1

fajerwerki jakby już awansowali do fazy grupowej

a tak btw - świzdu gwizdu 200 zł poszło w piz*u

8

Puuuuuuuuuuuuuuuuuuchacz!!!! 2:0 !!!!!!!!!!!!!!
PIĘKNY LESZEK

2

DAAANI RAAAMIREEEEZ
LECH 1:0 !!!!!!!!!!!!

2

Kiedy i o której jest losowanie Ligi Europy?

4

To sobie Leoś nastrzela ogórkom w fazie grupowej, a później znowu zwiesi łeb

1

Leeeeeeewangoooalski!!!

5

Szejker posmarował

2

REAL - Szachtar
Ha
Ha

3

Messi - Ronaldo!

6

@Cariones Rosja z Ukrainą?
Otóż nie.

11

Jeśli nie chcecie oglądać całego losowania to macie ściągawkę :

-koszyk 1 - 17:27
-koszyk 2 - 17:40
-koszyk 3 - 17:53
-koszyk 4 - 18:07

3

Co to za zgromadzenie na tym losowaniu. Gdzie oni mają maseczki?!
Gdzie odstęp na 1 metr?
Skandal

2

@itmustbejoke na stronie uefa jest za darmo

1

Dawać 8ayern - Z2MSTA będzie SŁODKA!!!!

2

@Agent005 pewnie jesteś taki słowny jak nasz były kopacz :P

1

@ArterkHD Tak, ale jest za słodka i po paru kawałkach już mam jej dość :P

4

Ładnie Timo Werner zalutował na bramkę. Reguilon popełnił dwa błędy przed golem

3

@jordus100 ja raz wypiłem i też mi serce kołatało. I wtedy piłem kawę po raz ostatni :v

2

Oddali Suareza za free, co za młoty
Brawo Bartomeu!!

2

Z jednej strony fajnie, że Bayern przegrał, a z drugiej strony wspaniale

2

@Mario96w pięknie jest się różnić :)

2

@4drian0 śmieszek
@cchesterr43 brzydze się alkoholem, tak istnieją tacy ludzie

7

Nie wiem jak można pić alkohol i palić pety.
Chyba jestem jakiś inny.

1

@BoRoWieC rising hub!
Ciuchy i bronie kupujesz za walutę w grze, całkowicie darmowa

2

@Pilka_jest_okragla patrząc na to co się działo niedawno nie można mieć jakiejkolwiek wiary :P

1

@LuisSalvano Ale ich gra nie wygląda tragicznie. I mają już 4 punkty z zawsze trudnymi rywalami.

@kamson24 Nie chce być potem rozczarowany, więc brak u mnie optymizmu po tym wszystkim co się wydarzyło w ostatnich miesiącach. Nie chce być potem rozczarowany

2

Villarreal dzisiaj, w środku tygodnia Celta i w niedzielę Sevilla...
Słabo to widzę

3

Wszyscy oglądali regularnie Ajax, że się tak cieszycie z transferu Desta?
Ja się dowiedziałem, że on istnieje jak Barcelona się zaczęła nim interesować.

5

Karny słuszny. Ale żeby to stwierdzić to trzeba być obiektywnym

4

Jaki wałek?
Chłop piłkę zagarnął ręka i uniemożliwił strzał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?