michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Duma Polski Legia Warszawa gra a ci o jakimś Harrym Porterze piszom
1
Jeszce trochę i może znowu nie będzie piłki... Oby nie :c
5
Grosicki ma patent na Finlandię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Kuba Moder to pan piłkarz
8
Wuja, stworzyłeś POTWORA
4
Pandemia? Cięcie kosztów? Zaciskanie pasa? Nic z tych rzeczy.
Kluby Premier League wydały w letnim okienku 1,22 miliarda funtów. To tylko o 158 mln mniej niż rok temu.
Dla porównania, kluby La Liga wydały 30% tego co rok temu, Serie A 62%, Bundesliga 43%.
28
Jakieś śmieszne ankiety, oświadczenia... Kogo to do kurły obchodzi?! To jest forum piłkarskie, a niektorzy tu swoje życie przenieśli. Ogarnijcie dupy jeden z drugim i wylogujcie się... do życia realnego!...
2
No i gdzie ten Depay?
Chyba tylko pozostanie mi kupienie go w Fifie
1
@fart Kapusta była przereklamowana. Modera obserwuje od początku w Lechu i wierzę, że da sobie radę
2
Moder w zimę przyjedzie do Brighton
Niesamowity piłkarz, jestem pewien że wjedzie z buta w Premier League!
24
@Michael24 Nie usprawiedliwiaj tragicznej Barcelony. Ośmieszyliśmy się w Lidze Mistrzów i to zostanie zapamiętane na zawsze a nie jakiś tam mecz ligowy
8
Krzysiek Piątuuuunio asysta!
Lewy dwa gole
Bayern na razie remisuje
Cudownie!
2
@ElTomas nie rozczarujesz się, tak jak napisał @gontex Stulecie Winnych jest genialne.
Jeszcze kiedyś oglądałem "Młody Piłsudski", też fajne.
13
Mocny jest Lech, 4:0 ;)
2
@ElTomas ja oglądam i również mi się podoba :P
Wcześniej oglądałem jeszcze Stulecie Winnych
18
Wszyscy podjarani Destem, a ja przed tym transferem nie wiedziałem nawet, że on istnieje
6
Atalanta - Cagliari
20-letni Sebastian Walukiewicz dzisiaj w pierwszym składzie razem z Diego Godinem na środku obrony!
12
@patataj Na OSZUSTÓW trzeba gwizdać ZAWSZE I WSZĘDZIE
22
Pięknie wygwizdali Mateuszka kłamczuszka hahahahahah
1
@Aleks27 Toż to najlepsza lektura
1
Mam cały czas Wernera na C i zawsze mnie zawodził. Na następną kolejkę go sprzedam. Już postanowiłem.
Także wiecie, możecie go kupić, pewnie walnie hat-tricka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
To wielkie 6:1 Atletico z Granadą może zmylić. To nie Atletico było w super formie tylko Granada wystawiła skład rezerwowy, bo skupiali się na eliminacjach do Ligi Europy
2
@Mario96w ja dopiero zacząłem grać i bardzo podoba mi się fabuła i przypominają mi się czasy dzieciństwa jak się grało w jedynkę, niesamowite uczucie :D
2
i jak Wam się podoba remake Mafii 1?
Dawajcie swoje opinie ;)
15
@Demazo pewnie tak jak Jamesa ;)
1
Legia to placki
8
Mamy tooooooooo!!! Brawo LESZEK!!!
1
Już myślałem że w bramce siedzi
Helena, mam zawał
1
@Barca1992 i wszystko jasne!
1
Wytrzymać, jeszcze 10 minut ehhhhh