michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Liczby Barcelony z okładki Marki:
Zadłużenie krótkoterminowe: 730 000 000 euro.
Należności wobec innych klubów:
196 674 000 euro.
Zobowiązania: 1 730 000 000 euro.
1
@MesQueUnClub96 Tak, widzę to przez kabelki, hultaju
2
@Bartunek , @MesQueUnClub96 Dobra, po prostu powiedzcie, że się boicie igiełki
3
Jak już przyjdzie wasza kolej (może po roku oczekiwania) to pójdziecie się zaszczepić?
Ja jak tylko dostanę info, że moja kolej to lecę od razu.
2
Będzie mi brakowało czerwonego Ramosa w klasykach.
1
A śmiali się ze mnie,ze wybrałem skoki zamiast gry Barcy hehe
0
Nikt nie transmituje kwalifikacji? :(
1
Dzisiaj dzień ze skokami.
- 14:30 - kwalifikacje
- 16:00 - konkurs
A na deser mecz w Pucharze Anglii - 18:00 - Man Utd - Liverpool.
Niedzielka na czillku (:
0
Od teraz cała Polska będzie regularnie oglądać Marsylię.
23
LalalallalalaL!!!!!!
Świętujemy! U somsiada gorzej!!
Sialalalalallalalala!!!!!
5
@kamiVeB nie no, z Bayernem 8:2 nic nie przebije
11
Real i Barca, upadek gigantów
1
Ibraniątko doppietta!
1
@Comentateiro Ja chłopie mam serce, ale z kamienia.
15
Ostatnio jest moda na usuwanie swoich kont na LR.
Moje pytanie jest takie : po co o tym pisać i informować? Co mnie to obchodzi?
0
Poprawiam sobie humor tym, że Juventus przegrał z Interem :D :D
5
Wierni po porażce, zaskoczeni po zwycięstwie.
@VeB visca :
0
@pele1282 i tak PL jest najlepsza
8
Zasnąłem o 18 XD i teraz się obudziłem i nie mogę zasnąć. I co ja mam robić? To są dopiero problemy życiowe.
0
@gumaz I dlatego siedzi na LR 24/h :D
2
To dzisiaj Real odpada i w niedzielkę z Bilbao na luziku, ez trofeum będzie
6
Bayern odpada z Kiel po karnych xDDdD
0
Ale Pol Pogba przylutował i bramaa, United liderem :D
38
- Halo
- Nie mogę teraz gadać, morsuje!
- Ale to Ty dzwonisz!
- Na razie!
0
@Fawrf Lewy też zaczynał nisko od Znicza Pruszków ;]
0
@Fawrf Studiujesz prawo a poszedłeś na lewo
7
Nie ważne czy Stoch czy Małysz jest lepszy. Cieszmy się, że mamy takich dwóch mistrzów!
8
Pjoter to jest mocny
1
Mistrz Kamil Stoch!!
1
Nojhałs co zasadził :O
Bayern przegrywa 3:2!!!!!!