michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie poznaje go bez kasku :v
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Spadaj panie Neymar
9
Mogło to być piękne okienko Griezmann, De Jong, Neto i Firpo
Ahhh dlaczego Barcelono... :(
3
Aymeric Laporte po raz pierwszy powołany do reprezentacji Francji!
Już dawno po takim sezonie w City powinien dostać powołanie
3
Ale szpital u białych, Isco z kontuzja mięśniową.
Ale to akurat 'wzmocnienie' jakby nie patrzeć :P
4
@contowsky Szkołe to ja dawno skończyłem :) Ale nie mogę patrzeć na ten cyrk
12
@michaleu W piątek z fizy prosto na imprezkę XD
15
https://mobile.twitter.com/polifonicznosc/status/1166330376240996354
Mhm dobra zmiana ;]
1
Polecicie mi jakiś fajny film na wieczór, przyjaciele?
4
https://m.facebook.com/logged_out/watch/?video_id=358890698395741&refsrc=https%3A%2F%2Fm.facebook.com%2FFangolPl%2F&_rdr
Dlatego kibicuje Milanowi... :v
20
https://www.zapisz.net/img/MedWz
Hahahah XDDD
1
@seba1324 City, Borussia, Milan, Lech
1
I cyk, Inter liderem Serie A
5
@mrboom Najbardziej śmieszne jest to, że kobity chcą zarabiać tyle co faceci ;)
3
@krzychu1526 Ja mogę im lepsza zrobić ;)
2
"To po prostu legenda, wielki piłkarz. Jest niesamowity, to gracz światowej klasy. Sposób w jaki trenuje jest niewiarygodny. Oglądam go z bliska na treningach i muszę przyznać, że jest znacznie lepszy niż wygląda to przed telewizorami. Zasłużył na hat-tricka"~ Philippe Coutinho o Robercie Lewandowskim
12
https://mobile.twitter.com/holadisculpa/status/1165992210745217026
Ibra mistrz :D
1
@Wilczeq Jarosław
3
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1165732438263418880
Fani Betisu byli poirytowani tym postem, Barcelona przeprosiła już urażonych fanów, a Firpo udostępnił post z przeprosinami. ;)
9
@sidzej Rakitic + Dembele za Neymara, to byłby dobry deal xd
8
https://mobile.twitter.com/J_Krecidlo/status/1165924055394004994
No teraz to na pewno przejdzie do Barcy :v
15
https://mobile.twitter.com/sterling7/status/1165667943373520896
Hahah sterling xd
1
No i przynajmniej przez tydzień będzie zero narzekań na Valverde :]
2
@bolinho89 miał 16 lat i 8 miesięcy
2
W dniu debiutu Ansu Fati ma 16 lat, 9 miesięcy i 25 dni, co czyni go 2. najmłodszym debiutantem w historii Barcelony.
Młodszy od niego był tylko Vicente Martínez, który w 1941 roku zadebiutował w wieku 16 lat, 9 miesięcy i 7 dni.
10
"W przyszłym sezonie będę trenował zespół mojego najmłodszego syna. Oni już wiedzą jaki jest plan treningowy: zejść z prawej do środka i uderzyć lewą nogą" ~Arjen Robben :D
1
@MessiGoldenBall Jak pokaże to samo w meczach oficjalnych to wtedy można powiedzieć, że się rozkręcił
4
@barcanawieki Zdecydowanie pizza