michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ale pudło ciamajdy
2
Vamos Atalanta!
2
@monsterrize NIE dla Neymara w Barcelonie
11
Teraz pierwszy raz włączyłem studio w Polsacie, myślałem że to jakiś kanał kulinarny.
Canal plus odzyskaj tą LM :')
56
Koniecznie z głosem! ;)
https://mobile.twitter.com/MrDtAFC/status/1293513307643457538
10
Ciekawostka przed dzisiejszym meczem
Neymar zarabia więcej niż cała kadra Atalanty. Brazylijczyk kasuje rocznie około 36 milionów euro, a wszyscy piłkarze Bergamo do 35,5 miliona euro.
1
Conor Coady z Wolves rozegrał komplet minut w Premier League i Lidze Europy... w dwóch poprzednich sezonach.
93 mecze, 8370 minut
Nieźle :o
9
Cały Ibra :D
https://mobile.twitter.com/Ibra_official/status/1293157168145891328
12
Przepis na zdanie matury z matematyki jest bardzo prosty - rozwiązywanie zadań z poprzednich lat.
Ja, największy trep nad trepami z matmy, zdałem na ponad 50 %. Na maturze poczułem po raz pierwszy w życiu, że rozumiem matematykę, niesamowite uczucie!
2
@damianex10 @Mario96w @Bykunn ah ta angielska wymowa :D dzięki
1
Mówi się Manczester czy Menczester?
8
@Szicek10 Robi z siebie pajaca jak zawsze, na boisku i poza nim
3
W tym tygodniu Liga Europy, Liga Mistrzów i... Puchar Polski :D
Nie będzie nudy oj nie będzie ;]
10
@Kuracjusz Nie jestem kibicem Realu, skąd taki pomysł?
Nie mam klapek na oczach jak ty, na dziś Bayern jest o wiele lepszy
10
Coś mi się zdaje, że w piątek Barca zderzy się z rzeczywistością...
2
@DaPi dla mnie to jest to samo :b
88
Jak mówi Chińczyk na szybę?
-To@SHIBA
14
Cwiakała lepszy niż przereklamowany Swiecicki
1
@Janiama nie obiecuj.
1
Patrząc na najnowsze transfery z tego okienka przypomniało mi się, że istnieje taki piłkarz jak Arda Turan.
Skonczyl mu się kontrakt w Barcy i wrócił do domu, do Galatasaray.
Kompletnie o nim zapomniałem ;)
2
Molina ale przestrzelił xDD
3
@Lingvo18 Nie potrzebujemy najemników
8
Oficjalnie: Ake wzmacnia City!
Oznacza to, że Obywatele - za kadencji Pepa Guardioli - wydali już 335 milionów funtów na samych zawodników formacji defensywnej.
3
Wiecie co? Ja chyba wolę żeby Real przeszedł szejków (a Juve Lyon).
Ronaldo - Real to byłby hicior! Chętnie bym to obejrzał a pewnie w kolejnych sezonach nie będzie szans na taki mecz.
2
@TheGoldenEleven o dziękuję bardzo! :)
4
Komentatorzy na Polsacie to tragedia.
Jeszcze do tego wszystkiego Hajto xD
3
@TheGoldenEleven Zestawienie za rok tych samych piłkarzy o czym wspomniał @lucca87 to świetny pomysł :)
@TheGoldenEleven mógłbyś jeszcze podawać ich aktualne kluby? Bo ja akurat w przypadku Holendrów - wstyd się przyznać :D - tych młodych nie kojarzę gdzie grają :)
1
Warta już w Ekstraklasie, Brendford nadal w Championship.
No cóż, nie można mieć wszystkiego :(
1
Szkoda Brendford, ale chociaż Polak Marek rodak w Premier League
7
@Jaca27 co tam derby Londynu, na derby Poznania możesz sobie pojechać