1

Ale bida u mnie w fpl - Werner 2 jak na razie, James Rodriguez 2 i James z Chelsea minus 1

1

Czelsi XDDDDDDDDDD

1

A propo Mafii.
Kupiliscie Trylogię czy tylko pierwszą część?
Słyszałem że 3 była słaba ale niby coś tam ulepszyli teraz

1

@Kuczek tak, Diogo Jota

3

A tak serio to dla mnie
1 - Rafal Wolski
2 - Twarowski
3 - Cwiakala

1

@Agent005 Hajto numero uno

2

Ale Muły mają szczęście, 3:2 :v

1

O kurde ale dobra końcówka :D

2

Czy wiesz, że...

Barcelona za pieniądze że sprzedaży Rakiticia, Vidal i Luisa Suareza mogłaby kupić pół Kamila Jóźwiaka :D

4

Cyk, awansik.

Z powodu siedemnastu przypadków COVID w Leyton Orient zostało ukarane walkowerem w meczu z Tottenhamem.

I Spurs awansowali do kolejnej rundy ;)

13

9

U was też Flashcore ma spóźniony zapłon? :v

7

A tymczasem Legia 2:0!

1

Karny hahaha
Rakieeetaa

6

Fajnie widzieć kibiców na trybunach :)

9

Brawo Legia!!!! 1:0!

2

@VamosRakieta @NaFazieHitman skupiam się na Superpucharze i czasem sobie luknę na pozostałe, no co zrobić jak wszystko w tych samych godzinach leci, taki mamy klimat :v

1

U mnie w telewizji leci sobie Bayern - Sevilla, na laptopie Legia, na tablecie Piast.

Trzeba sobie jakoś radzić w życiu.

1

@Coutinho007 w Hiszpanii jest ogólnie tragedia. Te wojenki La Ligi z Federacją. Ten spór o granie w piątki i poniedziałki, ehh

2

@Coutinho007 a teraz jeszcze zrobili tylko jeden mecz w Pucharze Króla ... :l

0

Ale Klopp skład wystawił, ten to ma wywalone w te puchary Myszki Miki :D
Z podstawowych graczy tylko Van Dijk gra i chłopp który śni mi się po nocach - Divock Origi
Ale grają z Lincolnem więc może nie będzie źle...

Za to City Guardioli gra z Bournemouth. W składzie m.in Walker, Mahrez, Rodri, Foden i Ferran

4

Kamil Wilczeeeeeeek, GOOOOOOL!!
A nie, czekaj...

9

@Tomo1989 Lech pozdrawia

1

Tottenham już prowadzi 1:0, 5 minuta Lamela.
A tak btw czemu Reguilon nie jest powoływany?
Bo Bale wiem, że ma kontuzję i wróci po przerwie na kadry

1

@Colon oglądam skróty codziennie z każdego dnia z Serie A, PL, Primera i Bundesligi + PSG i Monaco z Ligue 1.
I tak samo - Barca i Premier League regularnie

2

@Cave iks de de de

12

Mafia 1 to moja gra dzieciństwa, pięknie będzie zagrać w remake ajajaj

5

TIBAAAAAAAAA CO ZA CRACK

3

4:0. Nie mam pytań. Trening Lecha

4

Aż szkoda, że Lech w poprzednim sezonie nie zajął 1 miejsca. W el do LM ugraliby więcej niż śmieszny klub z Warszawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?