2

@Bocheno1 biedna Ania

2

@FCB24 będą na 4 miejscu... Od dołu ;)

1

Czemu po niemiecku, z niemca umiem tylko iś geje

1

Robeeeeert LEWANGOAAALSKII

6

Lewy już wie. A po Ronaldo widać że to nie on wygra xDD

3

@Katalonbar sylwester za kratami

2

@Janas11224 był kluczowy w wygraniu La Ligi.

2

Jezus jeszcze baby, pogrzało ich już do reszty?
Zaraz stukną dwie godziny.

3

@Azi teraz jeszcze raz tyle o Rossim będą gadać XDD

1

Ta gala jest tragiczna. Ile jeszcze mam czekać na Roberta podnoszącego nagrodę?

6

@kuz powiedział "Robert", nie kłam

2

Ronaldo siedzi wkurzony, jednego można skreślić :D

4

Ale ta gala jest żałosna
Noja najlepszy bramkarz, a w jedenastce AlissonXD

2

Messi to w tej trójce nie powinien się znaleźć.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 to ktoś w Polsce Niemcom kibicuje?!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Może stwierdzili, że LM z jednym meczem to taka mniej ważna.

1

Jak Lewy nie wygra to będzie skandal!
Trzeba to anulować bo nie wygramy

2

Bardzo lubię Kloopa, ale no ludzie.. XD
Sam Jurgen zdziwiony :D

4

Cooo Klopp wygrał a nie Flick

Co tu się wydarzyło xD

2

Co w tym gronie robi Marcelo Bielsa?

5

@victor jak przeczytałem początek to myślałem że Twoja baba jest w innym świecie a ty pralki nie umiesz obsługiwać

3

Jest i Wenger! Bez niego Arsenal jest 4 ale od dołu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Ten wybór to śmiech jak kiedyś bramka Salaha, ktory wygrał tą nagrodę obok goli z przewrotki Ronaldo z Juve i Bale w finale z Liverpoolem :P

3

Czy tylko ja sledzę sam ta nudną galę?
Nie, nie zawołam was jak Robert odbierze statuetkę

1

Noja z nagrodą dla najlepszego bramkarza.

2

Po co te baby wpychają tutaj.
Ja pierwszy raz słyszę o tych nazwiskach

Dawać tego Roberta

3

Ile ta gala ma trwać? Bo nie lubię tego pierdu pierdu ale chcę zobaczyć jak Polak rodak otrzymuje statuetkę.

2

@Bartunek Ty cebulaku ty polski ty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?