2

@macio_944 nedobre novinky, Warszawa zapłonie

1

@Comentateiro Dziadek w formie

1

@Giwera Gapisz mu się na bebech?

1

6

@Zbyszard Bramki

3

@Giwera Tymczasem Milan się wyłamał i wziął Portugalczyka :D

9

To też dobre xD

4

Shakira ma 49 lat :o

1

@Giwera Widziałem, było mi smutno :(

0

@gumaz Panie ja oglądam, ale parę godzin później powtórkie

9

A ja narzekam jak jest gorąco. Jak jest zimno to też narzekam.

4

@Spider_Man Ja mam wrażenie, że on codziennie komentuje jakiś mecz.
Dramat.

1

@FcPortoFan1999 Masz jakąś dupeczkę na oku Gieniuś z Siedlec?

2

@martusiaaaa Nie słyszałem, mieszkam jakieś 4 km dalej

2

@PIWOSZ89 Room miał dzisiaj 15 skutecznych interwencji xd

11

Vozinha z RZP, Room z Kurakao i Beiranvand z Iranu top 3 bramkarzy na mundialu

4

@A4ron Bramkarz Kurasao drink dzisiaj miał 15/15 obronionych strzałów
@Spider_Man

17

Tego jeszcze nie widziałem xD

3

@MessiForeverTheBest Leszek w końcu zajął się czymś innym a nie komentowaniem, dobre nowinki.

11

Ekwador będzie grać z Kurasao drink, warto sobie przypomnieć ich hymn

3

Dumfries 2 asysty, kocik

5

@Kozinho. Ja już screen miałem gotowy XD opinie ekspertów na bambie jak zwykle podzielone

4

Ale ładnie wykończył szacunek

3

@Spider_Man Jo, USA mi się najbardziej podobało w 1 kolejce

16

Oczywiście Bednarek w roli głównej xD

3

@Faro Ciekawe co Krystyna powie na ten trójkąt @Popitek12

4

Fajnie jakby Czesi dostali gola w końcówce jak Szwajcaria za takie granie.
Ale niestety RPA prędzej dostanie czerwo niż strzeli gola xd

4

@Konradowskyy Nieważne jaka cena, i tak kupię :D

11

Nawet Kurasao drink coś pokazało pomimo straty 7 goli, RPA wygląda jak amatorzy

3

Jak Czesi tutaj nie wygrają to będzie dla nich kompromitacja, RPA było najgorszą drużyną w 1 kolejce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?