1

Gdyby Brendford wygrało w ostatniej kolejce z drużyną znad strefy spadkowej to awansowaliby bezpośrednio do Premier Legaue.

1

@bixmix Czekaj... Co?
Strzelili gola w dogrywce xd

2

@Shapiro w 30 minucie był już faul na czerwo. Atkinson dzisiaj chyba zgubił czerwone kartki

1

@Kamilos84 Tottenham, Arsenal Chelsea, Crystal i Fulham.
Brendford też jest z Londynu jak coś.

2

Jak można wpuścić taki strzał, De Gea czy to ty?

1

@Lord_Vader nie wiem czemu, ale pomyliłem cię z innym typkiem :D

3

@kubix05 Brendford :)

2

@tristan87 A od kiedy długopis i Krzywousty to dobre przykłady do naśladowania

1

@Lord_Vader Znalazłem w każdym rozmiarze ale bez nazwiska Neymar z tyłu. Może być?

1

Już o 20:45 mecz o miejsce w elicie i o wielkie pieniądze.
Brendford - Fulham.

Warto zwrócić uwagę na Saida Benrahme, którym zainteresowana jest między innymi Chelsea.
Trzymam kciuki za Brendford i tercet BMW!

2

@NeroTFP możesz mnie też oznaczać, fajna seria :)

1

@MichVeB Jak będziesz robić serię to możesz mnie oznaczać. Też zacząłem grać karierę, ale Brendford.
Na jakim poziomie pykasz?

7

@cules100pro ona czuje we mnie piniąądz

15

Czytałem, że Piotrek Żyła obraca jakąś 23 latke
Hehe

4

5 sierpnia na Netflixie ukaże się dokument poświęcony Nicolasowi Anelce. Biorąc pod uwagę ilość klubów dla których grał, zapowiada się naprawdę ciekawie.

Gdzieś widziałem, że Netflix ma transmitować w przyszłym sezonie Ligue 1.

1

Warta już w Ekstraklasie. Jeszcze tylko Brentford z tercetem BMW w Premier League i jestem w niebie :D
Ten mecz już we wtorek

2

Rabarbar mi się z barem kojarzy

Coraz gorsze te reklamy tutaj

4

2

@Szreko Spotkamy się za rok, Warta się utrzyma a Radomiak dołączy :)

7

@Mesi12 a tam czepiasz się
Pozdrawiam wszystkich trepów z matmy - łączmy się;D

3

Lech i Warta< 3
Już zacieram rączki na derby Poznania :D może się wybiorę nawet :)

1

Jest drugi karny dla Warty!
Ekstraklasa coraz bliżej ;]]

1

@tbas jakie państwo wyszło najlepiej na koronawirusie?
Szumowscy.

5

Karny dla Warty!!! *. *
1:0 brawo Zieloni!!!

2

@Mow_mi_Douglas Nie tylko w Barcelonie są takie sytuacje. Patrz Bale

9

@kamilos1214 Oczywiście, że tak. Komu to potrzebne, a dlaczego?
Niedaleko mnie było wesele na 120 osób i więcej niż połowa zachorowała.

2

@donleo12 Te ich trofea to jak puchar Tymbarka, nic specjalnego.
A w Lidze Mistrzów jak co rok się skompromitują, tak jak Barcelona

9

6

Ale Warta ciśnie chytrą babę z Radomia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?