michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wyłączam to. Co oni grają to szkoda mojego czasu.
9
Ale beka z tym rasizmem, już mnie to denerwuje
8
@Barca1992 pytanie co nam da jego obecność.
NIC
2
Gdzie z tym wujem do Europy, no way
1
Kiedy będą grali w tych eliminacjach?
1
lepiej być w 5 czy 6 osobowej grupie? Bo w sumie sam nie wiem
1
Dawać somsiadów
Ups Anglia jednak
1
Zawołajcie na losowanie
1
@SamuraJack Zaszczepię się na covida, pozdrawiam antyszczepionkowców
5
@jakub1906 wyrazy spuczucia dla tych, którzy komentują dla lajków
1
Będzie nerwowo, 1:2 ;p
4
Fajnie się patrzy na ten Milan. Zaangażowanie na najwyższym poziomie.
Coś czego brakuje naszym gwiazdkom
2
Kibice Liverpoolu śpiewający swój hymn nawet w takim niewielkim gronie robi wrażenie :)
17
Zacięty pojedynek o króla strzelców w Premier Legaue :
Dominic Calvert-Lewin - 11
Son - 11
Arsenal - 10
2
Son do Kane'a i gol.
Nowe nie znałem
1
@danio1899 Dużo powie mecz Realu z Atleti za tydzień
3
Mistrzostwo przegrane już w grudniu, hmm, bardzo wcześnie...
...Dobranoc.
3
A śmialiście się z Realu. To teraz mamy
7
@VamosRakieta
!!!!!!!!!! :)
2
@IronSanHybrid Gladba ich rozjedzie :P
2
Następny tydzień będzie piękny.
Wiecie dlaczego?
...Bo Real nie wyjdzie z grupy Ligi Mistrzów!!!! :DD
1
@nieprzysiadalnosc nie zgodzę się, ale co kto lubi :D
1
@Joe_Pesci Wiedziałem, że ktoś coś takiego napisze :D D:
1
Nike Tanjun to najwygodniejsze buty na świecie
1
@MesQueUnClub_87 w czasie pandemii nie było nigdzie drożdży a Gesslerka miała. Życie mi uratowała
4
@adi7adi8 4 miejsce na bank
2
Wy wierzycie, że Real wyjdzie z grupy? No chance.
Feliz Zidan i jego pakt z diabłem się skończył.
10
Gracias Zizou!
1
Morawiecki wygrywa z pandemią
Dawno się tak nie uśmiałem XDXXD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika