3

I co tu wybrać, chyba jednak multiligę :P
Mam nadzieję, że w LM zagrają muły i czelsi.
Oby się utrzymał Watford bo lubię nimi grać w fifce :D

73

David Silva żegna się dzisiaj z Premier League. Hiszpan spędził 10 lat w barwach Manchesteru City.

W tym czasie rozegrał 433 mecze, zdobył 77 bramek i zanotował 140 asyst.

Legenda!

2

Cracovia gooool, Wdowiak!
Jest nas trzech- Arka Cracovia Lech!!!

1

Wielki GIGIO!!!!

2

@tobiasson92 Mateuszek klamczuszek, nos coraz dłuższy

2

@Kamilos84 Finał Pucharu Francji, teraz leci

3

2

@DonMatteo901 i koniecznie Kuba Moder!

2

@otylla12 zwłaszcza w meczu Juve, żeby sobie Ronaldo strzelił brameczke :v

1

Cracovia panyyyyyyyyy!!!!

9

@LuisSalvano Znowu zaczynasz?

3

Jest nas trzech - Arka, Cracovia, Lech!
Vaamoos! :P

2

Woow brawo Cracovia! :o

7

@LuisSalvano tak, ale gdyby wrócił to chociaż twoje mokre sny się spełnią.

3

Mam nadzieję, że Neymar nigdy nie wróci do Barcelony.

3

Pewnie nikt już nie przegoni Juve w lidze, ale chociaż Ronaldo ma mecz mniej na dogonienie Lewego ;)

3

Czy to Trent czy Messi? Perfekcyjny strzał!

4

Pol Pogba broni lepiej niż De Gea xD
Rzut karny dla Młotów ;)

1

Real Madryt też straci punkty, przecież ten Setien to geniusz trenerski

2

13:01 - Setien nadal jest trenerem Barcelony

1

@AlexDark00 xD pewnie powalczymy w LM jak z Live czy Romą. W co ty wierzysz w tym sezonie, wczorajszy mecz pokazał ze jesteśmy dziadami

9

Zasłużony mistrz Hiszpanii, gratulacje dla Realu.

3

@kaamil1910 Pamiętasz jak skreślali Liverpool po 0:3? Albo Romę?

3

Serio ktoś się jeszcze łudzi, że zdobędziemy mistrzostwo?
Później będziecie rozczarowani jak ja po wyborach...

6

@kuz Zdrowia nie kupisz

10

@VenoM Nie, najgorzej, że Anżej znowu 5 lat na tronie

6

@VenoM Bo Anżej został prezydentem

2

@dominik127pl Paco nie został nawet powołany...

1

@Gosciuu Nie, bo wydają na głupoty czyt. alko

27

Już widzę jak mistrz transferów Bartek nam kupi Bernardo XDD
Marzenia ściętej głowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?