michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby Brendford wygrało w ostatniej kolejce z drużyną znad strefy spadkowej to awansowaliby bezpośrednio do Premier Legaue.
1
@bixmix Czekaj... Co?
Strzelili gola w dogrywce xd
2
@Shapiro w 30 minucie był już faul na czerwo. Atkinson dzisiaj chyba zgubił czerwone kartki
1
@Kamilos84 Tottenham, Arsenal Chelsea, Crystal i Fulham.
Brendford też jest z Londynu jak coś.
2
Jak można wpuścić taki strzał, De Gea czy to ty?
1
@Lord_Vader nie wiem czemu, ale pomyliłem cię z innym typkiem :D
3
@kubix05 Brendford :)
1
@matirix20 https://mobile.twitter.com/air_intel/status/1290676373485490177
Mówisz i masz
2
@tristan87 A od kiedy długopis i Krzywousty to dobre przykłady do naśladowania
1
@Lord_Vader Znalazłem w każdym rozmiarze ale bez nazwiska Neymar z tyłu. Może być?
1
Już o 20:45 mecz o miejsce w elicie i o wielkie pieniądze.
Brendford - Fulham.
Warto zwrócić uwagę na Saida Benrahme, którym zainteresowana jest między innymi Chelsea.
Trzymam kciuki za Brendford i tercet BMW!
2
@NeroTFP możesz mnie też oznaczać, fajna seria :)
1
@MichVeB Jak będziesz robić serię to możesz mnie oznaczać. Też zacząłem grać karierę, ale Brendford.
Na jakim poziomie pykasz?
7
@cules100pro ona czuje we mnie piniąądz
15
Czytałem, że Piotrek Żyła obraca jakąś 23 latke
Hehe
4
5 sierpnia na Netflixie ukaże się dokument poświęcony Nicolasowi Anelce. Biorąc pod uwagę ilość klubów dla których grał, zapowiada się naprawdę ciekawie.
Gdzieś widziałem, że Netflix ma transmitować w przyszłym sezonie Ligue 1.
1
Warta już w Ekstraklasie. Jeszcze tylko Brentford z tercetem BMW w Premier League i jestem w niebie :D
Ten mecz już we wtorek
2
Rabarbar mi się z barem kojarzy
Coraz gorsze te reklamy tutaj
4
Składy!
https://mobile.twitter.com/AngEspresso/status/1289585352106061824
Za kim jesteście?
2
@Szreko Spotkamy się za rok, Warta się utrzyma a Radomiak dołączy :)
7
@Mesi12 a tam czepiasz się
Pozdrawiam wszystkich trepów z matmy - łączmy się;D
3
Lech i Warta< 3
Już zacieram rączki na derby Poznania :D może się wybiorę nawet :)
1
Jest drugi karny dla Warty!
Ekstraklasa coraz bliżej ;]]
1
@tbas jakie państwo wyszło najlepiej na koronawirusie?
Szumowscy.
5
Karny dla Warty!!! *. *
1:0 brawo Zieloni!!!
2
@Mow_mi_Douglas Nie tylko w Barcelonie są takie sytuacje. Patrz Bale
9
@kamilos1214 Oczywiście, że tak. Komu to potrzebne, a dlaczego?
Niedaleko mnie było wesele na 120 osób i więcej niż połowa zachorowała.
2
@donleo12 Te ich trofea to jak puchar Tymbarka, nic specjalnego.
A w Lidze Mistrzów jak co rok się skompromitują, tak jak Barcelona
9
Następny Polak w Liverpoolu
https://mobile.twitter.com/AngEspresso/status/1289231465314684929
6
Ale Warta ciśnie chytrą babę z Radomia