michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
fajerwerki jakby już awansowali do fazy grupowej
a tak btw - świzdu gwizdu 200 zł poszło w piz*u
8
Puuuuuuuuuuuuuuuuuuchacz!!!! 2:0 !!!!!!!!!!!!!!
PIĘKNY LESZEK
2
DAAANI RAAAMIREEEEZ
LECH 1:0 !!!!!!!!!!!!
2
Kiedy i o której jest losowanie Ligi Europy?
4
To sobie Leoś nastrzela ogórkom w fazie grupowej, a później znowu zwiesi łeb
1
Leeeeeeewangoooalski!!!
5
Szejker posmarował
2
REAL - Szachtar
Ha
Ha
3
Messi - Ronaldo!
6
@Cariones Rosja z Ukrainą?
Otóż nie.
11
Jeśli nie chcecie oglądać całego losowania to macie ściągawkę :
-koszyk 1 - 17:27
-koszyk 2 - 17:40
-koszyk 3 - 17:53
-koszyk 4 - 18:07
3
Co to za zgromadzenie na tym losowaniu. Gdzie oni mają maseczki?!
Gdzie odstęp na 1 metr?
Skandal
2
@itmustbejoke na stronie uefa jest za darmo
1
Dawać 8ayern - Z2MSTA będzie SŁODKA!!!!
2
@Agent005 pewnie jesteś taki słowny jak nasz były kopacz :P
1
@ArterkHD Tak, ale jest za słodka i po paru kawałkach już mam jej dość :P
4
Ładnie Timo Werner zalutował na bramkę. Reguilon popełnił dwa błędy przed golem
3
@jordus100 ja raz wypiłem i też mi serce kołatało. I wtedy piłem kawę po raz ostatni :v
2
Oddali Suareza za free, co za młoty
Brawo Bartomeu!!
2
Z jednej strony fajnie, że Bayern przegrał, a z drugiej strony wspaniale
2
@Mario96w pięknie jest się różnić :)
2
@4drian0 śmieszek
@cchesterr43 brzydze się alkoholem, tak istnieją tacy ludzie
7
Nie wiem jak można pić alkohol i palić pety.
Chyba jestem jakiś inny.
1
@BoRoWieC rising hub!
Ciuchy i bronie kupujesz za walutę w grze, całkowicie darmowa
2
@Pilka_jest_okragla patrząc na to co się działo niedawno nie można mieć jakiejkolwiek wiary :P
1
@LuisSalvano Ale ich gra nie wygląda tragicznie. I mają już 4 punkty z zawsze trudnymi rywalami.
@kamson24 Nie chce być potem rozczarowany, więc brak u mnie optymizmu po tym wszystkim co się wydarzyło w ostatnich miesiącach. Nie chce być potem rozczarowany
2
Villarreal dzisiaj, w środku tygodnia Celta i w niedzielę Sevilla...
Słabo to widzę
3
Wszyscy oglądali regularnie Ajax, że się tak cieszycie z transferu Desta?
Ja się dowiedziałem, że on istnieje jak Barcelona się zaczęła nim interesować.
5
Karny słuszny. Ale żeby to stwierdzić to trzeba być obiektywnym
4
Jaki wałek?
Chłop piłkę zagarnął ręka i uniemożliwił strzał