michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@AmigoBlancos Ty natomiast częściej na LR siedzisz niż na notatniku
1
Erik Lamela czytaj Erik Lejm
Według pana komentatora XD
1
Haaaaalaaand woooow!!!!! :o
Co za piłkarz
4
@MaTi61415 nie wywołuj wilka z lasu
1
BVB, BVB!!! Jazda z Katarem!!
1
@marcin000019 Nie, ale uwielbiam PL :D
1
@marcin000019 Rok temu wyeliminowali inna hiszpańska drużynę jak nie pamiętasz, i wygrali LM, także no.
6
Wszyscy nadal mają ból po poprzednim sezonie, gdy widza Liverpool, że nawet materacom kibicują w tym meczu xdd
2
@Mario96w gaaayyyy
1
Ale wjechał w Zizula! To powinno być czerwo!
1
@LuisSalvano Zaklinają rzeczywistość, panie profesorze
1
@Chwytliwy Akurat teoria to pikuś ale i tak gratulacje
1
Prędzej dostanę koronawirusa niż coś na walentynki :v
56
Tyle zostało z Vicente Calderon :)
https://mobile.twitter.com/KurierPi/status/1227916046276943873
27
@Jakchcesz cringe lvl hard xD
9
Kiedy w końcu Dembele wróci do gry...
https://mobile.twitter.com/ZEZO_CARTOONS/status/1227997140623990786
15
Zapuścił się nasz Ernest
https://www.zapisz.net/img/iyPm6
1
#team min hjung jeeee
1
@MesQueUnClub_87 W walentynki wale drinki
1
To było wiadome że wymyśla nowe podatki. Bo skąd wezmą tyle pińćset plusów.
A takie naiwne gadki, że dbają o nasze zdrowie to mogą sobie wciskać swoim wyborcom.
11
Dzisiaj spadł śnieg w Bagdadzie. Ostatni raz taka sytuacja miała miejsce w irackiej stolicy w 2012 i 1912 roku.
1
Mam zamiar zacząć przygodę z Netflixem.
Co polecacie na początek?
1
@snake99 co do Ramosa pełna zgoda ale dalsza część mnie śmieszy XD Ochloń trochę
3
Co się dziwić ze Ramos nie dostał kartki jak sędzia to biały Gil Manzano
1
Ramos główka brama :(
1
Może mało to kogo interesuje, ale warto odnotować, że nasze kobity wygrały Superpuchar Hiszpanii 10:1 (!!) z Realem Sociedad.
5
Zawsze byłem uprzedzony do Serie A,bo jak oglądałem jakieś hity to przeważnie kończyło się 0:0.
Ale ten sezon mnie przekonał. Fajny, ofensywny futbol i trzy drużyny walczące o tytuł ;)
1
Borini strzela gola Juve!!! :oo
1
@Barcelismo Ja białas? Na jakiej podstawie to stwierdzasz, no słucham, bo widzę że takie rzeczy wiesz lepiej ode mnie xD
1
"To oczywiste, że w przyszłości Kylian zagra dla Realu Madryt"~ Mama Kyliana Mbappe.
A mama ma zawsze racje.