6

Byle do emerytury

1

Werner do something, my captain

1

Jakie bramy o matko :D
Czelsi znowu na prowadzeniu

1

A tak wgl to ktoś streści co tam się porobiło? Wieśniaki z Paryża pewnie dym zrobiły?

2

Mecz dawno się skończył a mi same powiadomienia o czerwach przychodzą cały czas.
Zepsuli flashscore !!

7

Co tam się porobiło, myślałem że ktoś sobie jaja robi na flashcore :o

1

@RadekACCA mam Sportklub, ale dzięki że zapytałeś ;)

1

@mateuszdabski Dobra, mogą nie pisać artykułów na temat koszykówki, bo to się nie klika. Ale nie mogą napisać nic na tiki tace? Żadnego info, zero? Na tiki-tace im to zajmie chwilę. Jest coś o piłce ręcznej a nic o koszykówce - gdzie tu sens, gdzie logika
@juliacicha

1

@RadekACCA tam są zawsze zapowiedzi, wywiady trenera i zawodników. A tutaj? Nawet nie ma wspomniane nigdzie, że jest mecz...

2

@RadekACCA Dokładnie! FC Barcelona to nie tylko piłka nożna o czym redakcja zapomina jak widać.

4

@VamosRakieta też oglądał spotkanie o mistrza z Baskonią w poprzednim sezonie - Barcelona przegrała jednym punktem (:
@RadekACCA nawet na tiki tace nic nie ma...

6

Na stronie nie ma ani wzmianki, kompletnie nic na temat dzisiejszego spotkania pomiędzy Realem a Barceloną Lassa. Skoro jest to największa strona o Barsie to powinno coś być na ten temat...
Nawet Bartek ogląda to na żywo.

1

Czytacie czasem coś na notatniku?
Ja wszystko co się da, chcę wiedzieć co się dzieje u wroga :P

3

@Elnuum @Lincolm 5 października

1

Jakie kanały o piłce polecacie na Youtube?

Ja od siebie polecę, jeśli ktoś kocha Jej wysokość Premier League - Angielskie Espresso :)

2

@DaPi 33 punkty i został mi Rudiger, James, Hojbjerg i Timo Werner :D

1

Ten moment kiedy Laca jest w twoim zespole kapitanem *, *

1

Dzisiaj skopie wam tyłki w fpl moim super składem.
Nie macie po co grać bo wygrać może tylko team Okcio CF

3

Te żarty z Busquetsa już dawno przestały być śmieszne.

(:

1

Już jutro rusza najlepsza liga świata - Jej Wysokość Premier League!

1

@JimMorrisonFCB Nie wiem, całe życie zadaje sobie to pytanie i nadal nie znalazłem odpowiedzi

2

I znowu przez pierwsze parę kolejek będzie spam o fpl :D a później cisza
Ja rok temu wytrzymałem do ósmej, chcę w tym pobić mój rekord xD

1

@escarabajo no, właśnie mnie to mocno zdziwiło XD

2

@Comentateiro Nie potrzebna, wszystko jej się zmieściło w jednym pomieszczeniu. Jest właśnie miejsce na coś jeszcze i chce jej zrobić surprise

2

Halo dobre duszyczki, pomóżcie.
Chce kupić prezent mojej sister na urodziny. Chciałbym jej kupić jakiś sprzęcior, bo sobie coś tam ćwiczy. Ma już bieżnie, rowerek i orbitrek. Coś polecacie innego dla kobitki? :P

1

@Colon Mi tam wszystko wychwyci, fajne Shazam

1

jakby ktoś chciał obejrzeć fajny serial to o 21:30 na tvn leci Chyłka ;)
polecam

4

@DaPi tak btw brakuje wielbiciela Żiru na La Rambli :P

2

@Pasiak ja to samo szczerze ci powiem. Czuje jakieś wypalenie, kiedyś mogłem oglądać cały dzień mecze. A teraz? Tylko Barcelone i jakiś mecz Premier League. Jak za dużo to mnie męczy :D

1

Dzisiaj nie oglądam nic z Ligi Narodów.
Strasznie słabe te mecze, czekam na piłkę klubową z utęsknieniem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?