11

@panczo Vamos! :D

11

SPR piękny herb, 10/10

https://www.zapisz.net/img/MW4Sw

73

Luka Modrić stał się pierwszym piłkarzem w historii plebiscytu Złotej Piłki, który najpierw zdobył tę statuetkę, by rok później nie załapać się nawet do pierwszej 30-stki.

:DDD

4

Patrzysz w tabele, Barca na czele

Dzień dobry:)

29

Thibaut Courtois wpuścił 84 bramki w 60 meczach w barwach Realu.

Czibo jesteś wielki

3

@Pitera27 Atchletico? Nie znam.

2

@AdiKingu96 Kawiarenka przy LR musi się schować...
Ale ogólnie strona mi się podoba, na pewno lepsza niż poprzednia

1

#Valverdeout.!!!

2

EL Jarek strzela na 1 : 0

1

Czekam na ten quiz jak na sylwestra

4

@damianex10 Nadal nie ogarniam tego jak Dembele i Bale nie nauczyli się hiszpańskiego mając codziennie do czynienia z tym językiem

2

Szczęście Live nie opuszcza...
Jak białych swego czasu :x

2

@Kamilos84 Jednak zostanę przy bitwie o Anglię :)

2

Nie było faulu.
Już myślałem że znowu sędziowie będą ich przepychać, skończyło się :D

2

Neymar:
"Cristiano Ronaldo to lustro, w którym widzę swoje odbicie."

Chciałby

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

4

Schowałem babci dowód, ale nie pomogło ;p

2

@Mesi12 Pewnie Real nam go zgarnie przed nosem

3

Znacie ewry najt?

1

@marcin000019 Bardzo polecam, bezpieczna i łatwa w użyciu

1

5 lat minęło od pamiętnego meczu z Niemcami, który wygraliśmy 2:0
To było piękne.. :D

4

Czy ktoś jeszcze nie rozumie czasów?:)

http://www.zapisz.net/img/MDvZL

2

"Mogę zapewnić, że nigdy nie miałem na sobie koszulki Realu Madryt. Wiecie, to przez alergię i tak dalej. Czasami wymieniałem się koszulkami z piłkarzami Realu Madryt, ale potem jej nie zakładałem"~ Gerard Pique.

1

Litości z tym zdjęciem, mam obiad dopiero o 16 :(

8

@Janas11224 nic dziwnego, przecież wstyd się przyznać, że się na nich głosuje ;)

12

@Maniek9444 W życiu nigdy
Tfu

14

"Kiedy Mateo źle się zachowuje, każę mu stać w rogu pokoju twarzą do ściany.
Podbiega wtedy tam i krzyczy: "RZUT RÓŻNY SZYBKO… ORIGIIII GOOOOOOL!!!" - Leo Messi
via EkstraklasaTrolls

2

@jeyx77x akcja
#schowajbabcidowod

1

-2008/9
-dom
-Cytując klasyk "od tego wszystko się zaczęło".
Ta koszulka jest dla mnie wyjątkowa, dostałem ją jako prezent i tak naprawdę dzięki niej zaczęła się moja miłość do Dumy Katalonii, która trwa nieprzerwanie aż do dzisiaj.
Był to mój pierwszy sezon kibicowania, który został uznany za najlepszy w historii całego klubu. Barca wygrała wszystko, co tylko można było wygrać.
Ta koszulka najbardziej mi się podoba, ponieważ mam z nią najpiękniejsze wspomnienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?