michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@monsterrize no nie, następny który wierzy w spiski sędziowskie?
XD
@Patriskos tak, pamiętny sezon. W pewnym momencie w lidze Barca miała 12 punktów przewagi, a w końcówce był tylko 1 punkt. Wszystko się roztrzygnęlo w ostatniej kolejce
1
@monsterrize Bayern z Flickiem gra naprawdę nieźle, a nasi przegrywają mistrza z cienkim Realem!...
1
@cules100pro chłopie, jest jeszcze Napoli do przejscia. A ty juz widzę myślami przy ćwierćfinale..
1
@MarioVeB! Przecież widzę jak grają, ale bądź sobie optymistą.
Później będziesz rozczarowany.
1
Gramy kiszke, jeszcze pewnie Barca nie przejdzie Napoli, a co dopiero Bayern!
Czuje, że czeka nas sezon bez żadnego trofeum...
1
Hahahaha Bayern, no to po LM
1
Obejrzałoby się Real vs Cristiano
1
To niezłe wywiady, połowy nie słychać XD
Ale to dobrze, dawać mnie to losowanie!!
9
Przyjechały wieśniaki z Gdańska...
https://mobile.twitter.com/przemekjarmuzek/status/1280760050655662082
1
Trzaskowski wygra wybory!
Róbcie screeny :)
1
Lazio dlaczego :(( Byłoby ciekawiej w walce o scudetto!!
2
Milan :ooooooooooooo
Kopara mi opadła
2
@kamilop Obejrzałoby się Euro :l
1
Moje Leszno, takie sławne.
1
"Jakąś dyskusje z dziennikarzami "
3
Ciemny lud to kupi.
5
Komentarz usunięty
2
Zaraz powiedzą, że to ustawka XDD
12
Wy jesteście jacyś upośledzeni czy co?
Karny słuszny a tutaj oczywiście komentarze że sędzia przekupiony XD
W sumie nic nowego, chyba się musze przyzwyczaić
5
No słusznie, szkoda, ale słuszny karny
1
@SelloutCrowd Tak :D
A ja nie wiedziałem, że jest jeszcze jakieś. Już chciałem pisać a patrzę - śląskie :D
1
@SelloutCrowd O jest jeszcze inny Gostyń? :o xD
1
Hakan co zasadził
1
Jak tam finał Pucharu Niemiec?
Bo niestety nie miałem możliwości obejrzenia :P
1
Ależ Kubo się wyróżnia na tle ogórków z Mallorci
21
@robsesh XD następny wierzy w spiski sędziowskie, co jest z wami nie tak?
9
@swiergol2 Nie ośmieszaj się, rly
1
Psia dupa, rzut karny
10
Zamiast skupić się na sobie i swojej cienkiej grze to nie, Mundo i Sport o sędziach. Poziom tych gazet jest porażający...
4
@Kacstiff plus karny widmo dla Mallorci na 1:0
Ale jestem zdania że sędziowie są po prostu słabi. Nie wierzę w żadne spiski sędziowskie