michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
https://mobile.twitter.com/brfootball/status/1186931891670323201
Świetna grafika :D
5
@msmsms Chińczyk jest ważniejszy niż ty
4
Lewy jest niesamowity
3
I cyk... Wyłączyłem
1
@panczo Jest numer 1,gratulacje!
11
@panczo Vamos! :D
11
SPR piękny herb, 10/10
https://www.zapisz.net/img/MW4Sw
73
Luka Modrić stał się pierwszym piłkarzem w historii plebiscytu Złotej Piłki, który najpierw zdobył tę statuetkę, by rok później nie załapać się nawet do pierwszej 30-stki.
:DDD
4
Patrzysz w tabele, Barca na czele
Dzień dobry:)
29
Thibaut Courtois wpuścił 84 bramki w 60 meczach w barwach Realu.
Czibo jesteś wielki
3
@Pitera27 Atchletico? Nie znam.
2
@AdiKingu96 Kawiarenka przy LR musi się schować...
Ale ogólnie strona mi się podoba, na pewno lepsza niż poprzednia
1
#Valverdeout.!!!
2
EL Jarek strzela na 1 : 0
1
Czekam na ten quiz jak na sylwestra
4
@damianex10 Nadal nie ogarniam tego jak Dembele i Bale nie nauczyli się hiszpańskiego mając codziennie do czynienia z tym językiem
2
Szczęście Live nie opuszcza...
Jak białych swego czasu :x
2
@Kamilos84 Jednak zostanę przy bitwie o Anglię :)
2
Nie było faulu.
Już myślałem że znowu sędziowie będą ich przepychać, skończyło się :D
2
Neymar:
"Cristiano Ronaldo to lustro, w którym widzę swoje odbicie."
Chciałby
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Właśnie tak
https://www.zapisz.net/img/MEfGc
4
Schowałem babci dowód, ale nie pomogło ;p
2
@Mesi12 Pewnie Real nam go zgarnie przed nosem
3
Znacie ewry najt?
1
@marcin000019 Bardzo polecam, bezpieczna i łatwa w użyciu
1
5 lat minęło od pamiętnego meczu z Niemcami, który wygraliśmy 2:0
To było piękne.. :D
4
Czy ktoś jeszcze nie rozumie czasów?:)
http://www.zapisz.net/img/MDvZL
2
"Mogę zapewnić, że nigdy nie miałem na sobie koszulki Realu Madryt. Wiecie, to przez alergię i tak dalej. Czasami wymieniałem się koszulkami z piłkarzami Realu Madryt, ale potem jej nie zakładałem"~ Gerard Pique.
1
Litości z tym zdjęciem, mam obiad dopiero o 16 :(