michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Byle do emerytury
1
Werner do something, my captain
1
Jakie bramy o matko :D
Czelsi znowu na prowadzeniu
1
A tak wgl to ktoś streści co tam się porobiło? Wieśniaki z Paryża pewnie dym zrobiły?
2
Mecz dawno się skończył a mi same powiadomienia o czerwach przychodzą cały czas.
Zepsuli flashscore !!
7
Co tam się porobiło, myślałem że ktoś sobie jaja robi na flashcore :o
1
@RadekACCA mam Sportklub, ale dzięki że zapytałeś ;)
1
@mateuszdabski Dobra, mogą nie pisać artykułów na temat koszykówki, bo to się nie klika. Ale nie mogą napisać nic na tiki tace? Żadnego info, zero? Na tiki-tace im to zajmie chwilę. Jest coś o piłce ręcznej a nic o koszykówce - gdzie tu sens, gdzie logika
@juliacicha
1
@RadekACCA tam są zawsze zapowiedzi, wywiady trenera i zawodników. A tutaj? Nawet nie ma wspomniane nigdzie, że jest mecz...
2
@RadekACCA Dokładnie! FC Barcelona to nie tylko piłka nożna o czym redakcja zapomina jak widać.
4
@VamosRakieta też oglądał spotkanie o mistrza z Baskonią w poprzednim sezonie - Barcelona przegrała jednym punktem (:
@RadekACCA nawet na tiki tace nic nie ma...
6
Na stronie nie ma ani wzmianki, kompletnie nic na temat dzisiejszego spotkania pomiędzy Realem a Barceloną Lassa. Skoro jest to największa strona o Barsie to powinno coś być na ten temat...
Nawet Bartek ogląda to na żywo.
1
Czytacie czasem coś na notatniku?
Ja wszystko co się da, chcę wiedzieć co się dzieje u wroga :P
3
@Elnuum @Lincolm 5 października
1
Jakie kanały o piłce polecacie na Youtube?
Ja od siebie polecę, jeśli ktoś kocha Jej wysokość Premier League - Angielskie Espresso :)
2
@DaPi 33 punkty i został mi Rudiger, James, Hojbjerg i Timo Werner :D
1
Ten moment kiedy Laca jest w twoim zespole kapitanem *, *
1
Dzisiaj skopie wam tyłki w fpl moim super składem.
Nie macie po co grać bo wygrać może tylko team Okcio CF
3
Te żarty z Busquetsa już dawno przestały być śmieszne.
(:
1
Już jutro rusza najlepsza liga świata - Jej Wysokość Premier League!
1
@JimMorrisonFCB Nie wiem, całe życie zadaje sobie to pytanie i nadal nie znalazłem odpowiedzi
2
I znowu przez pierwsze parę kolejek będzie spam o fpl :D a później cisza
Ja rok temu wytrzymałem do ósmej, chcę w tym pobić mój rekord xD
1
@escarabajo no, właśnie mnie to mocno zdziwiło XD
2
@Comentateiro Nie potrzebna, wszystko jej się zmieściło w jednym pomieszczeniu. Jest właśnie miejsce na coś jeszcze i chce jej zrobić surprise
2
Halo dobre duszyczki, pomóżcie.
Chce kupić prezent mojej sister na urodziny. Chciałbym jej kupić jakiś sprzęcior, bo sobie coś tam ćwiczy. Ma już bieżnie, rowerek i orbitrek. Coś polecacie innego dla kobitki? :P
1
@Colon Mi tam wszystko wychwyci, fajne Shazam
1
jakby ktoś chciał obejrzeć fajny serial to o 21:30 na tvn leci Chyłka ;)
polecam
4
@DaPi tak btw brakuje wielbiciela Żiru na La Rambli :P
2
@Pasiak ja to samo szczerze ci powiem. Czuje jakieś wypalenie, kiedyś mogłem oglądać cały dzień mecze. A teraz? Tylko Barcelone i jakiś mecz Premier League. Jak za dużo to mnie męczy :D
1
Dzisiaj nie oglądam nic z Ligi Narodów.
Strasznie słabe te mecze, czekam na piłkę klubową z utęsknieniem ;)