12

Przegraliśmy przez obronę. My potrzebujemy rewolucji. Gdyby nie Joan Garcia, to bysmy nawet tego meczu nie wygrali.
Do tego indolencja w ataku. Super początek spotkania. Szkoda, że nie wpadło na 3:0, bo stawiam dolary przeciwko orzechom, że Atletico by się z tego nie podniosło.
No, ale jak się nie wykorzystuje setek, to tak jest. Ja się pytam, co dzisiaj odwalał Olmo? Druga połowa tragiczna. Błąd Flicka, że go nie zmienił. Wejście Rashforda i zejście Ferrana zwyczajnie przemilczę, bo brak słów.

Walczyli chłopaki, ale to za mało. Mieliśmy tyle sytuacji w dwumeczu, że to się w pale nie mieści. Sami jesteśmy sobie winni. I tak. Sędziowanie mogło być lepsze, ale do cholery my tutaj sami mogliśmy to wybrać. Zamiast tego Araujo i Olmo walą w decydującym czasie - w trybuny.

2

Ciekawe ile setek my byśmy potrzebowali, by wygrać dwumecz?

W pierwszym meczu było tak sobie, ale w rewanżu, to my setek mieliśmy chyba z 8.

3

Araujo miał setkę na wagę dogrywki

1

@Hubertusk każdy normalny zespół by bronił w tej sytuacji. Mieli więcej sytuacji w drugiej połowie, niż my

0

Bez sensu te wrzutki

0

Znowu sami sobie to robimy. Nie wiem po co ten Rashford wszedł. Potem debilny faul

1

Będzie czerwona jak nic

0

Po co ten Rashford wszedł to ja nie wiem..

12

No to znając życie da czerwo Gaviemu za to xD

0

Olmo zostaje...nie wierzę.

0

Olmo jest do zmiany na już. Lewy za niego

0

No spalony cholibka

0

Odblokował się Rekin haha! Super Barca!!!

0

Cancelo też już kartkę powinien wyłapać..

0

@Safrani przecież ja nie kłócę się, że zarobki tam są niższe xD
Twierdzę tylko, że w Japonii są na poziomie Francji czy Niemiec. Tylko tyle. Nic ponad to

9

Mecz tak dynamiczny, że nie zdążyłem nawet na chwilę skoczyć do lodówki po piwo. Takie mecze aż chce się oglądać. Po przerwie trzeba powtórzyć. W końcu wpadnie i trzeci i czwarty gol

0

No nie no. Za to chyba nie powinno być karnych. Rozumiem naszą frustrację, ale gdyby tam podciął Olmo, to ok. Za mały kontakt IMO

0

Albo jednak nie karny..
Tak czy siak. Bardziej uzi groźnych sytuacji stwarzamy

0

No to chyba jest karny jednak

1

Akurat mi przyciął dekoder...
Jak straciliśmy gola?

4

No śmiało można powiedzieć, że zostawiamy na murawie pot i krew!

Walczą chłopaki na całego! I to kurła chodzi!

0

Żeby tutaj nie wymyślili jakiegoś spalonego na milimetry xD
Uuuf

0

Ferrrraaaaaannnn

2

Różny powinien być dla Atletico. Super interwencja Gerarda Martina

0

W kwadrans mieliśmy 3 setki (no dwie w sumie) z czego jedną wykorzystaliśmy. Dużo lepiej to wygląda, niż na Camp Nou.

2

Yamaaaaaaaaaal! Zaczynamy!

0

@Safrani no dobrze.
Czyli, jeśli inżynier w Polsce zarabia 8k netto (załóżmy że kilka lat doświadczenia, takie 7-8), to w Japonii wg Ciebie by zarabiał 3 miliony jenów netto miesięcznie? Dobrze rozumiem? To chcesz mi przekazać? Ten sam inżynier zarobi tutaj 8k netto PLN, co tam 3 miliony jenów netto miesięcznie?

0

@Safrani nie no sorry, ale nie. Porównując podobne kompetencje i doświadczenie, to w branżach takich, jak IT, to w Japonii ten sam mgr inż (np. programista) zarobi niewiele więcej niż u nas.
W Polsce średnie zarobki netto inżyniera, to ok. 50-70k zł rocznie.
W Japonii 3-4 mln Yenów rocznie, czyli 60-80 mln zł. Przynajmniej z tych danych, które zobaczyłem.

Nie wierzę w to, że tam są 8 krotnie takie zarobki jak u nas, na podobnym stanowisku. Po prostu nie wierzę.

15

Dajcie ten mecz, bo już człowiek na niczym skupić się nie może.

0

@Safrani no, ale dlaczego mam nie pisać o bezpieczeństwie, skoro tak jest. Sporo ludzi z zagranicy, jak do nas przyjeżdża, to podkreślają, że jest u nas czysto, bezpiecznie, są piękne krajobrazy, dobre drogi, czy piękna architektura. I to są akurat nasze atuty.

Myślę, że jeśli jakiś Japończyk jest programistą, to u nas może zarobić więcej akurat. Tak samo lekarze u nas zarabiają sporo.
W mojej opinii możemy być atrakcyjni, tylko też pytanie, kto czego szuka.

Mamy słabą słuzbe zdrowia, wojnę za wschodnią granicą, dalej zarobki są...no jakie są, a system podatkowy jest w pytę skomplikowany. Nasz kraj ma wiele zalet, ale i wiele wad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?