2

Nie poznaje go bez kasku :v

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Spadaj panie Neymar

9

Mogło to być piękne okienko Griezmann, De Jong, Neto i Firpo
Ahhh dlaczego Barcelono... :(

3

Aymeric Laporte po raz pierwszy powołany do reprezentacji Francji!
Już dawno po takim sezonie w City powinien dostać powołanie

3

Ale szpital u białych, Isco z kontuzja mięśniową.
Ale to akurat 'wzmocnienie' jakby nie patrzeć :P

4

@contowsky Szkołe to ja dawno skończyłem :) Ale nie mogę patrzeć na ten cyrk

12

@michaleu W piątek z fizy prosto na imprezkę XD

15

1

Polecicie mi jakiś fajny film na wieczór, przyjaciele?

20

1

@seba1324 City, Borussia, Milan, Lech

1

I cyk, Inter liderem Serie A

5

@mrboom Najbardziej śmieszne jest to, że kobity chcą zarabiać tyle co faceci ;)

3

@krzychu1526 Ja mogę im lepsza zrobić ;)

2

"To po prostu legenda, wielki piłkarz. Jest niesamowity, to gracz światowej klasy. Sposób w jaki trenuje jest niewiarygodny. Oglądam go z bliska na treningach i muszę przyznać, że jest znacznie lepszy niż wygląda to przed telewizorami. Zasłużył na hat-tricka"~ Philippe Coutinho o Robercie Lewandowskim

1

@Wilczeq Jarosław

3

https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1165732438263418880
Fani Betisu byli poirytowani tym postem, Barcelona przeprosiła już urażonych fanów, a Firpo udostępnił post z przeprosinami. ;)

9

@sidzej Rakitic + Dembele za Neymara, to byłby dobry deal xd

8

https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1165924055394004994
No teraz to na pewno przejdzie do Barcy :v

15

1

No i przynajmniej przez tydzień będzie zero narzekań na Valverde :]

2

@bolinho89 miał 16 lat i 8 miesięcy

2

W dniu debiutu Ansu Fati ma 16 lat, 9 miesięcy i 25 dni, co czyni go 2. najmłodszym debiutantem w historii Barcelony.
Młodszy od niego był tylko Vicente Martínez, który w 1941 roku zadebiutował w wieku 16 lat, 9 miesięcy i 7 dni.

10

"W przyszłym sezonie będę trenował zespół mojego najmłodszego syna. Oni już wiedzą jaki jest plan treningowy: zejść z prawej do środka i uderzyć lewą nogą" ~Arjen Robben :D

1

@MessiGoldenBall Jak pokaże to samo w meczach oficjalnych to wtedy można powiedzieć, że się rozkręcił

4

@barcanawieki Zdecydowanie pizza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?