michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Siadamy wygodnie w fotelach i zapinamy pasy - derby Merseyside przed nami!
2
Triss czy Yennefer?
2
@GadulkiGembulki Ja ci słownik zostawie.
ModeratorOM *****
3
@WisniaKala Tobie pasuje tak jak mi :D
1
A Darek z Tikitaki nie ma czapeczki.....
33
Halo @Moderacja
Proszę mnie poprawić czapeczkę, bo mi spada z głowy
6
Fcbarca.com dzisiaj :
https://www.zapisz.net/img/G0Qw8
1
Jest jakaś stronka gdzie można obejrzeć całe mecze?
Chciałbym zobaczyć Francja - Chorwacja z wczoraj.
Jak ktoś coś ma to z góry dzięki
14
@SiSenior innych pouczasz a sam walisz byki...
W OGÓLE ***
4
@Hushovt niech zostanie w Lechu, bo robi robotę :D
6
Tyle fajnych meczyków o tej samej godzinie. Ale jestem Polak rodak i będę oglądać swoich
2
@jacob345 Nie ma Modera, nie ma zabawy
6
Dzięki rządom PISu mamy rok 2020
Za rządów poprzedników tak wysokiego numeru roku nigdy nie było.
6
Ten filmik to złoto
Brawa dla tej Pani!
5
Idealnie pasuje ta maseczka
6
Brawo za pomysł :)
0
@Odcinkowy mnie właśnie też, jeszcze nie ogarnąłem jak one działają :D
52
@FC1899Barca pytam tych co grają...
A czy ty grasz czy nie mam to gdzieś
1
Gracie karierę w FIFA 21? Jak wam się podoba?
Pytam o karierę, bo tylko w to gram w fifce
2
@MaTt_BarcaFan @Colon robię teraz inhalacje i piję Teraflu zatoki, ciekaw jestem efektów
0
Macie jakieś sprawdzone sposoby na zapchane zatoki?
1
@Encore ja do tego dodam finał Unia Leszno - Stal Gorzów *.*
4
@MESSIah16 Te wszystkie kłótnie o to kto wygra ten plebiscyt nie mają sensu... Trzeba każdego z nich uszanować za to czego dokonał w swojej dyscyplinie.
6
@Ascend Cebule polskie mu zazdroszczą sławy i pieniędzy, taki kraj, taki mamy klimat
3
@TaKeSe na szczęście nie
1
@Przemo91 Za cicho o niej ostatnio, musi się wybić kobita
A tak na marginesie to mnie wkurza takie pierdololo, ludzie się nie mają już czego czepiać
3
@NeroTFP hahahahaahahhaha
@RomanHoffer ale to było dobre chłopie
4
@Rudi35 #teamrafa !
6
@IronSanHybrid Naprawdę nie wiem skąd się bierze to hejtowanie i niechęć do Lewego.
Chyba polskie cebulaki mu zazdroszczą, że ma więcej pieniędzy od nich
4
@NeroTFP jechać z nim!