9

@pt9 ale mi ciśnienie podniosłeś xD kawa zbędna. Wyobraziłem sobie tę dyskusję xD

0

@gumaz czemu to niby jest dramat? Ja nie widzę nic złego w tym, że dorosłe dzieci mieszkają z rodzicami. Lepiej chyba rodzicom płacic za mieszkanie, niż komuś obcemu na wynajmie? Na własne mieszkanie mało kogo stać. Lepiej właśnie w ten sposób odkładać na mieszkanie. Nigdy nie zrozumiem tej pogardy do ludzi, którzy nie mają rodziny (żony i dzieci), a mieszkają u rodziców, dokładając się do czynszu, zakupów, pomagając w domu.
A nawet jakby tam mieszkali z żoną i dziećmi, to co? Kiedyś wszyscy praktycznie tak mieszkali i było dobrze i całe pokolenia były tak wychowane.

0

@kamyk_23 to niezła popierdółka, jak chłop w wieku 41 lat prowadzi zespół do dalszej fazy play-off. Nie mówię, że w pojedynkę, ale naprawdę sporo robi, by Jeziorowców utrzymać przy życiu.

7

Lakers pokonali w nocy Rockets. Znowu wielki LeBron i Kennard. Zaskakuje mnie ta drużyna. Teksańczycy pod ogromną presją będą grać za 3 dni. Jakiś słabszy dzień im się trafi spośród tych dwóch meczów, co teraz u nich, Lakers to wykorzystają i robią out z serii. Z serii, którą powinni wygrać 4:0, bo Lakers grają bez dwóch swoich najlepszych koszykarzy, w tym bez zawodnika, który spokojnie mógł być MVP tego sezonu (finalnie w top5). Także, jeśli ci dwaj gentlemani wrócą na OKC, to może być ciekawie. Aczkolwiek IMO tam już naprawdę dostaną oklep 4:0, bo nikt tak nie broni, jak Oklahoma.
@takisobiektos @kamyk_23 @Encore @fart @adi7adi8 @FCB24 @BojanKriKicz @lucca87

2

@fart co to się wydarzyło, że w cymbał u siebie od Fili żeście dostali? XD

0

@TridenteMSN no tak czy siak - jutro byśmy byli mistrzami. A tak trzeba czekać do Klasyku...
Liczę, że Real przedupcy jeszcze z Betisem lub Espanyolem. Raczej to pierwsze. My zaś, że wygramy wszystko do końca i 1X są nam mistrza. Real będzie musiał się otworzyć i grać otwarcie

11

Alaves się sfrajerowało jak nie wiem. Oni to mogli po prawdzie wygrać. Real po 2:0 nie istniał praktycznie w ogóle. Chyba, że tam Gulera strzał był jeszcze. Tak czy siak. Od 60 minuty Realu nie było. Alaves parę setek miało i gówno to dało.

1

@TridenteMSN aż tak to nie. Bez przesady. Nie mielibyśmy 30 pkt przewagi..

5

Swoją drogą. Gdyby sędziowie byli perfekcyjni w tym sezonie, to myślę, że my jutro byśmy grali o mistrza już.

1

@APTAPT no dokładnie. Alaves sobie winne. Masakrycznie nieskuteczni

0

Jakim cudem to Alaves jeszcze gola nie strzeliło, to ja nie wiem

1

@partymaker albo siostra ma urodziny? Jak nie ma siostry, to może jakaś siostra kolegi ma? Braziole lubią takie imprezy

7

Orłowski to jest kurła debil. Tak. Sędzia popełnił błąd wywalając Camavingę, a nie ten cymbał niebiały, który złapał piłkę i grał na czas xD

0

W ogóle Barca w sumie do El Clasico w pełnym składzie może przystąpić. Raphinha powinien już wrócić na spokojnie.
Nie wiem jak Christensen i czy w ogóle zarejestrowany jest chłop xD

0

@Kgorecki2500 ja rozmawiam o tym, jak to powinno wyglądać, a nie jak wygląda.

Teraz masz 50 gr za butelkę plastikową i 1 zł za szklaną. Ja proponuję, by było 1/3 tego, może nawet 1/4 tego, ale BEZ POBORU OPŁATY WCZEŚNIEJ.
Operator zarabia wyłącznie na surowcu. Ewentualnie ten obowiązek przerzucamy na supermarkety.
W ten sposób unikamy konieczności odbioru swoich pieniędzy i wcześniejszego pobrania ich. Jeszcze lepsza ekologia, bo żule tak czy siak będą zbierać ten surowiec. Dzieciaki także. Widzą butelkę, to zbierają i zanoszą. Worek butelek, to nie byłoby jak teraz 20-30 zł, ale 7-12 zł. Do tego spokojnie można dorzucić małpki.
Do tego wrzucać możnaby od razu wszystkie butelki na raz, a nie pojedyczno. Dzięki czemu oszczędzamy czas.

Kurcze. Czego nie rozumiesz, to postaram się wytłumaczyć. Tylko konkretne pytanie musialbyś zadać.

0

Wiadomo kto strzelił xD

1

@Safrani i słusznie. Bardzo się cieszę, że osiągnęliście taki sukces ;)
Z ciekawości - w co planujesz ulokować kapitał uzyskany ze sprzedaży udziałów? Raczej w skarpecie nie będziesz trzymać tych hajsów za udziały :)

0

@maroon zależy od butelkomatu. Ja widziałem kilka takich, co wrzucasz jak do zsypu

1

@Kgorecki2500 ale czy Ty rozumiesz, że właśnie nie zostałoby doliczone, bo cena byłaby taka, jak jest, a jedynie operator tych systemów wypłacałby koszt ok. Połowy wartości surowca. Ewentualnie można nałożyć na supermarkety obowiązek posiadania takiego systemu.

2

@Giwera ja kibicuję Osie od czasów, gdy grał z kitką jeszcze. W wieku 7-8 lat zacząłem oglądać snooker

0

@Kgorecki2500 no, ale dzięki temu systemowi o którym Ci pisze - masz alternatywę.
Powiem więcej. Wszyscy by zyskali. Jak nie chcesz iść, to wyrzucasz do normalnego pojemnika, żółtego, lub zielonego.
Ewentualnie zule by wyjmowali i zanosili do butelkomatu.
Butelkomat by wypłacał 30% tych kwot co teraz i wszyscy by byli zadowoleni.
Dla Ciebie NIC by się nie zmieniło. Nie płacił byś więcej w sklepie. Ba! Zyskałbyś alternatywę.

1

@Safrani wiedziałem, że popieprzyłem skróty xD
Super info

A co do Twojej spółki. Ok. Teraz już kumam. Od podstaw budowałeś, czy "dołączyłeś, by przeskalować biznes"? :)

0

@Kgorecki2500 w sensie czemu?
Idea, że każdą plastikową lub szklaną butelkę (KAŻDĄ) możesz oddać, ale w zamian otrzymujesz mniej hajsu, ale nie jest od Ciebie pobierany, to jest idea słuszna. Plus nie wymagałoby to wrzucania każdej pojedynczej butelki, tylko jak w Szwecji, albo u nas w Selgrosie, że wrzucasz wszystkie na raz. Super idea. Recykling, ekologia i ekonomia. Tak powinno być.

2

@Kgorecki2500 w Niemczech to przede wszystkim fajnie to działa.
Wkurza mnie to powoływanie się na inne kraje tak, jakby wszędzie ten system działał tak samo.

W Norwegii jest to fajnie zrobione. A u nas klasycznie. Zrobiono po polsku, czyli byleby zrobić i by odpowiedni ludzie zarobili. A szkoda, bo sam pomysł kapitalny

0

@Hellrider no, a te PCRy? Nie buduje się tego szybciej?

0

@Safrani Pan w służbach pracujesz? :O

0

@Aragorn33 jeśli to prawda, to Interpol powinien go ścigać..

0

@Safrani to ja tak samo miałem z tym, co odwalił Palikot. Rozmawiałem z Ojcem przy okazji wspólnych zakupów w Kauflandzie, jak Whisky kupowałem haha xD
Czasami się ma tę intuicję

4

18

@Kgorecki2500 rządzą nami ci z państwa, które znajduje się tam, gdzie chce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?