michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
Jakby było odwrotnie to byłaby afera na cały świat, piłkarze znowu klękaliby przed każdym meczem. Rasizm w drugą stronę jest akceptowany i nie ma żadnego szumu.
PS Harrell nie dostał żadnej kary.
https://x.com/TheNBACentral/status/1296990679000928257
1
@BorzyKrzys Aaa właśnie kojarzę tego typa :D Pamiętasz jak on się nazywał? I co się z nim dzieje, bo chyba nie gra w pierwszej drużynie w Lechii :D
3
@BorzyKrzys mam nadzieję, że zostanie na chociaż jeden sezon.
Nie puścimy go do tych dzikusów z Turcji!
30
A czemu jest tu taka niechęć do Footrolla. Nagrał piosenkę o tragicznej 8arcelonie i już was boli dupka?
1
Kiedy ma się odbyć losowanie terminarza La Ligi?
5
Kuman tu niewiele pomoże. Nie będzie żadnej wielkiej rewolucji, święte krowy dalej będą w składzie.
A po za tym nie ma hajsu na transfery.
No chyba, że sprzedadzą Leo "lidera" i trochę odciąży budżet.
Przecież Lajonel powiedział że dla Barcy może grać nawet za darmo tak ją kocha, ale cóż, nadal doi ją jak krowę.
12
@l0Messini bo to jest bożek La Rambli. Weź skrytykuj Bożka to nie masz życia, zaraz cię wyśmieją.
Dobrze ze my widzimy jakim jest "liderem" i grozi do tego odejściem jak statek tonie. Wielki Messi :)
1
Media coś już trąbią o tym, że Suagryz odchodzi? Trzeba wiedzieć kiedy że sceny zejść. A jak jego kumplowi to nie odpowiada to out.
2
@patry295 wszyscy w komentarzach "Come to Galatasaray" a Grabara - "Come to Besiktas" xD
1
Już widzę jak Kuman ratuje Barce.
Dopóki ten dziad będzie prezesem to nie widzę przyszłości w różowych barwach
11
Wtf, skończcie prześladować Modera!
https://mobile.twitter.com/PiotrMuhammad/status/1296171724002734080
2
@Persyfl Nie siedzę na La Rambli 24 na dobę jak ty, może dlatego
1
@FafitFCB niebieski po listonoszu
1
@cules100pro czytaj do końca pelikanie
1
Anfield może opuścić Gini Wijnaldum i to nie do byle jakiego klubu. 29-latek ma być jednym z piłkarzy, którego zadaniem ma być odbudowanie Barcelony. Katalońską drużynę objął ostatnio rodak pomocnika, Ronald Koeman. (Express)
Tak wzmacniajmy się samymi dziadkami którym się nie chce biegać. Młodzi, a po co, a dlaczego?
Kuman pewnie wyleci po sezonie (albo pewnie wcześniej) i zostaniemy z typem, który zarabia grube hajsy.
Jak Bartek zrobi rewolucję to klękajcie narody. Czekam na wybory w marcu i wywalenie na zbity pysk dziada co nam prześladuje Barcelonę i niszczy ją od środka od kilku lat.
Mam nadzieję, że z tym Wajnaldumem to plota jakich wiele w tym czasie
3
Busi, Alba, Rakitic, Vidal, Suarez, Pique. - OUT
1
@Bobo25 Śmiejecie się ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy.
Musimy stawiać na młodych bo ze świętymi krowami daleko nie ujedziemy
2
@NemeZis93 No i grozi odejściem jak mamy kryzys, jak dla mnie może odejść
28
Piłkarz wybitny,ale kapitan i lider marny, tylko spuścić głowę jak drużynie nie idzie :] i tak co roku
https://mobile.twitter.com/Gaoh1/status/1296565306522034179
4
Tylko jedno w głowie mam,
z Bayernem osiem dwa,
odlecieć sam w krainę zapomnienia...
:')
2
@MichalZZZ Ja też cię zgłaszam podróbo! :D
3
Cześć ludziska, mam na imię Michał.
Supraaaaaaaajs
4
@Robert1603 Negocjuje z Interem Mediolan
12
Pożary w Kalifornii:
●Ogłoszono stan wyjątkowy w związku z pożarami lasów, wywołane przez rekordowe upały i ekstremalne burze z piorunami.
●W ciągu 3 dni 11 000 uderzeń błyskawic spowodowały 367 pożarów.
●Co najmniej 20 pożarów szaleje w całym stanie. Tysiące mieszkańców północnej Kalifornii nakazano ewakuację.
●Pilot walczący z pożarami w środkowej Kalifornii zginął po tym, jak helikopter rozbił się podczas misji z kroplami wody.
●Ogień pochłonął już więcej akrów w całym stanie w 2020 roku niż w całym 2019.
(Pigułka świata)
15
@Danchos To co robi TVPis jest bez porównania człowieku
1
nIe dA sIę sŁuChać pOlSkIcH kOmEnTaToróW w mEcZaCh z uDzIaŁeM LeWaNdOwSkIeGo.
Czy to dziwne że komentujący i Polacy trzymają kciuki za rodaka i mu kibicują?
Ból dupy niesamowity. Typowi Polacy cebulacy, wszystkim w koło zazdroszczą, a sami gówno osiągnęli.. ŻAL mi was
1
Hahahaha niedawno ktoś krzyknął (Lewy) "kurła mać" xD
1
@NemeZis93 antypolaku ty
@MESSIah16 Lepsze to niż petrodolary ciapatego
3
Mam nadzieję, że Lewy wzniesie puchar za Ligę Mistrzów. Nie cierpię P$G i tego Brazola
1
@Mat_Cat w eliminacjach do Ligi Europy się zaprezentuje