3

Ale pudło ciamajdy

2

Vamos Atalanta!

2

@monsterrize NIE dla Neymara w Barcelonie

11

Teraz pierwszy raz włączyłem studio w Polsacie, myślałem że to jakiś kanał kulinarny.
Canal plus odzyskaj tą LM :')

56

10

Ciekawostka przed dzisiejszym meczem

Neymar zarabia więcej niż cała kadra Atalanty. Brazylijczyk kasuje rocznie około 36 milionów euro, a wszyscy piłkarze Bergamo do 35,5 miliona euro.

1

Conor Coady z Wolves rozegrał komplet minut w Premier League i Lidze Europy... w dwóch poprzednich sezonach.

93 mecze, 8370 minut

Nieźle :o

12

Przepis na zdanie matury z matematyki jest bardzo prosty - rozwiązywanie zadań z poprzednich lat.
Ja, największy trep nad trepami z matmy, zdałem na ponad 50 %. Na maturze poczułem po raz pierwszy w życiu, że rozumiem matematykę, niesamowite uczucie!

2

@damianex10 @Mario96w @Bykunn ah ta angielska wymowa :D dzięki

1

Mówi się Manczester czy Menczester?

8

@Szicek10 Robi z siebie pajaca jak zawsze, na boisku i poza nim

3

W tym tygodniu Liga Europy, Liga Mistrzów i... Puchar Polski :D
Nie będzie nudy oj nie będzie ;]

10

@Kuracjusz Nie jestem kibicem Realu, skąd taki pomysł?
Nie mam klapek na oczach jak ty, na dziś Bayern jest o wiele lepszy

10

Coś mi się zdaje, że w piątek Barca zderzy się z rzeczywistością...

2

@DaPi dla mnie to jest to samo :b

88

Jak mówi Chińczyk na szybę?

-To@SHIBA

14

Cwiakała lepszy niż przereklamowany Swiecicki

1

@Janiama nie obiecuj.

1

Patrząc na najnowsze transfery z tego okienka przypomniało mi się, że istnieje taki piłkarz jak Arda Turan.
Skonczyl mu się kontrakt w Barcy i wrócił do domu, do Galatasaray.
Kompletnie o nim zapomniałem ;)

2

Molina ale przestrzelił xDD

3

@Lingvo18 Nie potrzebujemy najemników

8

Oficjalnie: Ake wzmacnia City!

Oznacza to, że Obywatele - za kadencji Pepa Guardioli - wydali już 335 milionów funtów na samych zawodników formacji defensywnej.

3

Wiecie co? Ja chyba wolę żeby Real przeszedł szejków (a Juve Lyon).
Ronaldo - Real to byłby hicior! Chętnie bym to obejrzał a pewnie w kolejnych sezonach nie będzie szans na taki mecz.

2

@TheGoldenEleven o dziękuję bardzo! :)

4

Komentatorzy na Polsacie to tragedia.
Jeszcze do tego wszystkiego Hajto xD

3

@TheGoldenEleven Zestawienie za rok tych samych piłkarzy o czym wspomniał @lucca87 to świetny pomysł :)
@TheGoldenEleven mógłbyś jeszcze podawać ich aktualne kluby? Bo ja akurat w przypadku Holendrów - wstyd się przyznać :D - tych młodych nie kojarzę gdzie grają :)

1

Warta już w Ekstraklasie, Brendford nadal w Championship.
No cóż, nie można mieć wszystkiego :(

1

Szkoda Brendford, ale chociaż Polak Marek rodak w Premier League

7

@Jaca27 co tam derby Londynu, na derby Poznania możesz sobie pojechać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?