michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nie mogę przeboleć tego, że my w tym sezonie tak się sfrajerzyliśmy z tymi mierdami i w LM i w CdR...
1
@FcPortoFan1999 no wszystko zależy od tego, jak ten "piąty" i ci tuż za nim, grać będą. Nie mam przekonania, by Zagłębie, Wisła Płock, GKS, Motor raptem teraz punkty zdobywali. Raczej, poza Gieksą, to są w słabszej dyspozycji
0
Wilfredo to jest nadsiatkarz. Demoluje Warszawę. Najlepsza drużyna w przyjęciu w całej lidze. Tak tylko przypominam xD
0
@FcPortoFan1999 no dlatego jak mam wybór oni, albo jakieś Wisły Płock, to wolę Gieksę
0
@arasz1819 w Polsce to samo będzie. Trump dalej będzie odwalał i PiS przerżnie sromotnie. Izrael też będzie jeszcze dokonywał morderstw. Konfa i Razem będą grzały temat Izraela i USA.
2
@Kgorecki2500 prześledziłem wyniki w JOWach i Ci powiem, że zagranica (o ile mogła tam głosować na to, bo tego nie wiem), czy też dokładne liczenie (w każdym razie w niedzielę nie było takich różnic), to sytuacja jest taka, że Fidesz prawie przewaliło całkowicie.
W tych, co była najmniejsza różnica (do 650 głosów przewagi przy okręgach ok. 50k), to partia Orbana wygrała wszystkie okręgi. Większość po 200 głosów przewagi, mimo iż w niedzielę po 1-3k przewagi tam było.
No i krótko pisząc - prawie Tisza miała jeszcze 5 mandatów więcej xD czyli 146 by mieli na 199. Niesamowity pogrom. Rzeź
1
@FcPortoFan1999 z punktu widzenia europejskich pucharów - dobry wynik. Wolę Zabrze, niż Zagłębie Lubin, Wisłę Płock, a nawet GKS Katowice.
W ciemno biorę taką kolejność:
Lech, Jaga, Górnik Zabrze, Raków Częstochowa (obojętnie czy Raków, czy Zabrze z PP. Chociaż lepiej, by Raków), no a na 5 GKS Katowice/Legia Warszawa. Nikt inny
2
@Herato no, ale mów co chcesz. Mężczyźni, a zwłaszcza "samce alfa" jakim często są piłkarze - ostatnie co będą robić, to słuchać się kobiety. Zwłaszcza w piłce nożnej. To nie tenis, biathlon czy jakiś inny sport, gdzie kobiety coś tam osiągają w porównaniu do mężczyzn.
Także IMO - to nie wypali. Po prostu. Życzę jej powodzenia, bo byłaby pionierką, ale męskie ego jest nie do pokonania.
0
Mecz w Zabrzu idealny, by padł z dupy gol dla Korony w 92 minucie na 0:1..
Ale rzuciłem klątwę haha
0
Przypominam, że Bogdanka Luk Lublin walczy o finał PlusLigi z Projektem Warszawa. Faworytem drużyna Leona.
0
Widzew to jest taki mem, że naprawdę nie mam słów na to hahahaha
0
@FcPortoFan1999 typ w ogóle nie powinien grać. Dziwię się trenerowi Widzewa, że nie zmienia go
0
@FcPortoFan1999 no i obok Piastu i Arki
0
Fornalczyk jest tak tragiczny, że to szok. Chłop literalnie nie ma nic poza szybkością. I jeszcze mały jest, to mu to gówno daje.
0
@FcPortoFan1999 no jak dzisiaj wygrają, to nie spadną.
1
@FcPortoFan1999 typowy Widzew w tym sezonie. Niemniej walczą o utrzymanie i na moje się utrzymają.
1
Ale interwencja Drągowskiego to interwencja sezonu póki co.
Nie było na moje spalonego. Uratował Widzewiaków
@Safrani
0
@malypuzon a Wisła Płock? XD
Dwa antyfutbole haha
1
@malypuzon no jeśli Raków wygra i nie będzie w top5, to ok. Na moje w top5 będzie finalnie:
Lech, Jaga, Górnik, Raków i GKS Katowice. Dokładnie w takiej kolejności. Chociaż wolałbym Jagę na pierwszym
0
@malypuzon przecież łącznie musi być 5 drużyn. Wystarczy, że 6 i 7 będzie miała 51 i 50 pkt, co jest realne przecież.
Zacznijmy od tego, że Legia po prostu musi wygrać te mecze. Pokonać Lecha i przynajmniej wygrac te mecze i siebie, a wyjazdy pozostałe min. Zremisować. Aczkolwiek Termalikę powinni pyknąć
1
@mrboom nikt by nie wyprzedził, bo ten tor miał jedną pieprzoną ścieżkę. Zresztą Czewa też się nie popisała. Woryna, który aktualnie top5 rajderów na świecie - nie mógł wyprzedzić Miśkowiaka, bo jedna linia dosłownie jest.
To jest w ogóle patologią żużla, by robić betony ponad wszystko i w dupie mieć widowisko. Autentycznie niech wprowadzą kary finansowe dla klubów, na torach których jest mijanek poniżej limitu xD inaczej tej leśne Dziady się nie nauczą niczego.
3
@macio_944 Szumowski to najlepszy stand uper w Polsce i nie ma co z tym handlować.
0
@Criss18Barca jak zdobędą komplet punktów, to mając 52 pkt, to oni mają praktycznie GWARANTOWANE europejskie puchary.
Kwestia czy zdobędą te 12 pkt, czy też nie. Na moje i tak kluczowe to jest wygrać z Lechem na wyjeździe. Od tego wyjdźmy. Jak wygrają, to możemy rozmawiać. Jak nie wygrają, to liczyć na 4/4 w kolejnych meczach...no może być różnie.
Na pewno będzie ich boleć ten remis z Górnikiem Zabrze. Gdyby tam wygrali, a mieli to na widelcu, to by naprawdę realne były europejskie puchary. A tak, to na dwoje babka wróżyła.
0
@Criss18Barca żeby wygrać ligę, to trzeba dominować u siebie i to pokazał Toruń.
Sparta u siebie jest niełapalna dla wszystkich poza może Lublinem. Z nimi powalczą i wynik może w dwie strony być.
Kwestia jak wysoko będą u siebie wygrywać. Sparta wiadomo, że top4 ma. Tak samo Toruń i Lublin. Walka jest i czwarte miejsce i tutaj faktycznie - biją się aż 4 drużyny o to. Za cholerę nie wiadomo kto będzie. Falubaz stracił na cały praktycznie zasadniczy Ratajczaka. W dodatku teraz bez Madsena prawdopodobnie pojadą.
Gorzów mocniejszy niż się wydawało, a Grudziądz prawdopodobnie słabszy u siebie, ale mocniejszy pewnie na wyjeździe (dla nich to na minus). Leszno będzie raczej stabilne, a Czewa ze wszystkimi sromotnie przegra. I to...naprawdę wyraźnie. Te mecze więc nie będą się kompletnie liczyć.
Sparta tą wygraną w Gorzowie sobie zapewniła półfinał, a za tydzień jadą przyklepać to. U siebie wszystko wygraja, więc przy 3 wyjazdowych wygranych mają TOP3, a nawet top2, a być może wygrają jeszcze w Zielonce i Lesznie.
0
@Criss18Barca jak oni pykną Lecha na wyjeździe, to jestem skłonny uwierzyć w europejskie puchary dla nich. Serio.
Aż naprawdę szkoda tego remisu z Zabrzem, bo należała im się wygrana. 4 pkt by było od europejskich pucharów.
0
@Criss18Barca @mrboom w zeszłym sezonie bilans w zasadniczym 4:3. Wygrali aż 4 wyjazdy. Przegrali pamiętny skandaliczny w Częstochowie. Oprócz tego porażka z Motorem i Apatorem, więc całkowicie zrozumiała.
Dla porównania - mistrzowie Polski - Toruń - 3-1-3 na wyjazdach
Lublin poza skalą oczywiście 6:1
0
@Criss18Barca niewiele brakło.
@mrboom no mnie mimo wszystko dziwią, bo Sparta na wyjazdach akurat zła nie jest, jak na żużlowe realia. Porównaj to do innych klubów. Wiadomo. Na wyjeździe najlepszy Motor. No, ale zaraz za nimi jest właśnie Sparta.
0
@Chaoss tydzień temu mnie wyśmiano za te tezę xD tabela jest tak ściśnięta i wyrównana, że Legia, jak wygra powiedzmy ten i jakieś jeszcze 3 mecze, to będzie grać w Europie
0
@Kgorecki2500 ja tam patrzę na europejskie puchary. Legia ma większe możliwości po prostu
3
Jak Legia utrzyma wynik, to będzie klasyka. Ci co na górze tracą na rzecz tych na dole i spłaszczanie ligi ciąg dalszy xD
Zresztą Legia dużo lepsza na ten moment.
Szkoda też tego remisu z Górnikiem. Legia by miała już 39 pkt i 8 miejsce i tylko 4 pkt od europejskich pucharów.