2

@messi564 na jakim poziomie trudności wtedy grasz?

2

@xofcbxo mój post też został usunięty. Tyle się napisałem tych stron por.. A ja chciałem tylko pomoc, żebyście się nie nudzili w domach

0

Co za śmieszek z niego

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

45

Tiki-taka w zakładce na LR wystarczyłaby w zupełności.
Strona główna wygląda teraz jak jakiś... Notatnik.

4

@NGTRX koń by się uśmiał

3

Polski Messi będzie w Turbokozaku już 5 kwietnia! :D
https://mobile.twitter.com/BartekIgnacik/status/1245245880954912776

1

1,5 metra trzeba zachować. To co, z miarą mamy chodzić? :P

1

Jak każda gwiazda spóźniona, premier z opóźnieniem przemówi do ludu

3

@paweldunajecfcb ZE CO PIsiory ZROBIĄ? XDD Oni z nas najwięcej doją kolego

3

@maroon @Jaca27 @Janiama następnym razem wezmę cały kombinezon xd

1

Byłem dzisiaj w sklepie w rękawiczkach i maseczce to ludzie patrzyli na mnie jak na kosmite i śmiali się za plecami xD

3

Przecież nie wprowadzą stanu wyjątkowego, bo stan wyjątkowy = brak wyborów w maju :D

30

2

1:59...I cyk, 3 godzina. Czekałem na to.
Teraz spełniony, mogę iść w końcu spać. Dobranoc

8

Most
Dla ciebie to tylko most, a dla Anglika znaczy najwięcej.

3

@dasouzar11 Messi tak kocha Barcelone, że doi ją jak krowe

3

@escarabajo trzeba było się uczyć

2

Czekałem wczoraj cały dzień na rzekomą zapowiedź gta 6 i wyszło jak zawsze :D

7

Cristiano Ronaldo wraz ze swoim agentem Jorge Mendesem sfinansują trzy nowe oddziały intensywnej terapii w Portugalii. Dzięki pomocy na oddziały trafią dodatkowe łóżka, respiratory oraz inne sprzęty pomagające pacjentom w ciężkim stanie. Według portugalskich mediów łączna wartość pomocy, to ponad milion euro.

Ehem...Za mało.

16

@macio_944 WOŚP to coś pięknego

46

Asensio wygrywa La Liga Santander Challenge.
Od lata się przygotowywał do tego turnieju :D

5

Wuhan w cholerę daleko a Ci mówią, że jakiś wirus tu zaraz przyjdzie.
Spokojnie ludzie, włączcie telewizje, obejrzyjcie mecz, wyluzujcie, relax.

< Internet Explorer >

1

@4drian0 a kto to przyszedł, pan maruda niszczyciel dobrej zabawy

1

Jakie partidazo
Sevilla vs Athletic, czyli Reguilon vs Guruzeta :D

63

„Zakupy mamy zrobione, ale nie powariowaliśmy. Jeden pokój wypełniliśmy papierem toaletowym, drugi ryżem. Córka nie ma gdzie spać, kładziemy ją na makaronie. Za to w wannie pływa karp na Boże Narodzenie. Ale spokojnie, bez paniki...” - Mateusz Klich

Grubo

2

Jak komuś się nudzi to trwa LaLiga Challenge, FIFA 20



Barcę reprezentuje Sergi Roberto ;)

1

Luka Jović zamiast poddać się kwarantannie, bawił się w Belgradzie
Widać, że z Madrytu

1

@matteoFCB Ty to masz jednak całe życie pod górkę

2

@ShinobiQWE I przez takich debili to się nie skończy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?