2

Wyłączam to. Co oni grają to szkoda mojego czasu.

9

Ale beka z tym rasizmem, już mnie to denerwuje

8

@Barca1992 pytanie co nam da jego obecność.
NIC

2

Gdzie z tym wujem do Europy, no way

1

Kiedy będą grali w tych eliminacjach?

1

lepiej być w 5 czy 6 osobowej grupie? Bo w sumie sam nie wiem

1

Dawać somsiadów

Ups Anglia jednak

1

Zawołajcie na losowanie

1

@SamuraJack Zaszczepię się na covida, pozdrawiam antyszczepionkowców

5

@jakub1906 wyrazy spuczucia dla tych, którzy komentują dla lajków

1

Będzie nerwowo, 1:2 ;p

4

Fajnie się patrzy na ten Milan. Zaangażowanie na najwyższym poziomie.
Coś czego brakuje naszym gwiazdkom

2

Kibice Liverpoolu śpiewający swój hymn nawet w takim niewielkim gronie robi wrażenie :)

17

Zacięty pojedynek o króla strzelców w Premier Legaue :

Dominic Calvert-Lewin - 11
Son - 11
Arsenal - 10

2

Son do Kane'a i gol.

Nowe nie znałem

1

@danio1899 Dużo powie mecz Realu z Atleti za tydzień

3

Mistrzostwo przegrane już w grudniu, hmm, bardzo wcześnie...

...Dobranoc.

3

A śmialiście się z Realu. To teraz mamy

7

@VamosRakieta
!!!!!!!!!! :)

2

@IronSanHybrid Gladba ich rozjedzie :P

2

Następny tydzień będzie piękny.


Wiecie dlaczego?


...Bo Real nie wyjdzie z grupy Ligi Mistrzów!!!! :DD

1

@nieprzysiadalnosc nie zgodzę się, ale co kto lubi :D

1

@Joe_Pesci Wiedziałem, że ktoś coś takiego napisze :D D:

1

Nike Tanjun to najwygodniejsze buty na świecie

1

@MesQueUnClub_87 w czasie pandemii nie było nigdzie drożdży a Gesslerka miała. Życie mi uratowała

4

@adi7adi8 4 miejsce na bank

2

Wy wierzycie, że Real wyjdzie z grupy? No chance.

Feliz Zidan i jego pakt z diabłem się skończył.

10

Gracias Zizou!

1

Morawiecki wygrywa z pandemią

Dawno się tak nie uśmiałem XDXXD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?