3

Wuja to jednak jest kawał trenera. To będzie nasz Ferguson.

1

@patrykzmc2000 @Ghotti @barcelonaLM właśnie zauważyłem, że wszystko mu się sprawdza :D

1

Czy Fabrizio Romano na Twitterze jest wiarygodny?
Kogo z dziennikarzy i nie tylko polecacie do śledzenia?

2

Może teraz w końcu tiki taka pierwsza będzie podawać info :3

1

Ja się na świat nie prosiłem.
I teraz muszę się męczyć:D

10

I to jest kapitan, który ma cojones.
A nie tak jak nasz, zwiesza łeb i milczy jak agacia kornhojzer

25

Co za odgłosy, muszę przyciszyć

XD

3

@FCBKasza nie kradnij kontentu @kubix05 :D

1

@Don-Corleone szkoda, że tak rzadko się udzielasz, pozdrawiam!

23

Pali się i wali w Barcelonie a Meseł se odchodzi. Nie tak sobie wyobrażałem kapitana.

29

Wiecie co mnie najbardziej dziwi?
Że Kuman zostawił swoją reprezentację i poszedł do tego syfu XDD

1

Sprzedam koszulkę Messiego po taniości

1

@Szicek10 chyba jednak ten sam

5

Trincao, Perdi, Busi, Alba

Milan 2.0

27

I dobrze, elo. Potrzebni są teraz prawdziwi liderzy

2

@abram3k pobudka, przecież on odejdzie za darmo.
Zobaczysz De Brujne jak świnia niebo

12

W życiu pewne są 3 rzeczy:
-śmierć
-podatki
-dzisiaj na fcbarca.com padną serwery

Adios Messi

3

I co rycerzyki Bożka? Macie swojego lidera, który spierdziela z tonącego okrętu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8864420#comment-8864430

1

@kodi77 ogarnij nowy awatar, MORDO XD
@Szicek10 Łyso ci śmieszku? hahah

1

Dzisiaj się rozstaniemy,


dzisiaj się rozejdziemy


na wieczny czas...

Adios Messi, gracias por todo leyenda, buena suerte!

3

Messi nie odejdzie. Kto mu da tyle hajsiwa za milość do Barcelony?
Najśmieszniejsze jest to, że kiedyś Lajonel powiedział, że dla kogo, ale dla Barcy może grać za DARMO. No to teraz jest kryzys - do something, do dzieła panie Messi, nasz kapitanie, liderze z opuszczonym łbem.

1

@NGTRX Po wynikach widzę, że nie ma sprawiedliwości na tym świecie...

1

@NGTRX < ---- Ten chłop ukradł mi awatar!


Który z nas ma go zmienić na inny?


Wybór należy do Was.


---------- > https://strawpoll.com/51x51fbrp

O północy wszystko się rozstrzygnie, proszę o głosy moi mili.

1

@NGTRX < ---- Ten chłop ukradł mi awatar!

Który z nas ma go zmienić na inny?

Wybór należy do Was.

---------- > https://strawpoll.com/51x51fbrp

8

Mamy kolejny przykład, że piłkarze nie są zbyt inteligentni...

:)

10

@Kamilos84 przeczytałem płeć XDD

14

@draxidox Tak to ja, we podbij, będę miał do kogo morde otworzyć

204

Zignorujcie to.
Siedzę sam w pubie i piszę to, żeby ludzie myśleli, że mam przyjaciół.

8

FC Barcelona sezon 2019/20:

pierwsza drużyna - zero trofeów - przegrana La Liga i PK, w LM - Wstyd, żenada i kompromitacja!

Barcelona B - brak awansu w play-off do Segundy

Koszykarze - przegrana w finale z Baskonią

Piękny to był rok, nie zapomnę go nigdy

1

@shinthps @VenoM Przecież Lech Poznań dzisiaj nie gra, o co mu chodzi?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?