michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 EsCaNdAlO!!!!!
1
Fabiański gra w pierwszym składzie w meczu West ham - Liverpool
Ja myślałem że on ma poważną kontuzje... :o
1
@bartoszekkk Skończyłby pewnie jak Jović, a tak pogra w Borussi bez wielkiej presji
1
To ładnie Bruno wykorzystał zainteresowanie Barcelony...
Dobrze, że nie byłem nim podjarany jak większość osób tutaj
3
@afe5834 O nie, jesteśmy zgubieni
7
Słyszałem ostatnio rozmowę rodziców z dzieckiem :
Dziecko pyta "Mamo na kogo będziemy głosować w wyborach"?
Mama:"Na Dude, bo dostaniemy pieniądze"
...
8
@Mesi12 Internet Explorer ;)
13
@Odesseiron Wszyscy tutaj na La Rambli oglądają regularnie Sporting
1
@chavez Po polskiemu jest to?
1
@Jordi10 A właśnie ze nie mają Mendesa. Bruno ma jakąś agencje, a Rodrigo krewnego (według transfermarkt)
1
Dużo osób pisze o tym, że Bruno Fernandez to świetny zawodnik.
Ciekawe czy oglądacie regularnie Sporting ;)
2
@Pablopicasso27 Nie ryzykuj, życie ci nie miłe?
1
Nacho dlaczego mi to robisz
14
Skończcie z tym Neymarem. Ciągle wrzucacie jakie strzela gole w tej śmiesznej lidze. Wypiął dupe na Barcelonę i poszedł za kasą, ale tego już nikt nie pamięta albo nie chce pamiętać...
4
@Mario96w Typowa La Rambla
1
Nie łudźcie się, że Werner przyjdzie w środku sezonu do Barcy
Chłop ma szansę na króla strzelców w Bundeslidze, może wygrać ligę z Lipskiem.. To samo Lautaro.
Do końca okienka parę dni, nierealne, że przyjdą do nas
5
Kurna co to za pomysl żeby kobity pierwsze losować
Ale mnie sprankowali
12
@LoveValverde I dobrze, że poszedł . Nie potrzebujemy najemników
1
Gdzie można obejrzeć losowanie PK?
1
@Vxb93 Żaden.
1
"Panowie, mecz w lidze angielskiej: Norwich - Watford, czy ktoś tam na dole tabeli, to nie jest wcale lepszy niż mecz w lidze polskiej. Tam też się kopią po głowach. Te mecze są tylko w lepszej oprawie, więcej kibiców, może stadion trochę ładniejszy, murawa bardziej zielona"~ Zbigniew Boniek.
Zibi ma nie po kolei w głowie xD
2
@Jakchcesz powiedział, że jest łysy
1
Czy ktoś zatrzyma Liverpool w PL?
Nie sądzę
3
@jakub9611 klopp i Kroos
10
@Odesseiron Przeczytałem dziewczątek..
Chyba głodnemu chleb na myśli xD
1
@Kapitan hawk Trzeba też czasem zajrzeć w newsy a nie tylko siedzieć na La Rambli
Chociaż na LR też było dużo o Brazylijczykach
4
@AdrianGajewski2005 Tak, na 3 lata bodajże
4
Śmiejecie się z Realu ale prawda jest taka, ze zarówno Viniciusem jak i Rodrygo pierwsza była poważnie zainteresowana Barca.
Pamiętam jak ich nazwiska były codziennie na okładkach Mundo i Sportu :P
2
@Vxb93 Głupi i głupszy
1
No i nie ma gola, prawidłowo