michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ShinobiQWE @Janiama @sonek ja go miałem robionego z rok temu :d
A po zabiegu i aż do wczoraj nic mi się z nim nie działo i nie bolał nic, dziwne :p
1
Bolał kogoś z was ząb po plombowaniu?
1
Somsiady już 3 do 0 ;]
3
@FCBKUBANO W takim razie życzę Ci już teraz wszystkiego dobrego i zdrowia przede wszystkim w tych trudnych czasach;)
8
➡️ 8 listopada: kontuzja łydki Alexandra-Arnolda
➡️ 11 listopada: kontuzja kolana Gomeza
➡️ 12 listopada: uraz ścięgna Robertsona
➡️ 13 listopada: pozytywny wynik Salaha na koronawirusa
➡️ 15 listopada: uraz mięśnia Hendersona w meczu z Belgią
Szpital w Liverpoolu.
2
Ajax wygrał 13:0 z Venlo.
Może ta porażka Venlo przykryje w tym roku naszą z Bayernem 8:2.
2
Ramos stary wyga wykorzystał głupotę Langleta i tyle.
Karny słuszny jak najbardziej
1
Ej ziomy, jak przełączyć na kom pro barceloński?
2
Tak to jest jak się myśli że jest się faworytem :p
Ale to jeszcze nie koniec tego meczu!
1
Jutro Barca ez win ;)
3
@Barcelismo muzyka dla moich uszu
4
#ciekawostka
W tym sezonie Premier League odnotowano już 78 przypadków kontuzji mięśniowych.
To o 42% więcej niż w zeszłym roku na tym etapie sezonu.
20
Chociaż jeden Anrzej dobrze gada
https://mobile.twitter.com/AndrzejRysuje/status/1319327080648216584
6
Nie chcieliście nosić maseczek to teraz siedzieć na dupie w domu
1
Jaki tu spokój nananana, nikt się nie bawi nananana, wszyscy się nudzą nananana, nic się nie dzieje nananaa
O tej godzinie La Lambrowicze śpią snem głębokim
2
Jak biali chcą to potrafią.
Takie miliony zarabiać a im się nie chce biegać od 1 minuty. I to nie tylko biali tak robią...
1
W sobotę Barcelona ez win
1
@justfootball oo hiszpański, mnie też możesz oznaczać:)
3
@AmigoBlancos Nigdy nie zrozumiem wyzywania Zidana od "betonów"
Chłop legenda dał 3 lm z rzędu, sztos. A u was na notatniku go wyzywają od najgorszych
13
@ROBSSSON jego nos to aż mi przez telewizor wyszedł, taki długi
15
Story of the Poznan :)
6
Wielki powrót :)
https://mobile.twitter.com/AngEspresso/status/1318613202889003010
9
Telewizor, laptop, tablet i lecimy z tematem
https://mobile.twitter.com/cwiakala/status/1318611669396971521
9
Ale komentatorzy na Polsacie są denni :d
Komentarz niegodny Ligi Mistrzów.
Canal plus wróć...
37
Nieźle się chłop bawi xD
2
Już o 23 program Jej Wysokość Premier League.
Polecam dla fanów PL :)
7
@macio_944 Co oni wszyscy mają z tym LGBT, rzygam już tym tematem :v
1
@VOne Mafia Definitive Edition
3
Grał ktoś kiedyś w Sherwood Dungeon? Dużo fajnych wirtualnych ziomków tam się poznało xD Lata świetności - około 2012 rok :P
5
A w Hiszpanii myślą, że mają najlepszą ligę na świecie xD
Jej Wysokość Premier League jest najlepsza!