0

@Safrani to ja tak samo miałem z tym, co odwalił Palikot. Rozmawiałem z Ojcem przy okazji wspólnych zakupów w Kauflandzie, jak Whisky kupowałem haha xD
Czasami się ma tę intuicję

4

18

@Kgorecki2500 rządzą nami ci z państwa, które znajduje się tam, gdzie chce

0

@Safrani no, ale tą lokalizację teraz, co już mamy, to przecież jak rozumiem - badania dawno zrobione? A i tak zanim powstanie, to Ty już na emeryturę będziesz szedł xD

0

@Encore to jest casus Lakers z Luką i Reavesem. Potężni w ataku, słabi w defensywie...

19



Nie rozumiem czemu w tej sytuacji, cały zarząd spółki + oczywiście Pan Kral nie zostało zwyczajnie zatrzymani przez CBŚ?

Przecież to wałkiem śmierdzi na kilometr

0

@Encore no i ciężko się nie zgodzić. Denver jest słabsze niż myślałem.

0

@Safrani ogólnie ma być na dniach ogłoszona lokalizacja drugiej elektrowni atomowej.
Ciekawi mnie tylko, czy to trwa tylko i wyłącznie ze względu na biurokrację? Jak myślisz?

OZE oczywiście być musi. PV super opcja. Do tego jakieś biogazownie

0

@Safrani atom + OZE. Jestem za.

0

@Kgorecki2500 Andrzej Zaucha też zrobił klimat tym intro

0

@Encore pewnie, że super ceny, a jak za darmo, to jeszcze lepiej :)

9



Myślicie, że jak go zapytają w pierdlu co zrobił, że siedzi, to odpowie "makowca wpieprzałem"?

XD

@Kgorecki2500 @tomek8756

1

@Faro będzie full stadion. Nawet, jak Camp Nou będzie po remoncie - nadal będzie full. Nie ma potrzeby obniżać ceny biletów.

2

@Zbyszard żaden polityk nie jest godny zaufania. Jest część, której można powiedzmy powierzyć funkcje pełnienia Posła, etc., ale to polityk, więc godne zaufania to jak kolega wyżej napisał - oksymoron

8

Wydaje się, że super pomysł. Widać, że brak hajsu u naszych dziadków powoduje przypływ kreatywności i przedsiębiorczości xD

3

@VeB 1899 nie pytaj się, bo kociej mordki dostaniesz

2

Znowu się wysrał Twitter i nie pokazuje tablicy xD

Klasyka gatunku

3

Bednarek od miesiąca mniej więcej ma tryb "Lenglet" , albo inny "Araujo". Niesamowicie irytuje i mnóstwo błędów popełnia i głupich decyzji
@FcPortoFan1999

0

@ricardo0705 myślę, że się interesują, tylko zwyczajnie o tym nie wiemy

1

@Marusek ja naprawdę nie rozumiem tego, dlaczego to nie działa. Resetowanie hasła nie pomaga. Znajomym działa (specjalnie weszli zobaczyć, bo nie oglądali). Mi nie xD
Miesiąc temu było odwrotnie. Mi działało, im nie xDDD

0

@Arkon no, ale nie przesadzajmy, że finalnie nie wiem...10 baniek+ niska pensja (a pewnie taką będzie miał), to jest jakoś dużo, za klasowego bocznego obrońcę, mogącego grać na obu stronach. Na 2-3 lata idealnie.
Natomiast na pewno jako opcja, a nie jako JEDYNY i PIERWSZY. Dodajmy, że może grać na LS.

Pamiętam, jak się mówiło, żeby nie sprowadzać go, bo jest słaby, a się okazało, że to nasz najlepszy obrońca w tym sezonie xD

1

@Marusek no, ale ja wiem, że nikt inny nie ogląda. Też jest nas kilku.

Jak oglądany jednocześnie, to podobny komunikat się wyświetla, ale NIE TEN. Ten jest pierwszy raz. No, a El Clasico czy inne oglądaliśmy i nas wywala. Wtedy trzeba wyjść i wejść jeszcze raz w mecz i tak do porzygu.
Natomiast tutaj inna treść komunikatu jest

0

@Piotrek1993 Pedro Porro jeszcze.

@19xavi93 ci trzej. Wszystkich bym przygarnął w pakiecie hahaha xD

0

@Arkon no nie no. Cancelo jeszcze 2-3 lata może u nas pograć. Zdecydowanie bym go wykupił.

0

@Gall tylko właśnie taki Morawiecki mimo wszystko jest lepszy niż Kaczyński, czy opętany Tarczyński...

0

@mekston znaczy...ja uważam, że nawet z nimi w formie, to bez szans z OKC. Ważne, by we wtorek (środa w sumie u nas) pokonać Rockets i pojechać do Teksasu z bilansem 2:0. Będą wtedy pod ogromną presją Rakiety

0

@Kgorecki2500 uuuuuuśmiechnijcie się brygada! XD

Dlatego pisałem o tym. Ja tam się bardzo cieszę, że Orban poszedł w cholerę. Taki PiSowiec to jest, a ten co objął władzę, to w połowie Konfederata. Taki... centroprawicowec bardziej. Tam się nic nie zmieni praktycznie. Może zaś jednak uwolnią gospodarkę i pozbędą się oligarchii. Potrzebujemy silnych Węgier.

0

Aplikacja C+ jest zrypana. Nie mogłem oglądać końcówki meczu City z Arsenalem, bo wg C+ - korzystałem na zbyt wielu urządzeniach, gdzie literalnie nie ma takiej możliwości. Wylogowalem się ze wszystkich urządzeń i gówno to dało xD

Nie ogarniam tych aplikacji xD

0

Tottki raczej spadną. Można by sięgnąć po jakiegoś grajka od nich

0

@FcPortoFan1999 no nie no. Będzie widoczny. Lakers w pełni zdrowia vs OKC bez SGA, to jednak stawiam na Lakers w 7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?