36

Kurde aż się wystraszyłem przez ten dźwięk :DD

1

@BaroPodertos zgłaszający roku, ty konfidencie!

0

Wyznawca wrzutek Zidana XDDD Made my day

1

*Komentarz, dla sprawdzenia jakiego mam ludzika*

Kolega siostry Neymara... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

58

Kto zarywa nocki jest spoko.
Pozdrawiam wszystkie nocne marki.

0

Cuda, cuda ogłaszają!
Arsenal 3:0 Chelsea

0

Jak idzie to idzie xD
Co za golazo Czaki. Arsenal prowadzi 2:0 z Czelsi :o kto by się spodziewał

2

Robert, duma! :)

10

@neeed bramkarz Mendy

1

Barcelona chciała sprowadzić Mustafiego, a ten chłop siedzi na ławce w cienkim Arsenalu xD

78

@Chwytliwy co to zmieni czy oni se klękną przed meczem czy poklepią po głowie?

80

Za niedługo 2021 rok a ci dalej będą w Anglii klękać przed każdym meczem Xd

0

@PatrychoO na jakim kanale leci? Cofnę sobie

0

@Paradoks ja też mam swoją facjatę :D
Tylko czopka mi nie pasi

2

U mnie śnieg padał tylko jednego dnia (3 grudnia). I tak sobie całą 'zimę' śmigam na letnich oponach ;)

6

Vardy ukąsił, 2:2! :D

1

@emeu +1, dzieciarnie trzeba poskromić jakoś..

0

Prawidłowo, że te komentarze zostały usunięte, brawa dla moderacji.

16

Nie macie co robić tylko szukać jakiegoś typa na fb z neta?
Dla niektórych La Rambla to życie.

4

Odkąd dołączył do klubu, Bruno Fernandes miał udział przy 30 z 59 bramek strzelonych przez United.

13

0

@dv7wisnia Tak było, że pozytywny..

3

@joloskyy automatyczna sekretarka

4

Znajomy miał robiony test dwa razy - raz przyjechali do domu, drugi raz w szpitalu.
W obu przypadkach wyszedł negatywny.
Po 5 dniach sekretarka oznajmiła, że wynik jest pozytywny!

Polska służba zdrowia.

11

Pozdrawiam Was, nocne marki.

2

Zawsze wiedziałem, że @Tomek_Cwiakala to kibic Blaugrany :D
Witamy w naszych skromnych progach!

13

Spanie jest dla słabych.

4

Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy! Kevin sam w domu już za pół godziny o 20:00 na Polsacie!

1

@Hubert102 Dzięki, wzajemnie.


2

@jakub1906 Dzięki, wzajemnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?