1

@Triv44 Odwołali, bo polak rodak mógłby ją wygrać

1

Robert dzisiaj ze statuetką dla najlepszego piłkarza! Nie ma innej opcji.
Zgarnie ją sprzed nosa najlepszych piłkarzy świata - Messiego i Ronaldo.
Duma!

2

O matko jakie poruszenie, tak ciężko zostać w domku w sylwestra?

Ja bede grał w gre... I postrzelam fajerwerkami na La Rambli

2

Dzisiejsza gala The Best FIFA 2020 odbędzie się w Zurychu w trybie wirtualnym
o godzinie 19:00.

Transmisję z niej będzie można zobaczyć tylko w internecie, na stronie sport.tvp.pl, w aplikacji mobilnej z komentarzem Macieja Iwańskiego i Piotra Sobczyńskiego oraz online na kanale FIFA na Youtubie, a także na Facebooku FIFA.

➡️ Piłkarz Roku:
Robert Lewandowski (Polska/Bayern Monachium)
Cristiano Ronaldo (Portugalia/Juventus)
Lionel Messi (Argentyna/FC Barcelona)

➡️ Piłkarka Roku:
Lucy Bronze (Anglia/Olympique Lyon, Manchester City)
Pernille Harder (Dania/VfL Wolfsburg, Chelsea)
Wendie Renard (Francja/Olympique Lyon)

➡️ Bramkarz Roku:
Alisson Becker (Brazylia/Liverpool)
Manuel Neuer (Niemcy/Bayern Monachium)
Jan Oblak (Słowenia/Atletico Madryt)

➡️ Bramkarka Roku:
Sarah Bouhaddi (Francja/Olympique Lyon)
Christiane Endler (Chile/Paris Saint-Germain)
Alyssa Naeher (USA/Chicago Red Stars)

➡️ Trener Roku męskiej drużyny:
Marcelo Bielsa (Argentyna/Leeds United)
Hans-Dieter Flick (Niemcy/Bayern Monachium)
Jurgen Klopp (Niemcy/Liverpool)

➡️ Trener Roku kobiecej drużyny:
Emma Hayes (Anglia/Chelsea)
Jean-Luc Vasseur (Francja/Olympique Lyon)
Sarina Wiegman (Holandia/reprezentacja Holandii)

➡️ Nagroda Puskasa (Bramka Roku):
Luis Suarez (Urugwaj, FC Barcelona/Atletico Madryt)
Heung-Min Son (Korea Południowa, Tottenham)
Giorgiande Arrascaeta (Urugwaj, Flamengo)

1

Co za interwencja Golliniego

2

Hahahahahahahah ha RONALDO XDD
Jednak jest sprawiedliwość na tym świecie!! Karny śmiech, nie powinno go być

1

Co wy myślicie, że nasze gwiazdki przejdą PSG?
Z takim podejściem to wyczuwam powtórkę z Bayernem

1

@Bobo25 przecież nie napisze "czarny "bo mnie oskarżą o rasizm

1

@macio_944 fajnie, że nie masz wokół siebie madridistas, zazdro

2

@FCBMati10 jest za białymi, nie wymagaj od niego za wiele :D

3

Mój biały kolega twierdzi, że Levante zostało okradzione z karnego w końcówce meczu.

6

Neymarito chyba poważna kontuzja. Znieśli chłopa na noszach, a typ co mu zakleszczył gire to dostał tarjeta roja

6

Auba się w końcu odblokował xD

1

@Szakalaka12369 mi się teraz podoba ich strona

3

Jutro Barcelona wygrywa i zmniejsza stratę do lidera, vamos

3

Co za strzał Carvy wow

2

@culesjasiules ty rasisto!

3

Jeśli chodzi o dzisiejsze derby Madrytu to popieram to co powiedział Koeman.
Dla Barcelony lepiej, żeby Atleti przegrało.

4

@KacperVEB jeszcze niedawno rozbili Real więc nie XD

1

Jak tam pierwsza połowa derbów, ciekawa?
Bo nie mam jak obejrzeć ;(

1

Polecicie mi jakieś filmy i seriale na HBO na wieczór? :D

4

@Wossi61FCB właśnie chciałem zapytać o to samo haha
Mi wiadomości nie chcą się wysyłać wgl, tak jakbym neta nie miał ;d

2

@Senyer trzeba było nie sfrajerzyc wczoraj

1

Kiedy jest losowanie 1/8 Ligi Mistrzów??

1

@robsesh Szachtar i Dynamo to ogórki. Różnica taka że Barca się zmotywowała a Real zlekceważył rywala

1

@Coutinho007 w jakiej dupie jesteśmy to pokazuje tabela La Ligi

6

Gra Realu a Barcelony to niebo a ziemia. Nic dziwnego, że nas pokonali 3:1

4

@Gosciuu Real vs Gladbach

1

No to dzisiaj Real za burtą :D

1

@kuz w sumie to trochę taki noname

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?