michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@swiergol2 Nie ośmieszaj się, rly
1
Psia dupa, rzut karny
10
Zamiast skupić się na sobie i swojej cienkiej grze to nie, Mundo i Sport o sędziach. Poziom tych gazet jest porażający...
4
@Kacstiff plus karny widmo dla Mallorci na 1:0
Ale jestem zdania że sędziowie są po prostu słabi. Nie wierzę w żadne spiski sędziowskie
8
Jak tak dalej pójdzie to jedyne co Barcelona będzie świętować to urodziny piłkarzy
1
@arasz1819 i tak grają lepiej od Barcy, a przede wszystkim wygrali na razie wszystkie mecze po powrocie, a Barcelona? Remis z Celtą, ta samą celta którą wczoraj zlała MALLORCA, powtarzam MALLORCA...
Jesteśmy dziadami :(
4
Po mistrzostwie, jesteśmy dziadami i nie zasługujemy na tytuł.
Gratulacje dla Realu Madryt!
1
Tych meczów jest tyle że nie wiadomo, który oglądać.
Warto było czekać 3 miesiące :P
1
Mallorca jedzie Celte a nasze orły tylko zremisowały
3
Dzisiaj o 20:00 finał ligi ACB Barcelona - Baskonia
Będzie ktos oglądał? Interesuje was to wgl?
1
@MarioVeB! Chłopie nie ma kibiców, co za różnica? XD
1
@kuz twoim zdaniem powinien być karny?
1
Lol Mallorca dostała karnego, ja tam nie widze kontaktu XD
5
@MarioVeB! Jak można źle życzyć Polakowi rodakowi? :P
14
Serio istnieją ludzie, którzy wierzą w spiski sędziowskie? Wszyscy be, sędziowie, Perez posmarował ale nikt nie patrzy na formę naszych kopaczy
1
Włączyłem mecz, wybaczcie mi
1
@takisobiektos Ale pech :l
2
Moder gol! Lechu na prowadzeniu ;)
1
@Hiacynk wiadomo już kiedy będzie ten mecz?
4
@Hushovt Jóźwiak gra. No i jest też w składzie mój ulubieniec - Kuba Moder :)
3
Arsenal to mem XDD
Jednak Daniś Cebulos ich ratuje
17
@LuisSalvano Wszędzie widzisz teorie spiskowe, chłopie weź się nie ośmieszaj
2
Lewy goool, 34 w lidze!
2
Król piłki nożnej i mody :v
https://mobile.twitter.com/Cristiano/status/1276854132939173889
8
00:00
I co ja teraz zrobię ze swoim życiem?
1
@tomono Też nie idę na 1 turę.
Ale nie wystarczy nie iść? Po co oddawać pustą kartę :D
33
Wiecie jakie państwo najlepiej wyszło na koronawirusie?
Szumowscy.
4
Przez tydzień miałem bana i nie mogłem psioczyć na Andżeja a tu zaraz cisza wyborcza...
3
@Elnuum Dys ys, dys ys, dys ys, dys ys, dys ys
2
@Mario96w Przy takich strzałach kolego pomyśl o zmianie zawodu