34

Jakby było odwrotnie to byłaby afera na cały świat, piłkarze znowu klękaliby przed każdym meczem. Rasizm w drugą stronę jest akceptowany i nie ma żadnego szumu.
PS Harrell nie dostał żadnej kary.
https://x.com/TheNBACentral/status/1296990679000928257

1

@BorzyKrzys Aaa właśnie kojarzę tego typa :D Pamiętasz jak on się nazywał? I co się z nim dzieje, bo chyba nie gra w pierwszej drużynie w Lechii :D

3

@BorzyKrzys mam nadzieję, że zostanie na chociaż jeden sezon.
Nie puścimy go do tych dzikusów z Turcji!

30

A czemu jest tu taka niechęć do Footrolla. Nagrał piosenkę o tragicznej 8arcelonie i już was boli dupka?

1

Kiedy ma się odbyć losowanie terminarza La Ligi?

5

Kuman tu niewiele pomoże. Nie będzie żadnej wielkiej rewolucji, święte krowy dalej będą w składzie.
A po za tym nie ma hajsu na transfery.
No chyba, że sprzedadzą Leo "lidera" i trochę odciąży budżet.
Przecież Lajonel powiedział że dla Barcy może grać nawet za darmo tak ją kocha, ale cóż, nadal doi ją jak krowę.

12

@l0Messini bo to jest bożek La Rambli. Weź skrytykuj Bożka to nie masz życia, zaraz cię wyśmieją.
Dobrze ze my widzimy jakim jest "liderem" i grozi do tego odejściem jak statek tonie. Wielki Messi :)

1

Media coś już trąbią o tym, że Suagryz odchodzi? Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść. A jak jego kumplowi to nie odpowiada to out.

2

@patry295 wszyscy w komentarzach "Come to Galatasaray" a Grabara - "Come to Besiktas" xD

1

Już widzę jak Kuman ratuje Barce.
Dopóki ten dziad będzie prezesem to nie widzę przyszłości w różowych barwach

11

2

@Persyfl Nie siedzę na La Rambli 24 na dobę jak ty, może dlatego

1

@FafitFCB niebieski po listonoszu

1

@cules100pro czytaj do końca pelikanie

1

Anfield może opuścić Gini Wijnaldum i to nie do byle jakiego klubu. 29-latek ma być jednym z piłkarzy, którego zadaniem ma być odbudowanie Barcelony. Katalońską drużynę objął ostatnio rodak pomocnika, Ronald Koeman. (Express)

Tak wzmacniajmy się samymi dziadkami którym się nie chce biegać. Młodzi, a po co, a dlaczego?
Kuman pewnie wyleci po sezonie (albo pewnie wcześniej) i zostaniemy z typem, który zarabia grube hajsy.
Jak Bartek zrobi rewolucję to klękajcie narody. Czekam na wybory w marcu i wywalenie na zbity pysk dziada co nam prześladuje Barcelonę i niszczy ją od środka od kilku lat.
Mam nadzieję, że z tym Wajnaldumem to plota jakich wiele w tym czasie

3

Busi, Alba, Rakitic, Vidal, Suarez, Pique. - OUT

1

@Bobo25 Śmiejecie się ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.
Musimy stawiać na młodych bo ze świętymi krowami daleko nie ujedziemy

2

@NemeZis93 No i grozi odejściem jak mamy kryzys, jak dla mnie może odejść

28

Piłkarz wybitny,ale kapitan i lider marny, tylko spuścić głowę jak drużynie nie idzie :] i tak co roku
https://mobile.twitter.com/Gaoh1/status/1296565306522034179

4

Tylko jedno w głowie mam,
z Bayernem osiem dwa,
odlecieć sam w krainę zapomnienia...
:')

2

@MichalZZZ Ja też cię zgłaszam podróbo! :D

3

Cześć ludziska, mam na imię Michał.
Supraaaaaaaajs

4

@Robert1603 Negocjuje z Interem Mediolan

12

Pożary w Kalifornii:

●Ogłoszono stan wyjątkowy w związku z pożarami lasów, wywołane przez rekordowe upały i ekstremalne burze z piorunami.

●W ciągu 3 dni 11 000 uderzeń błyskawic spowodowały 367 pożarów.

●Co najmniej 20 pożarów szaleje w całym stanie. Tysiące mieszkańców północnej Kalifornii nakazano ewakuację.

●Pilot walczący z pożarami w środkowej Kalifornii zginął po tym, jak helikopter rozbił się podczas misji z kroplami wody.

●Ogień pochłonął już więcej akrów w całym stanie w 2020 roku niż w całym 2019.

(Pigułka świata)

15

@Danchos To co robi TVPis jest bez porównania człowieku

1

nIe dA sIę sŁuChać pOlSkIcH kOmEnTaToróW w mEcZaCh z uDzIaŁeM LeWaNdOwSkIeGo.

Czy to dziwne że komentujący i Polacy trzymają kciuki za rodaka i mu kibicują?
Ból dupy niesamowity. Typowi Polacy cebulacy, wszystkim w koło zazdroszczą, a sami gówno osiągnęli.. ŻAL mi was

1

Hahahaha niedawno ktoś krzyknął (Lewy) "kurła mać" xD

1

@NemeZis93 antypolaku ty
@MESSIah16 Lepsze to niż petrodolary ciapatego

3

Mam nadzieję, że Lewy wzniesie puchar za Ligę Mistrzów. Nie cierpię P$G i tego Brazola

1

@Mat_Cat w eliminacjach do Ligi Europy się zaprezentuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?