michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale bida u mnie w fpl - Werner 2 jak na razie, James Rodriguez 2 i James z Chelsea minus 1
1
Czelsi XDDDDDDDDDD
1
A propo Mafii.
Kupiliscie Trylogię czy tylko pierwszą część?
Słyszałem że 3 była słaba ale niby coś tam ulepszyli teraz
1
@Kuczek tak, Diogo Jota
3
A tak serio to dla mnie
1 - Rafal Wolski
2 - Twarowski
3 - Cwiakala
1
@Agent005 Hajto numero uno
2
Ale Muły mają szczęście, 3:2 :v
1
O kurde ale dobra końcówka :D
2
Czy wiesz, że...
Barcelona za pieniądze że sprzedaży Rakiticia, Vidal i Luisa Suareza mogłaby kupić pół Kamila Jóźwiaka :D
4
Cyk, awansik.
Z powodu siedemnastu przypadków COVID w Leyton Orient zostało ukarane walkowerem w meczu z Tottenhamem.
I Spurs awansowali do kolejnej rundy ;)
13
https://mobile.twitter.com/cwiakala/status/1309432711262744576
Młodzi robią robotę w BVB ;)
9
U was też Flashcore ma spóźniony zapłon? :v
7
A tymczasem Legia 2:0!
1
Karny hahaha
Rakieeetaa
6
Fajnie widzieć kibiców na trybunach :)
9
Brawo Legia!!!! 1:0!
2
@VamosRakieta @NaFazieHitman skupiam się na Superpucharze i czasem sobie luknę na pozostałe, no co zrobić jak wszystko w tych samych godzinach leci, taki mamy klimat :v
1
U mnie w telewizji leci sobie Bayern - Sevilla, na laptopie Legia, na tablecie Piast.
Trzeba sobie jakoś radzić w życiu.
1
@Coutinho007 w Hiszpanii jest ogólnie tragedia. Te wojenki La Ligi z Federacją. Ten spór o granie w piątki i poniedziałki, ehh
2
@Coutinho007 a teraz jeszcze zrobili tylko jeden mecz w Pucharze Króla ... :l
0
Ale Klopp skład wystawił, ten to ma wywalone w te puchary Myszki Miki :D
Z podstawowych graczy tylko Van Dijk gra i chłopp który śni mi się po nocach - Divock Origi
Ale grają z Lincolnem więc może nie będzie źle...
Za to City Guardioli gra z Bournemouth. W składzie m.in Walker, Mahrez, Rodri, Foden i Ferran
4
Kamil Wilczeeeeeeek, GOOOOOOL!!
A nie, czekaj...
9
@Tomo1989 Lech pozdrawia
1
Tottenham już prowadzi 1:0, 5 minuta Lamela.
A tak btw czemu Reguilon nie jest powoływany?
Bo Bale wiem, że ma kontuzję i wróci po przerwie na kadry
1
@Colon oglądam skróty codziennie z każdego dnia z Serie A, PL, Primera i Bundesligi + PSG i Monaco z Ligue 1.
I tak samo - Barca i Premier League regularnie
2
@Cave iks de de de
12
Mafia 1 to moja gra dzieciństwa, pięknie będzie zagrać w remake ajajaj
5
TIBAAAAAAAAA CO ZA CRACK
3
4:0. Nie mam pytań. Trening Lecha
4
Aż szkoda, że Lech w poprzednim sezonie nie zajął 1 miejsca. W el do LM ugraliby więcej niż śmieszny klub z Warszawy