michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
3:0 woooooooooow
4
Wow co za akcja, piękny Lechu
2
Pedro Tiba co zapodał teraz :o
Co on robi w Ekstraklasie? :D
Edit i teraz strzelił gola!!! Lech,Lech Kolejorz 1:0!!!
1
Ale sprytny rzut rożny, pierwszy raz takie coś widzę. Ale jak widać można :D
1
@DonMatteo901 Tiba to jest crack :)
@Brosik nigdy nie zrozumiem fenomenu Tibii :D
47
Krótka historia Vardy'ego:
2005 - pracownik fabryki
2011 - gracz w 5 lidze angielskiej
2012 - gracz w 3 lidze angielskiej
2012 - kupiony do Leicester za 1,2 miliona funtów
2015 - debiut w Reprezentacji Anglii
2016 - zwycięzca Premier League
2020 - strzelec 100 bramek w Premier League
24
@Kamilos84 robieniem z siebie debila
3
@BoRoWieC Ja mówiłem majca
9
Można mu uwierzyć, że kibicuje od dziecka :D
1
88 punktów - mój najlepszy wynik w karierze w Fantasy PL
1
Mam Laporte w fpl w składzie. Nie zagrał dzisiaj, bo jest w izolacji.
Zamiast niego liczą się punkty kogoś z ławki?
5
@Encore Takie drewno a oni nadal płacą za niego grube siano xD
9
@MesQueUnClub96 kopiuj wklej z twittera :)
1
Wiadomo czy któryś z tych komentatorów jest kibicem jakiejś drużyny z La Liga?
3
Wy po prostu zazdrościcie Realowi Martina Odegaarda.
1
Świetny jest Odegaard
2
Dzięki Trałka, stary przyjacielu
1
Alisson!!!!!! Ty dziku ty
6
80 mln za tego peta dali
1
No hejka, co tam się z tobą dzieje Mourinho, skąd to zwątpienie?
2
Po co miał przechodzić do słabszego klubu? W Arsenalu chociaż zdobywa trofea.
1
@Ghotti Nie udawaj głupka, bo dobrze wiesz o co mi chodzi
1
@Katalończyk 99 Z tym śmiesznym zarządem i trenerem byłoby to bardzo prawdopodobne
11
Gdyby Iniesta był teraz w La Masii, tak jak Puig to pewnie Kuman też by go wysłał na wypożyczenie. A w składzie nadal graliby Amigosi :'))
1
To co dzisiaj użytkownicy La Rambli mają zamiar oglądać?
Ja mam w planach oglądać o 17:30 Chelsea - Live i pierwsze derby Poznania - Lech - Warta. A na wieczorek RSSS - Real Madryt.
11
I cyk, oficjalnie
https://mobile.twitter.com/GarethBale11/status/1307364316392415233
1
Można w jakimś sklepie kupić koszulki z poprzednich sezonów? Np 17/18
3
Ale meczyk Everton - WBA
Premier League najpiękniejsza liga na świecie
2
@Jacu327 Nie trzeba.
1
@Striker no tak, racja :')