2

Lahoz zaczyna swoje show :DD

1

Lahoz jest za PiSem

6

Ja w lidze hiszpańskiej oglądam tylko Barcę, inne mecze mnie nie jarają.
Tylko ja tak mam? :p

4

Pamiętajcie, matura to bzdura

6

Bayern i długo, długo nic.
8 mistrzostwo z rzędu, smutne.

1

Dzisiaj dokładnie mija rok od finału Ligi Mistrzów, który wygrał Liverpool z Tottenhamem 2:0.
Sam finał był chyba jednym z gorszych, ale Live zasłużyło sobie w 100%po tej niesamowitej remontadzie przeciwko naszym kopaczom.
Kompromitacja za kompromitacja kolejny rok z rzędu w wykonaniu Barcy :(

1

@kubusnitecki Ja takie brameczki strzelałem w szkółce na wf

1

@MESSIah16 jeszcze więcej przerw zrób

1

@Mathew86 Hajto walnął w babę na pasach i zginęła, a Bułka pójdzie siedzieć bo spowodował wypadek, ta, jasne :v

1

@Rewolucja123 Nie wiem jak ty, ale ja uwielbiam Premier League ;)

2

Bundesliga - wróciła
Ekstraklasa - dzisiaj
La Liga - 11 czerwca
Premier League - 17 czerwca
Serie A - 20 czerwca

W końcu piłka wraca!
Znowu nie będzie wiadomo jaki mecz wybrać ;)

6

@Baaarca95 o wiele lepszy :)

1

@Kapitan hawk Ja nie mam obsesji jak ty, kolego

13

@kkbarca czy to Wardęga?

2

Komentarz usunięty

8

Ale drukarze, Boateng ewidentnie pomógł sobie ręka
GDZIE JEST VAR???

2

Jak wygra Dortmund koniec sezonu będzie ciekawszy.
#teambvb!!

1

@DaPi Pewnie pózniej przejdzie. Ja też mam ale na plecach. Czasem przypadkowo zahaczę i też mnie boli, ale później przestaje :P

1

Team BVB, team Piszczu! :)

3

@cules100pro Ta baba ma zryty beret :)

2

Łukasz Piszczek o przyszłości :

"Zakładam, że w czerwcu 2021 będę się pakował na powrót do Polski. Mam tu swoje sprawy i plany związane z moją akademią piłkarską w Goczałkowicach, z LKS Goczałkowice, w którym chciałbym trochę pograć"

2

@AmigoBlancos no w maju będzie trochę tych pucharów ;p

2

@VeB1899lukasz Mojego ukochanego yorka potrafił samochód przed moim domem 11 lat temu, przed sylwestrem...
A moja ulica nie jest taka ruchliwa, a wtedy akurat musiał ktoś jechać :l

4

O nie, jesteśmy zgubieni

https://www.zapisz.net/img/qEvmA
xD

30

100. rocznica urodzin Jana Pawła II

"Ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza"

5

Lewy strzela, Bayern przegrywa - scenariusz idealny

6

@svensonFCB w życiu wgrywałem tylko big milki :D

3

@arecki.fcb Nubel jest. Ten gra za niego

3

Hakimi wykończył Todibo
Zazdroszczę go Realowi :l

1

Co za akcja :oo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?