1

@ShinobiQWE @Janiama @sonek ja go miałem robionego z rok temu :d
A po zabiegu i aż do wczoraj nic mi się z nim nie działo i nie bolał nic, dziwne :p

1

Bolał kogoś z was ząb po plombowaniu?

1

Somsiady już 3 do 0 ;]

3

@FCBKUBANO W takim razie życzę Ci już teraz wszystkiego dobrego i zdrowia przede wszystkim w tych trudnych czasach;)

8

➡️ 8 listopada: kontuzja łydki Alexandra-Arnolda

➡️ 11 listopada: kontuzja kolana Gomeza

➡️ 12 listopada: uraz ścięgna Robertsona

➡️ 13 listopada: pozytywny wynik Salaha na koronawirusa

➡️ 15 listopada: uraz mięśnia Hendersona w meczu z Belgią

Szpital w Liverpoolu.

2

Ajax wygrał 13:0 z Venlo.

Może ta porażka Venlo przykryje w tym roku naszą z Bayernem 8:2.

2

Ramos stary wyga wykorzystał głupotę Langleta i tyle.
Karny słuszny jak najbardziej

1

Ej ziomy, jak przełączyć na kom pro barceloński?

2

Tak to jest jak się myśli że jest się faworytem :p
Ale to jeszcze nie koniec tego meczu!

1

Jutro Barca ez win ;)

3

@Barcelismo muzyka dla moich uszu

4

#ciekawostka

W tym sezonie Premier League odnotowano już 78 przypadków kontuzji mięśniowych.

To o 42% więcej niż w zeszłym roku na tym etapie sezonu.

20

6

Nie chcieliście nosić maseczek to teraz siedzieć na dupie w domu

1

Jaki tu spokój nananana, nikt się nie bawi nananana, wszyscy się nudzą nananana, nic się nie dzieje nananaa

O tej godzinie La Lambrowicze śpią snem głębokim

2

Jak biali chcą to potrafią.
Takie miliony zarabiać a im się nie chce biegać od 1 minuty. I to nie tylko biali tak robią...

1

W sobotę Barcelona ez win

1

@justfootball oo hiszpański, mnie też możesz oznaczać:)

3

@AmigoBlancos Nigdy nie zrozumiem wyzywania Zidana od "betonów"
Chłop legenda dał 3 lm z rzędu, sztos. A u was na notatniku go wyzywają od najgorszych

13

@ROBSSSON jego nos to aż mi przez telewizor wyszedł, taki długi

15

Story of the Poznan :)

6

9

Telewizor, laptop, tablet i lecimy z tematem
https://mobile.twitter.com/cwiakala/status/1318611669396971521

9

Ale komentatorzy na Polsacie są denni :d
Komentarz niegodny Ligi Mistrzów.

Canal plus wróć...

37

Nieźle się chłop bawi xD

2

Już o 23 program Jej Wysokość Premier League.

Polecam dla fanów PL :)

7

@macio_944 Co oni wszyscy mają z tym LGBT, rzygam już tym tematem :v

1

@VOne Mafia Definitive Edition

3

Grał ktoś kiedyś w Sherwood Dungeon? Dużo fajnych wirtualnych ziomków tam się poznało xD Lata świetności - około 2012 rok :P

5

A w Hiszpanii myślą, że mają najlepszą ligę na świecie xD

Jej Wysokość Premier League jest najlepsza!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?