michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@PopekMonster I jest wyżej, i co
33
Żony Hendersona i Salaha urodziły kolejno syna i córkę.. 9 miesięcy po wygranej Liverpoolu z Barceloną.
:')
3
@masakrator05 Mnie same zagadują ^^
1
@masakrator05 a ma to jakiś sens?
6
Puchar Króla?
A komu to potrzebne, a dlaczego?
1
Wrzuta główka brama
1
Co wy się cykacie, Madryt z taką grą nie strzeli dwóch goli, prędzej 2 stracą
18
Powiem wam, że bardzo mi się podoba ten nowy format Pucharu Króla.
Dużo niespodzianek, słabsze kluby mają większe szanse na pokonanie mocniejszego rywala.
Dzisiaj awansuje prawdopodobnie Mirandes z Villarrealem, wczoraj awans zapewniła sobie Granada... Aż szkoda byłoby nie awansować do półfinału.
1
Dembele, no z tej mąki chleba nie będzie...
2
Tego dnia w 2004 roku, 16-letni Messi podpisał profesjonalny kontrakt z Barceloną!
Goat
13
W Helsinkach po raz pierwszy nie spadł śnieg w styczniu od 176 lat. Taka sytuacja nie zdarzyła się odkąd prowadzone są pomiary, czyli od 1844 roku - przekazało fińskie radio publiczne.
via Pigułka Świata
3
Co za debiut Bergwijna, świetny gol
29
WSTYD go za granicę wypuszczać...
https://mobile.twitter.com/polskawruinie2/status/1221010828960419841
2
@Artsss najstarszy jest nasz ekspert, gwiazda La Rambli, były piłkarz Janiama!
1
@Mocher91 chłopie, zejdź na ziemię
Kto tu gra większy piach,chyba jednak my
22
@prokofiew Wszystko pięknie i wspaniale, na Tvp mówili
1
@Homeopata8989 Leicester Polska też się obudził w sezonie mistrzowskim, później grali słabiej to znów zapadł w sen zimowy
9
Fanpage Hertha Poland wraca do żywych po 4 latach! xD
3
Cules czekają na inne transfery..
3
@Janiama na wyjeździe z Bilbao?
Czarno to widzę
1
Wyjazd o nie, będzie źle.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@Kengo Barcelona też chciała Brazylijczyków
30
@Piotr89Sand Proszę nie siać paniki, obywatelu
1
@AmigoBlancos Serio? Nie pamiętam tego :o xD
1
@AmigoBlancos akurat jak wysłałem to strzelili kurdexD
1
Vazquez strzela gola, mogę umierać
1
Świetna atmosfera na La Romareda.
Niech kibice niosą gospodarzy ;)
3
Alfons uratował Real
4
@AnnaMarianna Młody Piłsudski
Jedyny minus że leci na propagandowej telewizji