1

@monsterrize no nie, następny który wierzy w spiski sędziowskie?
XD
@Patriskos tak, pamiętny sezon. W pewnym momencie w lidze Barca miała 12 punktów przewagi, a w końcówce był tylko 1 punkt. Wszystko się roztrzygnęlo w ostatniej kolejce

1

@monsterrize Bayern z Flickiem gra naprawdę nieźle, a nasi przegrywają mistrza z cienkim Realem!...

1

@cules100pro chłopie, jest jeszcze Napoli do przejscia. A ty juz widzę myślami przy ćwierćfinale..

1

@MarioVeB! Przecież widzę jak grają, ale bądź sobie optymistą.
Później będziesz rozczarowany.

1

Gramy kiszke, jeszcze pewnie Barca nie przejdzie Napoli, a co dopiero Bayern!
Czuje, że czeka nas sezon bez żadnego trofeum...

1

Hahahaha Bayern, no to po LM

1

Obejrzałoby się Real vs Cristiano

1

To niezłe wywiady, połowy nie słychać XD
Ale to dobrze, dawać mnie to losowanie!!

9

1

Trzaskowski wygra wybory!
Róbcie screeny :)

1

Lazio dlaczego :(( Byłoby ciekawiej w walce o scudetto!!

2

Milan :ooooooooooooo
Kopara mi opadła

2

@kamilop Obejrzałoby się Euro :l

1

Moje Leszno, takie sławne.

1

"Jakąś dyskusje z dziennikarzami "

3

Ciemny lud to kupi.

5

Komentarz usunięty

2

Zaraz powiedzą, że to ustawka XDD

12

Wy jesteście jacyś upośledzeni czy co?
Karny słuszny a tutaj oczywiście komentarze że sędzia przekupiony XD
W sumie nic nowego, chyba się musze przyzwyczaić

5

No słusznie, szkoda, ale słuszny karny

1

@SelloutCrowd Tak :D
A ja nie wiedziałem, że jest jeszcze jakieś. Już chciałem pisać a patrzę - śląskie :D

1

@SelloutCrowd O jest jeszcze inny Gostyń? :o xD

1

Hakan co zasadził

1

Jak tam finał Pucharu Niemiec?
Bo niestety nie miałem możliwości obejrzenia :P

1

Ależ Kubo się wyróżnia na tle ogórków z Mallorci

21

@robsesh XD następny wierzy w spiski sędziowskie, co jest z wami nie tak?

9

@swiergol2 Nie ośmieszaj się, rly

1

Psia dupa, rzut karny

10

Zamiast skupić się na sobie i swojej cienkiej grze to nie, Mundo i Sport o sędziach. Poziom tych gazet jest porażający...

4

@Kacstiff plus karny widmo dla Mallorci na 1:0
Ale jestem zdania że sędziowie są po prostu słabi. Nie wierzę w żadne spiski sędziowskie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?