michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lahoz zaczyna swoje show :DD
1
Lahoz jest za PiSem
6
Ja w lidze hiszpańskiej oglądam tylko Barcę, inne mecze mnie nie jarają.
Tylko ja tak mam? :p
4
Pamiętajcie, matura to bzdura
6
Bayern i długo, długo nic.
8 mistrzostwo z rzędu, smutne.
1
Dzisiaj dokładnie mija rok od finału Ligi Mistrzów, który wygrał Liverpool z Tottenhamem 2:0.
Sam finał był chyba jednym z gorszych, ale Live zasłużyło sobie w 100%po tej niesamowitej remontadzie przeciwko naszym kopaczom.
Kompromitacja za kompromitacja kolejny rok z rzędu w wykonaniu Barcy :(
1
@kubusnitecki Ja takie brameczki strzelałem w szkółce na wf
1
@MESSIah16 jeszcze więcej przerw zrób
1
@Mathew86 Hajto walnął w babę na pasach i zginęła, a Bułka pójdzie siedzieć bo spowodował wypadek, ta, jasne :v
1
@Rewolucja123 Nie wiem jak ty, ale ja uwielbiam Premier League ;)
2
Bundesliga - wróciła
Ekstraklasa - dzisiaj
La Liga - 11 czerwca
Premier League - 17 czerwca
Serie A - 20 czerwca
W końcu piłka wraca!
Znowu nie będzie wiadomo jaki mecz wybrać ;)
6
@Baaarca95 o wiele lepszy :)
1
@Kapitan hawk Ja nie mam obsesji jak ty, kolego
13
@kkbarca czy to Wardęga?
2
Komentarz usunięty
8
Ale drukarze, Boateng ewidentnie pomógł sobie ręka
GDZIE JEST VAR???
2
Jak wygra Dortmund koniec sezonu będzie ciekawszy.
#teambvb!!
1
@DaPi Pewnie pózniej przejdzie. Ja też mam ale na plecach. Czasem przypadkowo zahaczę i też mnie boli, ale później przestaje :P
1
Team BVB, team Piszczu! :)
3
@cules100pro Ta baba ma zryty beret :)
2
Łukasz Piszczek o przyszłości :
"Zakładam, że w czerwcu 2021 będę się pakował na powrót do Polski. Mam tu swoje sprawy i plany związane z moją akademią piłkarską w Goczałkowicach, z LKS Goczałkowice, w którym chciałbym trochę pograć"
2
@AmigoBlancos no w maju będzie trochę tych pucharów ;p
2
@VeB1899lukasz Mojego ukochanego yorka potrafił samochód przed moim domem 11 lat temu, przed sylwestrem...
A moja ulica nie jest taka ruchliwa, a wtedy akurat musiał ktoś jechać :l
4
O nie, jesteśmy zgubieni
https://www.zapisz.net/img/qEvmA
xD
30
100. rocznica urodzin Jana Pawła II
"Ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza"
5
Lewy strzela, Bayern przegrywa - scenariusz idealny
6
@svensonFCB w życiu wgrywałem tylko big milki :D
3
@arecki.fcb Nubel jest. Ten gra za niego
3
Hakimi wykończył Todibo
Zazdroszczę go Realowi :l
1
Co za akcja :oo