michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Beka, że w naszej 1 lidze jest VAR, a w barażach Championship nie ma VARu xD
1
@Bernard777 Gra w pierwszym składzie, więc jeszcze nie :)
3
Wchodzi Coutinho na drugą połowę meczu Marsylia - Bayern
28
Jak sobie na to patrzę to trochę mi to przypomina Messiego i Ronaldo. Nawet gdyby CR stanął na głowie nigdy nie dorówna geniuszowi Messiego.
https://mobile.twitter.com/ianbremmer/status/1288870467860926464
Najlepszy piłkarz jest tylko jeden :)
3
@kluivert99 Warta wjedzie z buta w Ekstraklasę!!!
4
@TheGoldenEleven Reinier i Paqueta mogliby być na ławce :D
Możesz mnie też oznaczać, fajny cykl, który widzę dopiero dzisiaj :)
8
Dzisiaj walka o awans do Ekstraklasy, do boju Warta Poznań!!
11
Co tam, nocne marki?
Pokażmy siłę, spanie jest dla słabych!
3
Niby Championship, a jakby Ekstraklasa xD
https://mobile.twitter.com/ffslluke/status/1288930452108173312
12
@Kuracjusz NIE dla Neymara w Barcy!
5
Legenda!
https://mobile.twitter.com/AngEspresso/status/1288876656535449601
2
@NeroTFP TE PIENIĄDZE IM SIĘ NALEŻĄ!
1
@arraco Słyszałem od Matiego ze nie istnieje a co
2
Nie wiem po co te wesela robią w czasie pandemi. Czy te chłopy nie pomyślały, że to jest znak?
6
@arraco ale jak to możliwe, co ty gadasz człowieku. Przecież Mateusz powiedział że nie ma żadnego wirusa?!
1
@tomono wee, ale creepy
Kiedyś ktoś lub coś dzwonilo mi do domu i nikogo nie było, a patrzyłem z 10 minut
1
@Encore zawsze po fakcie..
1
@Kuczek jadłem kiedyś, w końcu z mojego miasta :D
1
@Witekk10 Dla mnie Monte jest za słodkie.
Aktualnie preferuje Jogobellę i Fantasie. To jest dopiero przepyszne!
3
Brawo Warta Poznań!!!
2
No niezłe dobranie koszulek w meczu Interu z Napoli :v
1
Środkowy paluch dla Falubaza!!
Hej Unia, hej Unia!!!
2
@kamilop ale najgorszy jest wiatr
4
Vamos Warta Poznań!
1
@mikiiki San Marino? To grubo
6
@barcelonaLM Przeczytałem Real i miałem rozkminę o co chodzi
2
Po długim oczekiwaniu Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o karze dla Cracovii za korupcję z sezonu 2003/2004.
Polska federacja uwzględniła wniosek Cracovii o dobrowolne poddanie się karze. Ostatecznie grzywna wyniosła milion złotych, do czego dojdzie odjęcie pięciu punktów w sezonie 2020/2021 Ekstraklasy.
Cracovia w sezonie 2003/2004 ułatwiła sobie awans do Ekstraklasy poprzez wpływanie na wyniki spotkań jej zaplecza. Ustawionych meczów miało być nawet 19.
2
@Arkon wiek, same gimby tutaj są
3
Kepa w tym sezonie Premier League obronił 55 strzałów, co daje średnią... 1.67/mecz. Dramat.
W ostatnim meczu sezonu Lampard sadza go na ławce, nie chcąc ryzykować.
Zidane mógł go mieć za 20 milionów euro. On naprawdę ma jakiś skaner w oczach, ten cały Kepa to jest popierdółka a nie bramkarz :D
7
Łahahah każdy gupek wali w poprzeczkę