michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 co było? Usunięty post
0
@mrboom podziwiam Cię, że wierzysz w Grudziądz. Na moje mają najsłabszą po Częstochowie kadrę.
0
@mrboom pytanie jak tam Kowalski z Janowskim finalnie...bo jak złapią formę i utrzymają do końca sezonu, to będą mistrzem.
0
@Criss18Barca ja mam dziwne przeczucie, że Stal będzie miała dobry sezon. U siebie będą mocni. Tam dobrze jeździ Paluch. Do tego wybitny ostatnie sezony Jackie Holder. Thomsen, to Thomsen. Oprócz niego mają Przedpełskiego, który POTRAFI jeździć na technicznych torach.
Toruń, Wrocław, Lublin, Zielona, Leszno, Gorzów, Grudziądz, Czewa.
Pewny jestem tylko ostatniego miejsca xD
0
@Prorokk stopa stopa. No i tutaj było serio na styk. W sensie za bardzo na styk, by jednocześnie stwierdzić przewinienie piłkarza. To jest ten problem. Na zbliżeniu widać, że w momencie kontaktu z piłką przez Brunesa ten jeszcze delikatnie ma stopę w powietrzu...ale to na zasadzie, że ułamek sekundy później już ma na murawie...
0
@Tasde zobacz sobie ile pieniędzy wydawali i jak wydawali. To nie jest tak, że nie było transferów wcale. My od kilku lat nie wydajemy praktycznie nic. Jakieś grosze jak na piłkarski świat. Mamy farta z takimi Pedrimi, Yamalami, Ferminami, czy Cubarsiami.
Każdy zespół, który wygrał LM, w danym sezonie, lub w dwóch poprzedzających, wydawali kupę hajsu na wzmocnienia. Stać ich było i to robili.
2
@derus tylko Ty zastosowałeś tutaj błędną logikę.
Kolega wyraźnie napisał, że do finału docierają już tylko ci, co mają pieniądze. Ty zaś dałeś twierdzenie, że jak masz pieniądze, to docierasz do finału. W sensie tak odebrałeś jego wpis, a nie taki był wydźwięk.
Zresztą się zgadzam. Nie pamiętam kiedy ostatnio jakiś klub awansował do finału LM, a nie miał Bóg wie jakiego budżetu...
Może BVB ostatnio?
1
@FcPortoFan1999 i tyle w temacie. Gol uznany prawidłowo..
Nawet sprawdziłem. Przepis taki istnieje. Musiałby być postawiony krok przez Fatigę. Na Stopklatce widać było, że krok nie został zrobiony jeszcze.
0
@malypuzon no to prawda. Trzeba patrzeć perspektywicznie.
To nie siatkówka, gdzie wiemy, że czołówka ligi tak czy siak sobie dobrze poradzi...
W piłce nożnej jednak ten Raków, Lech, Legia, Jaga są JAKĄŚ TAM gwarancją. Wiadomo. Będą wtopy. No, ale jednak nie aż takie. Dalej wierzę w to, że Raków finalnie będzie 3. Jaga mistrzem, Lech drugi (no, albo na odwrót). Czwarty niech będzie ten Górnik Zabrze, a 5 miejsce finalnie dla Legii Warszawa. Będzie bardzo ciężko o to, ale wierzę, że tak będzie.
0
Z polskiego punktu widzenia w europejskich pucharach - bardzo cieszy porażka AEK Ateny oraz...AZ Alkmaar.
Ależ szkoda, że nie daliśmy radę z tym Szachtarem. Holendrzy byli do ogrania jak widać.
2
@PatrychoO Remontada z Rashfordem na skrzydle...ech
No raczej ja tego nie widzę. Może Flick zaskoczy ustawieniem. Na to gorąco liczę. Raczej Raphinha nie wróci na ten mecz.
0
@FcPortoFan1999 no teraz sobie muszą radzić. Będzie ciężko teraz Porto..
0
@FcPortoFan1999 a mogli PIETUSZEWSKIEGO zarejestrować:)
0
@lucca87 nie no. Mam nadzieję, że awansujemy.
To, że teraz tak zagraliśmy, to nie znaczy, że w rewanżu tak będzie.
Oczywiście rozum podpowiada co innego. No, ale sercem za Barcą i oby było takie 4:1 na wyjeździe dla nas :)
1
I brawo Raków. Świetna postawa Zycha
3
Ale meczycho. Piękno piłki
0
@19xavi93 no z tych powtórek ciężko coś innego powiedzieć niż "brak wyraźnego momentu faulu", a co za tym idzie - brak karnego.
Chciałbym to z innych powtórek obejrzeć.
0
@19xavi93 nie chce mi się szukać tej powtórki, której ujęcie pokazywało Brunesa i w tle właśnie Diabi Fadige. Tam dobrze było widać, że jeszcze stopa była lekko w powietrzu.
0
No i git. Tutaj też moim zdaniem karnego nie było.
3
Ależ meczycho. 3:3!!
1
@takisobiektos no z tej perspektywy nie widać dokładnie. Dobrze było widać, jak była kamera z bliskim przybliżeniu od strony bramki. Lekko miał jeszcze w powietrzu
0
@19xavi93 patrzyłem specjalnie na nogę Fadigi i nie nie dotknął, kiedy piłkę dotykał Brunes. Dotknął tak jakby w momencie strzału...mocno na styku
0
@19xavi93 wg mnie w momencie dotknięcia piłki przez Brunesa - Diabi Fadiga miał jeszcze stopę lekko w powietrzu. Liczy się kontakt z polem karnym, a nie wychylenie się w stronę pola karnego. I na moje tak było. Na jednej powtórce to było widać.
0
@Bernard777 no, ale kiedy to było..
0
@FcPortoFan1999 raczej da. No, ale tak. Nie musi dać.
0
@Hosh ja tam jednak wolę, by GKS jak chce awansować, to do LKE przez ligę :)
1
@adi7adi8 Legia jeszcze ma szansę na 5 miejsce. Jak sobie patrzyłem na terminarz Legii, to przy obecnej dyspozycji, to spokojnie mogą zdobyć 15-16 pkt do końca sezonu. Takie 49 pkt mogłoby dać 5 miejsce na koniec sezonu. Wyżej nie będzie.
Kluczowe będzie, czy pokonają w najbliższym czasie Lubin i Zabrze. Jak oba mecze wygrają, to mają pewnik, że nie spadną
3
@marcin62 ona zarabia tyle, że mogłaby co pół roku kupować mieszkanie
1
@Hosh ja patrzę wyłącznie przez pryzmat LE. Widzisz GKS Katowice grające w LE?
2
@lucca87 no karny tak - powinien być i tutaj zgoda. Początkowo tego nie widziałem, ale karny, to karny. Tutaj nie ma pola do dyskusji.
Nie no. Jeszcze raz napisze. Ja na taki styl gry jaki prezentuje Atletico - też nie mogę patrzeć! Dla mnie to jest antyfutbol.