2

@MesQueUnClub96 EsCaNdAlO!!!!!

1

Fabiański gra w pierwszym składzie w meczu West ham - Liverpool
Ja myślałem że on ma poważną kontuzje... :o

1

@bartoszekkk Skończyłby pewnie jak Jović, a tak pogra w Borussi bez wielkiej presji

1

To ładnie Bruno wykorzystał zainteresowanie Barcelony...
Dobrze, że nie byłem nim podjarany jak większość osób tutaj

3

@afe5834 O nie, jesteśmy zgubieni

7

Słyszałem ostatnio rozmowę rodziców z dzieckiem :
Dziecko pyta "Mamo na kogo będziemy głosować w wyborach"?
Mama:"Na Dude, bo dostaniemy pieniądze"

...

8

@Mesi12 Internet Explorer ;)

13

@Odesseiron Wszyscy tutaj na La Rambli oglądają regularnie Sporting

1

@chavez Po polskiemu jest to?

1

@Jordi10 A właśnie ze nie mają Mendesa. Bruno ma jakąś agencje, a Rodrigo krewnego (według transfermarkt)

1

Dużo osób pisze o tym, że Bruno Fernandez to świetny zawodnik.
Ciekawe czy oglądacie regularnie Sporting ;)

2

@Pablopicasso27 Nie ryzykuj, życie ci nie miłe?

1

Nacho dlaczego mi to robisz

14

Skończcie z tym Neymarem. Ciągle wrzucacie jakie strzela gole w tej śmiesznej lidze. Wypiął dupe na Barcelonę i poszedł za kasą, ale tego już nikt nie pamięta albo nie chce pamiętać...

4

@Mario96w Typowa La Rambla

1

Nie łudźcie się, że Werner przyjdzie w środku sezonu do Barcy
Chłop ma szansę na króla strzelców w Bundeslidze, może wygrać ligę z Lipskiem.. To samo Lautaro.
Do końca okienka parę dni, nierealne, że przyjdą do nas

5

Kurna co to za pomysl żeby kobity pierwsze losować
Ale mnie sprankowali

12

@LoveValverde I dobrze, że poszedł . Nie potrzebujemy najemników

1

Gdzie można obejrzeć losowanie PK?

1

@Vxb93 Żaden.

1

"Panowie, mecz w lidze angielskiej: Norwich - Watford, czy ktoś tam na dole tabeli, to nie jest wcale lepszy niż mecz w lidze polskiej. Tam też się kopią po głowach. Te mecze są tylko w lepszej oprawie, więcej kibiców, może stadion trochę ładniejszy, murawa bardziej zielona"~ Zbigniew Boniek.

Zibi ma nie po kolei w głowie xD

2

@Jakchcesz powiedział, że jest łysy

1

Czy ktoś zatrzyma Liverpool w PL?
Nie sądzę

3

@jakub9611 klopp i Kroos

10

@Odesseiron Przeczytałem dziewczątek..
Chyba głodnemu chleb na myśli xD

1

@Kapitan hawk Trzeba też czasem zajrzeć w newsy a nie tylko siedzieć na La Rambli
Chociaż na LR też było dużo o Brazylijczykach

4

@AdrianGajewski2005 Tak, na 3 lata bodajże

4

Śmiejecie się z Realu ale prawda jest taka, ze zarówno Viniciusem jak i Rodrygo pierwsza była poważnie zainteresowana Barca.
Pamiętam jak ich nazwiska były codziennie na okładkach Mundo i Sportu :P

2

@Vxb93 Głupi i głupszy

1

No i nie ma gola, prawidłowo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?