9

@swiergol2 Nie ośmieszaj się, rly

1

Psia dupa, rzut karny

10

Zamiast skupić się na sobie i swojej cienkiej grze to nie, Mundo i Sport o sędziach. Poziom tych gazet jest porażający...

4

@Kacstiff plus karny widmo dla Mallorci na 1:0
Ale jestem zdania że sędziowie są po prostu słabi. Nie wierzę w żadne spiski sędziowskie

8

Jak tak dalej pójdzie to jedyne co Barcelona będzie świętować to urodziny piłkarzy

1

@arasz1819 i tak grają lepiej od Barcy, a przede wszystkim wygrali na razie wszystkie mecze po powrocie, a Barcelona? Remis z Celtą, ta samą celta którą wczoraj zlała MALLORCA, powtarzam MALLORCA...
Jesteśmy dziadami :(

4

Po mistrzostwie, jesteśmy dziadami i nie zasługujemy na tytuł.
Gratulacje dla Realu Madryt!

1

Tych meczów jest tyle że nie wiadomo, który oglądać.
Warto było czekać 3 miesiące :P

1

Mallorca jedzie Celte a nasze orły tylko zremisowały

3

Dzisiaj o 20:00 finał ligi ACB Barcelona - Baskonia
Będzie ktos oglądał? Interesuje was to wgl?

1

@MarioVeB! Chłopie nie ma kibiców, co za różnica? XD

1

@kuz twoim zdaniem powinien być karny?

1

Lol Mallorca dostała karnego, ja tam nie widze kontaktu XD

5

@MarioVeB! Jak można źle życzyć Polakowi rodakowi? :P

14

Serio istnieją ludzie, którzy wierzą w spiski sędziowskie? Wszyscy be, sędziowie, Perez posmarował ale nikt nie patrzy na formę naszych kopaczy

1

Włączyłem mecz, wybaczcie mi

1

@takisobiektos Ale pech :l

2

Moder gol! Lechu na prowadzeniu ;)

1

@Hiacynk wiadomo już kiedy będzie ten mecz?

4

@Hushovt Jóźwiak gra. No i jest też w składzie mój ulubieniec - Kuba Moder :)

3

Arsenal to mem XDD

Jednak Daniś Cebulos ich ratuje

17

@LuisSalvano Wszędzie widzisz teorie spiskowe, chłopie weź się nie ośmieszaj

2

Lewy goool, 34 w lidze!

2

8

00:00
I co ja teraz zrobię ze swoim życiem?

1

@tomono Też nie idę na 1 turę.
Ale nie wystarczy nie iść? Po co oddawać pustą kartę :D

33

Wiecie jakie państwo najlepiej wyszło na koronawirusie?
Szumowscy.

4

Przez tydzień miałem bana i nie mogłem psioczyć na Andżeja a tu zaraz cisza wyborcza...

3

@Elnuum Dys ys, dys ys, dys ys, dys ys, dys ys

2

@Mario96w Przy takich strzałach kolego pomyśl o zmianie zawodu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?