michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Kurde aż się wystraszyłem przez ten dźwięk :DD
1
@BaroPodertos zgłaszający roku, ty konfidencie!
0
Wyznawca wrzutek Zidana XDDD Made my day
1
*Komentarz, dla sprawdzenia jakiego mam ludzika*
Kolega siostry Neymara... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
58
Kto zarywa nocki jest spoko.
Pozdrawiam wszystkie nocne marki.
0
Cuda, cuda ogłaszają!
Arsenal 3:0 Chelsea
0
Jak idzie to idzie xD
Co za golazo Czaki. Arsenal prowadzi 2:0 z Czelsi :o kto by się spodziewał
2
Robert, duma! :)
10
@neeed bramkarz Mendy
1
Barcelona chciała sprowadzić Mustafiego, a ten chłop siedzi na ławce w cienkim Arsenalu xD
78
@Chwytliwy co to zmieni czy oni se klękną przed meczem czy poklepią po głowie?
80
Za niedługo 2021 rok a ci dalej będą w Anglii klękać przed każdym meczem Xd
0
@PatrychoO na jakim kanale leci? Cofnę sobie
0
@Paradoks ja też mam swoją facjatę :D
Tylko czopka mi nie pasi
2
U mnie śnieg padał tylko jednego dnia (3 grudnia). I tak sobie całą 'zimę' śmigam na letnich oponach ;)
6
Vardy ukąsił, 2:2! :D
1
@emeu +1, dzieciarnie trzeba poskromić jakoś..
0
Prawidłowo, że te komentarze zostały usunięte, brawa dla moderacji.
16
Nie macie co robić tylko szukać jakiegoś typa na fb z neta?
Dla niektórych La Rambla to życie.
4
Odkąd dołączył do klubu, Bruno Fernandes miał udział przy 30 z 59 bramek strzelonych przez United.
13
Uzależnienie od telefonu :D
https://m.fangol.pl/view/309178/jorge-pulido-gral-zapomnial
0
@dv7wisnia Tak było, że pozytywny..
3
@joloskyy automatyczna sekretarka
4
Znajomy miał robiony test dwa razy - raz przyjechali do domu, drugi raz w szpitalu.
W obu przypadkach wyszedł negatywny.
Po 5 dniach sekretarka oznajmiła, że wynik jest pozytywny!
Polska służba zdrowia.
11
Pozdrawiam Was, nocne marki.
2
Zawsze wiedziałem, że @Tomek_Cwiakala to kibic Blaugrany :D
Witamy w naszych skromnych progach!
13
Spanie jest dla słabych.
4
Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy! Kevin sam w domu już za pół godziny o 20:00 na Polsacie!
1
@Hubert102 Dzięki, wzajemnie.
2
@jakub1906 Dzięki, wzajemnie.