2

Duma Polski Legia Warszawa gra a ci o jakimś Harrym Porterze piszom

1

Jeszce trochę i może znowu nie będzie piłki... Oby nie :c

5

Grosicki ma patent na Finlandię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Kuba Moder to pan piłkarz

8

Wuja, stworzyłeś POTWORA

4

Pandemia? Cięcie kosztów? Zaciskanie pasa? Nic z tych rzeczy.

Kluby Premier League wydały w letnim okienku 1,22 miliarda funtów. To tylko o 158 mln mniej niż rok temu.

Dla porównania, kluby La Liga wydały 30% tego co rok temu, Serie A 62%, Bundesliga 43%.

28

Jakieś śmieszne ankiety, oświadczenia... Kogo to do kurły obchodzi?! To jest forum piłkarskie, a niektorzy tu swoje życie przenieśli. Ogarnijcie dupy jeden z drugim i wylogujcie się... do życia realnego!...

2

No i gdzie ten Depay?
Chyba tylko pozostanie mi kupienie go w Fifie

1

@fart Kapusta była przereklamowana. Modera obserwuje od początku w Lechu i wierzę, że da sobie radę

2

Moder w zimę przyjedzie do Brighton
Niesamowity piłkarz, jestem pewien że wjedzie z buta w Premier League!

24

@Michael24 Nie usprawiedliwiaj tragicznej Barcelony. Ośmieszyliśmy się w Lidze Mistrzów i to zostanie zapamiętane na zawsze a nie jakiś tam mecz ligowy

8

Krzysiek Piątuuuunio asysta!

Lewy dwa gole

Bayern na razie remisuje

Cudownie!

2

@ElTomas nie rozczarujesz się, tak jak napisał @gontex Stulecie Winnych jest genialne.
Jeszcze kiedyś oglądałem "Młody Piłsudski", też fajne.

13

Mocny jest Lech, 4:0 ;)

2

@ElTomas ja oglądam i również mi się podoba :P
Wcześniej oglądałem jeszcze Stulecie Winnych

18

Wszyscy podjarani Destem, a ja przed tym transferem nie wiedziałem nawet, że on istnieje

6

Atalanta - Cagliari
20-letni Sebastian Walukiewicz dzisiaj w pierwszym składzie razem z Diego Godinem na środku obrony!

12

@patataj Na OSZUSTÓW trzeba gwizdać ZAWSZE I WSZĘDZIE

22

Pięknie wygwizdali Mateuszka kłamczuszka hahahahahah

1

@Aleks27 Toż to najlepsza lektura

1

Mam cały czas Wernera na C i zawsze mnie zawodził. Na następną kolejkę go sprzedam. Już postanowiłem.
Także wiecie, możecie go kupić, pewnie walnie hat-tricka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

To wielkie 6:1 Atletico z Granadą może zmylić. To nie Atletico było w super formie tylko Granada wystawiła skład rezerwowy, bo skupiali się na eliminacjach do Ligi Europy

2

@Mario96w ja dopiero zacząłem grać i bardzo podoba mi się fabuła i przypominają mi się czasy dzieciństwa jak się grało w jedynkę, niesamowite uczucie :D

2

i jak Wam się podoba remake Mafii 1?
Dawajcie swoje opinie ;)

15

@Demazo pewnie tak jak Jamesa ;)

1

Legia to placki

8

Mamy tooooooooo!!! Brawo LESZEK!!!

1

Już myślałem że w bramce siedzi
Helena, mam zawał

1

@Barca1992 i wszystko jasne!

1

Wytrzymać, jeszcze 10 minut ehhhhh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?