barcelona
Brawo FC Pośmiewisko dołączyło do tego zacnego grona :')
8
Pierwszy raz w historii rozgrywek Ligi Mistrzów w półfinale zabraknie drużyny z Anglii, Hiszpanii lub Włoch.
2
Wielkie, potężne szejki xD
W dupe z Lyonem, brawo Pepciu